Козметиката на Nuxe / AROMA PERFECTION anti-acne

  • 35 265
  • 197
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 605
Съжалявам малко съм се объркала,Кабив за този става въпрос http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=7   как е като консистенция, попива ли бързо, дали ще е проблем, че кожата ми е нормална към комб.?

Не съм Kabiv, но да ти отговоря - крема е много лек и бързо попива в кожата, за това как ще е върху твоята кожа най-добре вземи тестер да пробваш  Peace

# 16
  • Мнения: 776
Аз също благодаря на Кабив за старанието и препоръките Hug
Вчера търсих новата серия в Мола на Стамболийски и още не беше заредена Crossing Arms

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Кабив, а на старите продукти какви са цените? Аз си купих Нирванеск от Ремедиум за 62лв  ooooh! изхвърлила съм опаковката, не помня какво пишеше на етикета на бг. Освен това и етинселанта беше поскъпнал, не помня точната цена, но не беше вече 55лв  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 658
Сиренце, ти си си купила Нирванеск с новата формула, а неговата препоръчителна цена е 60лв. Wink Крем Етинселант си е на 58лв от увеличението през септември. Емулсия Етинселант - 52лв.

Само с вода дали ще мога да премахна качествено грима,нямам нужда от тоалетно мляко така ли?
Тя е специална вода за дегримиране и сваля перфектно грима. Може да използваш почистващото мляко, ако зоната около очите ти е много суха.

Ralica85, и аз мисля като Luisalote

# 19
  • Мнения: 53
Благодаря ви момичета за отговорите Hug,ще го взема пък да видим Simple Smile

# 20
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Здравейте

Лятото е още далеч, но аз вече се оглеждам за крем с по-висок фактор. За съжаление сред марките натурална и органик козметика не откривам такъв..  Sad Дали Nuxe  ще пуснат на пазара нещо с фактор 20-25 ?
Иначе аз сега съм с Рев дьо Миел - много добре ми пасна за зимния период  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 658
Дали Nuxe  ще пуснат на пазара нещо с фактор 20-25 ?
Не и през тази година  Sad И аз много се надявам поне догодина да пуснат слънцепредпазна козметика, но е много трудно да направиш природна / естествена козметика с висок УВ фактор. Добрите филтри и екрани са със синтетичен произход Confused

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Сега по-красива ли ще стана с новата подобрена формула  Flutter
И медената измиваща пяна и тя е поскъпнала и олиото  Tired По-ниските цени в началото явно са били за зарибявка.
Иначе, относно фактора и аз чакам, нещо по-така поне 15-25фактор.

# 23
  • Мнения: 776
Момичета Hug, някой пробва ли вече новия измиващ гел за мазна и комбинирана кожа? Интересува ме прави ли пяна? Crazy  bouquet

# 24
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Здравейте, момичета!
Отдавна не съм се появявала в хубавата ни темичка, поради голямата ми активност в "Искам бебе", виждам, че сте много активни.

Кабив, страхотна нова тема с подредена информация! Невероятна си!

# 25
  • Мнения: 183
Взех си мострички на новите продукти.Като ги пробвам ще пиша  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 956
I az otnovo imam vupros (i se izvinqvam za latinicata): S pqnata s tri rozi moga li da si izmiq pudrata i ruva ot liceto ili trqbwa predi tova da pochistq s toaletnoto mlqko?

# 27
  • Мнения: 1 629
Много се впечатлих от кремчето за проблемнка кожа, за това се включвам да следя какво ще споделите Sunglasses

# 28
  • Мнения: 1 572
Искам да попитам Емулсия Етинселант самостоятелно ли се ползва или с още някакъв крем ?Взех си тестер и кожата ми грее  Flutter

# 29
Здравейте, извинявам се че се включвам с моя въпрос в тази тема.От доста време се изкушавам да си взема продукти на Nuxe, чета препоръките във форума и искам да си поръчам(ще бъде онлайн защото по аптеките в града ми няма )подходящи продукти за моята кожа и възраст. С чувствителна кожа и  капиляри по лицето, суха кожа предполагам,нямам много бръчици, но се намират.На 37 години съм. Харесах  серум Merveillance, но искам да чуя и вашето компетентно мнение

Общи условия

Активация на акаунт