Как ще коментирате снощната участничка в Стани Богат

  • 19 546
  • 206
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 624
На мен пък не ми е смешно - плаче ми се.
Поредната жертва на прекрасната ни образователна система. Като се огледам колко са начетени и интелигентни висшистките тук, как да се присмея на ученичките, а?

Меле и това адвокат е тръгнало да става ooooh!


О, това не е нищо. Имам съученичка, която беше за посмешище на целия випуск по тъпота. Последно чух за нея, че е проспериращ адвокат в София.  Twisted Evil

# 16
  • София
  • Мнения: 2 430
Все си мислех, че няма кой да надмине манекенките от благотворителните предавания. Thinking

А аз все си мислех,че няма кой да надмине тризначките,а ето,че и те си намериха майстора Mr. Green

# 17
  • Мнения: 3 459
И аз го гледах снощи. Беше невероятно направо.  Joy
И това момиче тръгнало да става адвокат ...  hahaha

# 18
  • Мнения: 411
Отдавна се опитвам да убедя хората,че е изключително забавно ,да живееш в Казанлък. Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Меле и това адвокат е тръгнало да става ooooh!
Един от приемните изпити не е ли по история за спец. право ????

Не се бой, ще го завърши. Както се казваше в един виц, и едно магаре да вържеш пред университета, и то ще го завърши.

# 20
  • Мнения: X
Според мен момичето си е направо средноинтелигентно. Къде-къде по-отчайващи случаи има!  Mr. Green

А тези от Сутрешния блок много да не се смеят, щото ако взема да им вадя техните умности, дето струят от екрана всяка сутрин, ще настане голяма забава!

# 21
  • Мнения: 3 675
Да, това са близначките също си го спомням.И тях така бъзикаха на времето.Но това момиче едва ли става за адвокат, сле като няма елементарни познания, какво остава за латински и закони.Вярно е, че и Кънчев понякога им се присмива ехидно и ги притеснява по този начин участниците, но тези които нямат и грам интелект си личат от 100 километра направо.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
Ето малко спомени и от култовото участие на тризначките

http://www.vbox7.com/play:5f4948de

# 23
  • София
  • Мнения: 62 595
Тя така ще завърши и висше - "кажи нещо, че да ти пиша тройка". Трябваше да я остави да се издъни още на първия въпрос. Ама глупаците са късметлии.

# 24
  • Мнения: 3 459
Ето малко спомени и от култовото участие на тризначките

http://www.vbox7.com/play:5f4948de
Това е велико, не го бях гледала досега.  Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 11 747
Предната или по- предната вечер имаше момче на 19г., което не знаеше река Места дали се намира до Гоце Делчев, Силистра, Велико Търново или още нещо, малко свободно взех да преразказвам, но от този сорт. Също не знаеше 'сарай' дали е дворец, затвор или баня. Това за стадиона в Пекин, който реши, че не е във формата на 'гнездо', а на 'врящ котел', че и приятел по телефона го потвърди, май трябва да минава за труден въпрос?!  Thinking

# 26
  • Мнения: 307
Чак мен ме хвана срам като я гледах. И каква логика изкара !
Колко копита има японеца (сумото) ? Тя- 0 копита, значи е НЕчифтокопитно.  ooooh!

# 27
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
D Ники Кънчев едва се сдържаше. Направо му завиждам на хладнокръвието, аз щях да се изхиля най-тъпашки.  Mr. Green
Не приемам, че е плод само на образованието. Въпрос на елементарна култура. Сина ми е на 18, но има далеч по-богата обща култура.

# 28
  • Мнения: 194
Ох, не съм гледала предаването и коментарите ви ми се сториха злобни, но като видях клипчето #Crazy

То е трагично това, не е смешно. УУжААААсТ Crazy

# 29
  • Мнения: 148
 newsm62 Направо със сълзи се смях,честно!

Общи условия

Активация на акаунт