Как ще коментирате снощната участничка в Стани Богат

  • 19 555
  • 206
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
 Joy
Я бързо се засрамете, нечифтокопитни бозайници такива. Момичето да не пасе трева, ама ха.

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Да ти кажа честно и аз не съм сигурна откъде минава Места. Географията на България ми е доста мътна. Но и не се явявам по разни състезания. Образованието ни не само, че сега е под всякаква критика, а е и трудно да се поддържа обща култура покрай цялата вряка информационна супа. Това, което аз забелязвам у младежите днес е, че те са фокусирани върху конкретни неща - кариера, работа, учене, а не да се правят на енциклопедисти. Предполагам, че просто не им трябва и не виждат смисъл да го учат, защото едва ли ще им даде хляба в ръцета. А нашенското образование все още е енциклопедично, а не практично.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 4 493
Ха-ха и аз снощи го гледах. В момента, в който девойката заяви, че едрият нечифтокопитен бозайник е спортист по сумо, просто Ники трябваше да я остави да си ходи. Всичко си има граници все пак.
Вторият участник също направи издънка според мен. Ставаше въпрос кой от обектите - Марс или Сириус, е най-отдалечен от Слънцето? Човекът поиска помощ от публиката!!! Да не би да смяташе, че Сириус е някакъв астероид, която минава покрай слънцето?

# 33
  • Мнения: 3 479
Мда, а в съседната тема някои се възмущават на думите на Бате Бойко, че материалът ни е некачествен ooooh!
Със съжаление мога да кажа, че е много прав само дето проблемът не са ни нито пенсионерите, нито турците, нито циганите.
Децата на България са болни, алергични и необразовани. Това е проблемът.
Присъстващите правят изключение, естествено. Peace

# 34
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Винаги съм смятала себе си за не много умна и интелигентна, но това момиче изстреля самочувствието ми в облаците Mr. Green

# 35
  • София
  • Мнения: 2 430
Спомням си преди време имаше една ясновидка,която участваше в Стани богат;Въпроса беше "Кое от изброените не е иглолистно"-бор,смърч,ела и иглика.А тя "Игликата със сигурност е иглолистна",тя беше същата участничка ,която каза в един от въпросите,че котката се вика с "гъци-гъци" Mr. Green

# 36
  • Мнения: X
А като не са енцилопедисти, какви ги циклят в предаване ато Стани рогат, тогава. Да отиват в "С Делка или не? " или при мосю Рошавел да  забиват пирони.

# 37
  • Мнения: 3 675
Че то народът масово затапява това е ясно, говоря сред младите главно.Това е, защото не ЧетЪт.Това за Сируис също обра хихиканията ми, все пак не всеки разбира от астрономия, но Марс е в Слънчевата система все пак и по силата на логиката е по-близо.Човечецът няма откъде да знае, че Сириус е една от най-ярките звезди, но за Марс просто нямам думи. Naughty

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
Стани богат е шоу, а не състезание по интелект. Както стана ясно от конкретната случка, ако иска водещият може да измъкне играча до следващото ниво или да го закопае. Който иска да си доказва енциклопедичните знания ходи в Минута е много.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 430
Какво се чудите,тя не е първата.Спомняте ли си "Шоуто на къци" и онзи младеж от Перник със скакауеца Mr. Green

# 40
  • Мнения: X
Да, права си, шоу е. Но все пак се говори за ерудити в него. Аз в това моме нищо ерудитско не видях, изродско може би, но ерудитско- тц.
В "Минута е много" се гаврят с някакви зубрачи. Кви енциклопедисти, кви пет лева искаш там.

# 41
  • Мнения: 184
Добре, че мъжът ми ми разясни логиката на момичето, че аз просто недоумявах как се спря така категорично на сумото. Явно е наблегнала на думата "едър" от въпроса, пък те сумистите нали са големичкииии иии...
А в началото едно представяне, едни вакууми, едни чудеса.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 421
Сега гледах клипчето - нещата са трагични направо.
Другото което съвсем ме изненада, че при отговорите на публиката пак имаше проценти за грешните отговори.

# 43
  • Мнения: 3 675
Все пак там се задават въпроси, на които един средно-интелегентен човек няма как да отговори, докато в Минута е много наистина въпросите са доста специфични и само наистина подготвените участници в даден област на познанието могат да отговорят на тях.

# 44
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Поредната жертва на прекрасната ни образователна система. Като се огледам колко са начетени и ...
Да, такава е реалността. Имат самочувствие на знаещи и го демонстрират и изобщо не им пука, че се излагат.
Това момиче по мое време нямаше да е завършило основно образование, а какво остава да е стигнало до висше.
Сега обаче на никого не му пука какви кадри излизат и ги пускат напред, важна е бройката и парите, които носи на училището, другото не е важно - има ли, няма ли знания - от третостепенно значение е.
Още колко такива ще гледате...

Общи условия

Активация на акаунт