В ДЕТСКАТА ГРАДИНА много смях да има! - 22 част

  • 7 566
  • 221
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 6 263
simba21 - добри новини. А вие нещо сложихте ли в крайна сметка в очичките или ...????
Наталия, аз взимам Виктор в 18.20-18.30ч., в повечето случаи е последен. А както се очертава да ни местят офиса на другия край на София, не знам как ще се взимаме и какви схеми ще мисля, че и смяна на автобус ще имам.... ooooh!
Спяща красавице какво е това работно време до 16.30 - направо ти завиждам  Mr. Green

Недей - ставам всяка сутрин в 6, излизам в 7, започвам работа в 8, мога да излезна извън предприятието само срещу подпис на изп. дир., а мобилният ми е заключен до края на раб. време (не се бъзикам).  Peace

# 166
  • Мнения: 5 393
Спяща- какво работиш? newsm78   (ако не е тайна разбира се, но просто ми стана интересно)

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Спяща, помня, че в началото на темата пак имаше въпроси за местоработата ти  Joy Май на ЛС пращаше инфо за любопитните  Laughing
Симба, дано са добре очите, ако е вирусен конюктивит се повлиява добре от посочените промивки, но бактериалния май не  Thinking Не знам как се разбира типа му обаче. Дано е ок всичко  Hug

# 168
  • Добрич
  • Мнения: 5 469
Много се радвам, че не затвориха темата, а само я преместиха. Едва ли някой пише в нея само, за да му се вдига рейтинга. Предполагам, че  след преместването броят ни няма да намалее.

simba21, ние вече няколко пъти лекуваме успешно конюнктивит с хомеопатично лекарство и промивки с отвара от билката Очанка.

# 169
  • Мнения: 1 187
Привет на новото място! То пак сме си ние, безначение къде ще ни преместят! А относно рейтинга - това пък изобщо не ме вълнува.

# 170
  • Мнения: 1 949
simba21, ние вече няколко пъти лекуваме успешно конюнктивит с хомеопатично лекарство и промивки с отвара от билката Очанка.

Ще ти бъда благодарна за малко повече инфо  Praynig От къде се купува тази билка, кое е хомеопатичното лекарство (наясно съм, че не е добре да се прилага хомеопатия без лекарски съвет)  Hug

# 171
  • София
  • Мнения: 395
Спяща- какво работиш? newsm78   (ако не е тайна разбира се, но просто ми стана интересно)

Мече Hug
Къде се загуби

# 172
  • София
  • Мнения: 1 356
Боже, колко сте изписали за няколко дни. Смяна на "местожителството" на темата, нова тема и още, и още...

Аз да се оплача - в четвъртък Яна се събуди със силни болки вдясно под ребрата - бегом до Пирогов, че е най-близо - ехограф, хирург и нищо. Следобед при личната - преслушване, снимка и вечерта - в детскта белодробна клиника на Александровска с вирусна бронхопневмония. И така, до днес. Венозен антибиотик и инхалации по 6 пъти дневно. Сега продължавам в къщи с още 1 антибиотик и ще гледам да я закрепвам. Разправям се и с майка ми, която е твърдо против хомеопатията, за разлика от мен.

# 173
  • Мнения: 1 949
Fair Lady, милото детенце Sad Дано по-бързо да се опарви и после да се закрепи  Praynig

# 174
  • Мнения: 320
Привет на новото място! То пак сме си ние, безначение къде ще ни преместят! А относно рейтинга - това пък изобщо не ме вълнува.
Аз чак сега видях, че са ни сменили местонахождението - но където и да е все едно. Нали сме си заедно   bouquet и можем да си обсъдим всичко. Рейтинг - кой го гони newsm78? Аз НЕ  Naughty.
Днес нямах никакво време за Вас  Hug- работа и то много работа. И аз май съм като Спящата - от 9 до 17.30, излизане след разрешение от 10 по-висши инстанции. Само дето мобилния не ми е спрян - говоря си когато и с който пожелая.
Детето винаги е последно в градината -  чака ме с една госпожа и пазача, долу на портала. Незнам как всички родители в детската успяват да вземат децата си преди 18.10. Само аз съм от най-работливите Mr. Green, явно. Утре дано имам повече време, за раздумка с Вас.
Ей Fair Lady , много лоши новини от теб. Как така бронхопневмония - то това е коварна болест, за часове се развива. Ние миналата година 2 такива изкарахме. Много съжалявам за малката Яна - дано се оправите бързо. Незнам с хомеопатията и тези АБ да не сбъркаш. Или само едното или другото лечение трябва да прилагаш. Комбинацията от двете не е добро решение. Кой лекар в белодробната я преглежда - аз ги познавам всички. Ако мога с нещо да помогна - поне да те насоча, съм на разположение. И бързо да се оправяте. Целувки на малкото мишле.

# 175
  • Мнения: 327
Fair Lady стига бе  Shocked Добре че поне сте си вкъщи. Оправяйте се мнооооого бързо и утре очакваме хубави новини от вас! Hug
Красавице, взимам си думите назад   Mr. Green Не е лесна и твоята явно. И аз си спомням сега, че и преди си споменавала че работата ти е топ-сикрет.

# 176
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 951

Fair Lady  скоро да се оправяте. Какъв антибиотик ви изписаха и инхалации - с винтолин ли?

# 177
  • София
  • Мнения: 1 356
Благодаря на всички за съчувствието  Hug


Fair Lady  скоро да се оправяте. Какъв антибиотик ви изписаха и инхалации - с винтолин ли?


Пет дни й вкарваха венозно Ceftraxon и по 6 пъти на ден инхалации с Ventoline. А сега като сме в къщи, трябва да пие Klacid и да я мажа с Дактарин гел, че хвана гъбички в устата. Мисля да й давам и Ad liquids for kids за имунната система, че е доста отпаднала. Дано да се оправят бързо дребосъците, та да са щастливи и мамите  bouquet

# 178
  • София
  • Мнения: 395
Боже, колко сте изписали за няколко дни. Смяна на "местожителството" на темата, нова тема и още, и още...

Аз да се оплача - в четвъртък Яна се събуди със силни болки вдясно под ребрата - бегом до Пирогов, че е най-близо - ехограф, хирург и нищо. Следобед при личната - преслушване, снимка и вечерта - в детскта белодробна клиника на Александровска с вирусна бронхопневмония. И така, до днес. Венозен антибиотик и инхалации по 6 пъти дневно. Сега продължавам в къщи с още 1 антибиотик и ще гледам да я закрепвам. Разправям се и с майка ми, която е твърдо против хомеопатията, за разлика от мен.

Fair Lady много съжалявам за тези новини, които чета тук....дано бързо се оправяте.
На срещата ти споменахме за професор Минчев .Ти знаеш мнението ми.Ако искаш консултация със специалист горещо го препоръчвам, мога да ти дам координати.

# 179
  • Мнения: 7 640
Айде и аз на новото място,макар старото да си ми харесваше повече Whistling

и на мене, ама...
И пак ме яде защо в Нашите деца не се допускат подобни теми, а в другите по-може newsm78
Айде да не се заяждаме всъщност.

Fair Lady
, съжалявам за вас. Съгласи се с майка си за момента поне- при тежки остри състояния не лежи на хомеопатията Confused

Общи условия

Активация на акаунт