Лечение с билки! Не е ли по-добре от химията с която се тъпчем?

  • 5 975
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 484
Стига бе  момичета,винаги  ще  има  доволни  и недоволни.Нека  да  изчакаме  момичето  да иди  при  жената,  после  ще  пише  как  е  минало.Нали  знаете  човек  сам докато не  се  опари  не  може  да  го  обидиш.Знам  че  на  една  приятелка  и  бяха  дали  билки;не  мога  да  кажа  какви;тя  не  можеше  2 години  да  забременее  а  след  3 месеца  беше  бременна.Тя  самата  не  може  да  си  го  обясни  дали  билките  са  и  помогнали.Знам  само  че  се  киснеше  в  тях  а  не  ги пиеше.Ще  я  разпитам  за  подробности.И  ще  пиша.

# 16
  • Мнения: 3 453
Знам  само  че  се  киснеше  в  тях  а  не  ги пиеше.Ще  я  разпитам  за  подробности.И  ще  пиша.
Shocked Обезателно! Рецептата с млякото и зелката всеки я знае, ама това нещо с билките...нова модификация ще да е! Mr. Green

# 17
  • Мнения: 130
здравейте момичета,след като прочетох вашите мнения и спорчета не можах да разбера какво толкова лошо е направила Нона5кова,като е отворила нова темичка.Това не е ли същото като: дали вярваш на един или друг лекар или на един или друг вид хапчета,според мен всеки е длъжен да пробва от всичко в стремежа си да си има бебе независимо по какъв начин.Аз лично мисля че така както могат да ти навредят билките(както някои казват,може и да е така)могат това да го направят и хапчетата не е ли така?Ако трябва да съм честна аз също имам 2 приятелки които се бориха едната 5,а другата 7 години да имат деца и какво ли не им казаха и не пиха и не успяха,а им помогна точно такъв човек и сега и двете са с деца.Е как да не повярваш на такова нещо?Аз също не съм наясно с тези вид методи,но не виждам нищо лошо да пробваме от всичко,и мисля че наи важното всяка една от нас да си има своето бебе,независимо по какъв начин.УСПЕХ НА ВСИЧКИ

# 18
  • Мнения: 1 484
Знам  само  че  се  киснеше  в  тях  а  не  ги пиеше.Ще  я  разпитам  за  подробности.И  ще  пиша.
Shocked Обезателно! Рецептата с млякото и зелката всеки я знае, ама това нещо с билките...нова модификация ще да е! Mr. Green
  не   е  това  със  сигурност.До  колкото  знам зелката  и  млякото  е  за  бяло  течение  не знам  не  съм  пробвала.

# 19
Скъпа Нана Петкова,

Признавам - изцяло прочетох само първият ти пост в темата. Следващите бяха много дълги и ако си написала нещо важно там ме извини.

Аз също като теб се интересувам от фитотерапия. От дълги години. Може би и повече от теб, не сме близки и не зная на какво ниво са познанията ти. Можем взаимно да обменим информация. Но ако ще се рекламираш тук (подозирам, че самата ти си лечителката, за която пишеш) или ще рекламираш някоя твоя близка, роднина и т.н. си плати рекламно каре на собствениците на сайта.

# 20
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Няма нужда от спорове, но аз подкрепям изцяло мнението, че билките са опасни и трябва да се внимава с тях.Не само че не лекуват, ами в повечето случаи ни навличат повече проблеми на главата Peace
За протокола - не съм пила билки, чаках бебе 2 г с прекъсване от 6 месеца заради кухо яйце (общо 2.5 г).Е, в един хубав ден то просто реши да дойде при нас.Божа работа!Знаете колко е мижав шанса при абсолютно здрави родители да стане от първия път.Има и такива случаи, но те са по-скоро изключение от правилото.
Успех на всички  Peace

# 21
  • Мнения: 2 422
Съвет към авторката ...
Иди няма да ти навреди не е скъпо щом ти се дават пари на вятъра... но добре си помисли какво ще пиеш след прегледа

# 22

Д-р Радка Кирчева е от Пловдив, където приема пациенти всеки ден. Постоянно кръстосва и страната, за да преглежда на място: “Така пестя на хората средства за транспорт”. Само за няколко дни стига от Петрич до Обзор. Пътува с кола, с личен шофьор. Травма в краката затруднява ходенето й. Бърза да уточни, че прегледите при нея са безплатни. А на въпроса от какво се издържа, отговаря, че помагат трите й деца.


Направо се разсмях искрено Grinning Пестяла на хората пари от транспорт.... Сигурно им пести и от интернет такса и като пикира в някой град минава по вратите на хората да се представи. Майка Тереза, при която прегледа е безплатен, но трябва да внесеш едно дарение на точно определена цена. Уф, момичета, надявам се в 21ви век да няма някоя от нас, която да се върже на това. Не подценявам ефекта на фитотерапията, ама "доктор", който идва и буквално ти се навира в ръцете, или ти се навира във форума с безкрайно дълга статия възхваляваща себе си... смешна работа

# 23
  • София
  • Мнения: 335
*******

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 01:08 от Sherona

# 24
подкрепям напълно Sherona . Peace
едно, че билки не се пият току така и второ, ако има доказан проблем с билки не знам как ще се реши /примерно запушени тръби  newsm78/. не се лъжете и не си губете времето по лечителки и врачки . това са пари на вятъра за мен лично, но всеки има право на мнение и решава сам съдбата си. Stop

# 25
  • Мнения: 1 484

Д-р Радка Кирчева е от Пловдив, където приема пациенти всеки ден. Постоянно кръстосва и страната, за да преглежда на място: “Така пестя на хората средства за транспорт”. Само за няколко дни стига от Петрич до Обзор. Пътува с кола, с личен шофьор. Травма в краката затруднява ходенето й. Бърза да уточни, че прегледите при нея са безплатни. А на въпроса от какво се издържа, отговаря, че помагат трите й деца.


Направо се разсмях искрено Grinning Пестяла на хората пари от транспорт.... Сигурно им пести и от интернет такса и като пикира в някой град минава по вратите на хората да се представи. Майка Тереза, при която прегледа е безплатен, но трябва да внесеш едно дарение на точно определена цена. Уф, момичета, надявам се в 21ви век да няма някоя от нас, която да се върже на това. Не подценявам ефекта на фитотерапията, ама "доктор", който идва и буквално ти се навира в ръцете, или ти се навира във форума с безкрайно дълга статия възхваляваща себе си... смешна работа
 Peace


Д-р Радка Кирчева е от Пловдив, където приема пациенти всеки ден. Постоянно кръстосва и страната, за да преглежда на място: “Така пестя на хората средства за транспорт”. Само за няколко дни стига от Петрич до Обзор. Пътува с кола, с личен шофьор. Травма в краката затруднява ходенето й. Бърза да уточни, че прегледите при нея са безплатни. А на въпроса от какво се издържа, отговаря, че помагат трите й деца.


Направо се разсмях искрено Grinning Пестяла на хората пари от транспорт.... Сигурно им пести и от интернет такса и като пикира в някой град минава по вратите на хората да се представи. Майка Тереза, при която прегледа е безплатен, но трябва да внесеш едно дарение на точно определена цена. Уф, момичета, надявам се в 21ви век да няма някоя от нас, която да се върже на това. Не подценявам ефекта на фитотерапията, ама "доктор", който идва и буквално ти се навира в ръцете, или ти се навира във форума с безкрайно дълга статия възхваляваща себе си... смешна работа


# 26
  • Мнения: 165
Момичета, то се видя, че в тази темичка диалог няма да стане по никакав начин. Публикувах информацията, която намерих и се срещнах с хора, които вече са били при жената и са останали доволни. Обаче имам чувството че всички ме нападате като че ли съм някаква пълна балама, която тръгва по ливадките и пасе билки всякакви.
 
Но ако ще се рекламираш тук (подозирам, че самата ти си лечителката, за която пишеш) или ще рекламираш някоя твоя близка, роднина и т.н. си плати рекламно каре на собствениците на сайта.
Това вече наистина успя да ме застреля  #Crazy valeria22 определено ме разконспирира аз съм тук с цел реклама (дано не ми излезе скъпичко като ме погнат от сайта да им плащам за реклама  Joy
Просто се оказа че от тази темичка няма никакав смисъл. Няма как да получа някаква информация относно това, което ме интересува, няма да се получи диалог. А чесно казано подобни изказвания ми идват малко в повече. Повече няма да влизам в тая тема защото както вече споменах единстваната причина да я публикувам бе желанието ми да обсъдим взпроса, да се запозная с хора, които дори да не са на моето мнение не го отричат. А то всъщност единственото нещо заради, което се замислих за фитотерапията е че ми омръзна от "специалистите" които ми дават всякакви химикали без да съм чула от тях че има конкретен проблем. От едни хапчета направих някаква алергия така че вече 1 месец не мога да се съвзема от нея, какво остава за бебеправене. Няма значение. Повече няма да влизам тук. Предполагам че като няма кого да нападате може и да обсъдите нещата конструктивно. Лекарствата също са нож с две остриета. Едното го изпитах. Успех на всички и дано се засичаме в темичките на бременните.

# 27
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ние ти дадохме достатъчно информация защо не трябва да се занимаваш с тази "лечителка".От тук нататък ти си решаваш какво да правиш!Ако си очаквала да чуеш само хубави неща за нея, сори

# 28
  • Мнения: 2 422
Нана не се обиждай не сме искали, никой не те напада, просто много момичета са се опарили от въпросната докторка и рлезултата е такъв.
Аз също ненавиждам лекарства но няма начин нужно е понякога да си помогнем, а колкото до билките ами мъжо пи сума ти време билки и това даже му навреди .... малък брой сперматозоиди след няколко месеца на билки резултата беше още по трагичен.

# 29
  • Мнения: 141
Момичета всеки сам решава дали да пие билки или не! Наистина не виждам защо така нападате nana5kova при положение, че тя просто споделя информация. Да не би някой да Ви е насилил да ходите при тази жена?! Аз такъв призив не прочетох.  Rolling Eyes Ясно е, че всички малко или много сме изнервени, но не трябва да си го изкарваме една на друга.
nana5kova не се притеснявай и споделяй каквото решиш за добре. Всичко е Божа работа и малко помощ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт