От напълнели Дюкан ни превръща във фотомодели - 153

  • 28 149
  • 609
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 70
Ами като не ми се яде .Апък и работата ми е такава че по цялден съм ангажирана и няма как да си ходя.

# 511
  • Варна
  • Мнения: 2 098
Ами като не ми се яде .Апък и работата ми е такава че по цялден съм ангажирана и няма как да си ходя.
Носи си нещо за хапване от вкъщи. Метаболизма при този режим се раздвижва с ядене. Ядеш, за да слабееш.  Peace  Wink
рошавка, май ритника ти е подействал, а?  Mr. Green  Много се радвам!  Hug

# 512
  • Мнения: 5
Здравейте,мацки!! Hug Hug
Марчелка-криеш се,не криеш-честита месечинка!!

Сила-честита месечинка и на теб!!

Кали 08-честит рожден ден!!

При мен нищо ново!!
Дари68 Hug
еееее много сте бързи с отговорите........

# 513
  • Мнения: 850
   k savova , не се тревожи все някъде ще се засечем по трасето между Бургас и Варна !  Heart Eyes
   kali 08 , честит рожден ден , жива , здрава, усмихната  и с много сбъднати мечти !  newsm59
  feelgood , дано имаш повечко свободно време че липсваш ! Благодаря на теб  , на Боби 1973 и на rien за много полезните постове  Hug
  stelxen  , страхотна блузка ,  и скоро още по - нова !
 newsm03 tonnny bq , добре дошла , бъди режимна и резултатите няма да закъснеят!  newsm10
  Марчелка / страхотно кафенце / и Сила честити месечинки !  newsm51
Бургазлийки не се чудете а за среща се запишетеее , очаквам ви !  
  Хубава вечер прекрасни !   bouquet

# 514
  • Мнения: 110
  Здрасти,банда!
  МАРЧЕЛА,СИЛА,честити ви месечинки!Марчелка,сладурка,какви ги приказваш?Погледни си снимките,Яяя колко добре изглеждате с ЛАБЕЛО,ДАЛИЯ и ти!Ще свалиш още,щом искаш.Нали знаеш,че последните кг се свалят най-трудно и бавно.Нормално е,да имаш застой или съвсем леки намаления,но после като се отприщи.... newsm44
   ФИЛЮДЧЕЕЕЕ,къде се губиш?През цялата тема не те мернах.... smile3534
Феелгоод,Гулбенур,Ривелка,Нелсън,Лючи,Айнур,Горда,Рощава, newsm51
РОСЧО,СВЕТЛАТ/и вие изчезнахте/,Сагиии в сряда вече ще дойдеш,нали?
    КАЛИ 08,ЧРД newsm59Мнооггоо здраве,радост,щастие,късмет в живота и мнооогго свалени килца!
    СТЕЛКСЕН,браво,страхотна мацка си започнала да ставаш,а блузката е много весела...
 

# 515
  • София
  • Мнения: 5 315
rien, за нова тема вярно, че няма как да стане от потребител на блога Tired Но всички цитати, които си изровила, са прехвърлени като коментари към твоя пост от книгата - за инсулина - мисля, че ще са на място  Peace


МОЛЯ НОВОДОШЛИТЕ ДА ПОПРЕНЕБРЕГНАТ В НАЧАЛОТО - ДОКАТО СЕ ОРИЕНТИРАТ ДОБРЕ В РЕЖИМА - РЕЦЕПТИТЕ В ТЕМАТА С РЕЦЕПТИ - ТАМ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА РЕДАКЦИЯ Е ОГРАНИЧЕНА И "ЧИСТОТАТА" НА РЕЦЕПТАТА ЗАВИСИ ОТ СЪЗНАТЕЛНОСТТА И ГРАМОТНОСТТА НА АВТОРА. РЕДАКТИРАНИ И РЕЖИМНИ РЕЦЕПТИТЕ СЕ ПРЕХВЪРЛЯТ ТУК: http://dukanskirecepti.wordpress.com
МОМИЧЕТА, ГОТВЕТЕ И ЯЖТЕ (НО САМО РЕЖИМНО), ТОВА Е ТАЙНАТА!!!




П.С. шЪ замолА след 23-ти да пишете по-малко, че после няма да мога да ви смогна с изчитането 
Whistling

# 516
  • София
  • Мнения: 1 590
По въпроса за киселото мляко : правих разни експерименти, и установих че най-малко вредно, и сравнително гъсто е Верея калций, щото е сгъстено с желатин Joy - понякога се е желирал дори "цвика" който е избил отгоре ... та затова смятам, че желатина е по-безвреден от нишестето ...
А за полезната булгарикус бактерия, да не говорим ... #2gunfire бях оставила за проба няколко различни марки кисели млека извън хладилника, за да вкиснат ... след 2 седмици не бяха мръднали!!!!
Факт е, че всички отслабнахме, ядейки тези боклуци ... но какво ядем newsm78 един господ знае...

Имам една питанка към по-вещите кулинарки : каква подправка да сложа на пастет от пилешки дробчета, та да заприлича малко на купешкия гъши пастет?

ПП. Забравих нещо много важно!
ТУнинггггг!!!!
Ще трябва да те опухаме най-накрая!!! Каква трета караш, бе момче?
Пред очите ми яде палачинка и пица, че после вечерта си се набухал и със сладко #Crazy
Дюкан казва "гала вечеря", айде да е "гала обяд" ама ти си го правиш ГАЛА-ДЕН, я прекратявай със своеволията!!!!
Влизай в правия път, и да не се разправяме повече!!!

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 15:48 от Lucie

# 517
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
stelxen , честито. Веселка и хубавка е блузката , е и собственичката де.  Hug

mar4ela5   bouquet

Аз си направих една телешка супа и кой кво прави аз съм над тенджерата.  Blush
Уж и за утре беше , ма то едва ли ще остане нещо. Laughing
Днес ужасен глад ме гони. Дали , че МЦ очаквам вече.... незнам , но съм като ламя.  Joy

# 518
  • Мнения: 5 001

Имам една питанка към по-вещите кулинарки : каква подправка да сложа на пастет от пилешки дробчета, та да заприлича малко на купешкия гъши пастет?
Малко индийско орехче и черен пипер...  Hug

# 519
  • Мнения: 577

Имам една питанка към по-вещите кулинарки : каква подправка да сложа на пастет от пилешки дробчета, та да заприлича малко на купешкия гъши пастет?
Малко индийско орехче и черен пипер...  Hug
   PeaceАз ,когато си сложа инд.орехче на мръвката и винаги си мисля ,че хапвам дюнер  Whistling

# 520
  • Мнения: 137
Зеленкооо - как вървят нещата при теб  Hug . Стискам палци и чакам с теб newsm51
Весито Hug
Филюдче - изгуби се нещо  Hug
Много интересни неща прочетох за гликемичния индекс и инсулина. Но ще се връщам пак да ги чета newsm78, че такива неща трудно възприемам smile3506
Stelxen , чаровнице - страхотна блузка със страхотно деколте smile3521 . Точно като моите любими...Само дето не се осмелявам много-много да ги нося на работа... Embarassed ...много съм зле...колегите ми са главно мъже и се притеснявам...
Айде да яхам пак метлата
Спорна седмица  Hug

ПП: Жабкее , видях те на снимките  Hug. Много лъчезарна жабка си Hug.

ППП: Туни и аз все да питам коя фаза караш, като че ли не мога да сметна....ама все слушам какви работи хапваш и .... Rage . Стягай се. Да няма после  newsm61 .

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 16:12 от Горда

# 521
  • Мнения: 451
До "Lucie" -  newsm43

# 522
  • Мнения: 45
Джаснах едно кафенце и се освестих Simple Smile Чудеса прави кафето Simple Smile
Сега обмислям идеята за нови панталони, че ме подиграват, че съм щяла да си ги изгубя моите  Joy
И накрая честит ви февруарски сняг!

# 523
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

И накрая честит ви февруарски сняг!


Къде го тоя снЕг?  Shocked
У наше село , у гората е сухо , нищо няма. Peace
Сутринта се опита , но до момента нищо.  Crazy

# 524
  • Мнения: 45

И накрая честит ви февруарски сняг!


Къде го тоя снЕг?  Shocked
У наше село , у гората е сухо , нищо няма. Peace
Сутринта се опита , но до момента нищо.  Crazy

Ами тука до Попа си валеше преди малко Simple Smile
Ех, колко е голяма София, няколко климатични пояса обхваща  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт