Количка Peg Perego или Chicco

  • 18 047
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 227
И аз препоръчвам Пег Перего, Чико вече не са това, което са били преди години  Naughty. Лежат на стари лаври. Затова по-добре си вземи Пег Перегото ! Много мои приятелки ми споделят че са много доволни от тази количка и че за БГ условията по улиците е много проходима !!  Peace!

# 16
  • Мнения: 498
Не знам дали е късно вече,но да изкажа и аз мнение.Фен съм на пег-перего,има почти всичко-количка,стол,проходилка .Отгледала съм две деца и нищо не се е счупило,изключвам момента,когато мъжо мина с колата през едната гума на количката,но веднага поръчах нова гума.
В момента от всички модели на фирмата,тази е най-добрата,виждала съм я на живо,просто нямам думи.Изключително функционална,маневрена,лека.С един кош минаваш през всички етапи.

http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=31&products_id=4114

ако сега ми се налагаше да купувам количка,просто нямаше да се замисля за марката и модела.

# 17
  • Мнения: 87
Момичета, много ви благодаря за мненията, онзи ден ходих да ги видя и на живо в магазина. Да ви кажа, като хванах Пег Перегото, не ми се пускаше- като започнеш от дръжките на количката, които са много здрави и гумирани и стигнеш до маневрените колела! Много ми хареса - продавачката, пък каза,че тя е  имала ЧИКО и нямала никакви проблеми и ми изтъкна като преимущества - това,че дръжката става цяла и съответно уж по-удобна и че на ПЕГ ПЕРЕГО лятната количка не можела да гледа към майката!

# 18
  • Мнения: 15 379
Момичета, много ви благодаря за мненията, онзи ден ходих да ги видя и на живо в магазина. Да ви кажа, като хванах Пег Перегото, не ми се пускаше- като започнеш от дръжките на количката, които са много здрави и гумирани и стигнеш до маневрените колела! Много ми хареса - продавачката, пък каза,че тя е  имала ЧИКО и нямала никакви проблеми и ми изтъкна като преимущества - това,че дръжката става цяла и съответно уж по-удобна и че на ПЕГ ПЕРЕГО лятната количка не можела да гледа към майката!
Аз и по-назад го написах - когато се обърне гюрукът Перегото също става в позиция "бебето към майката", но това е безмислено, ако ще ползваш зимния кош, след 6-тия месец бебето иска да гледа напред, защото всичко му е безкрайно интересно. За цялата дръжка съм съгласна - при бутане с 1 ръка е по-удобно дръжката да е цяла, но според мен това е единствения плюс на Чикото. По мнения на продавачи, с които съм разговаряла новите модели на Чико са пълен провал.
Ти ще си решиш най-добре - успех!

# 19
  • Мнения: 41
Здравейте!Много ми допада модела на Пег Перего GT3 Completo.Изглежда ми доста стабилна и висока количка, но за съжаление  не съм я виждала на живо в магазина.Ако има мами с този модел нека споделят дали са доволни и има ли пълно легнало положение?Благодаря ви предварително

# 20
  • Мнения: 466
amona, аз няколко пъти съм препоръчвала точно тази количка защото моята първа беше с подобно шаси и останах много доволна. Има напълно легнало положение и е страшно широка и маневрена количка. Ако те интересува нещо друго - питай, ако мога да съм ти полезна.

# 21
  • Мнения: 41
Veri,притеснява ме единствено,че е тежка.Радвам се че има напълно легнало положение защото бебето го чакаме в края на май и според мен няма да има нужда от коша за новородено.
Ако се сетя нещо друго, ще питам.

# 22
  • Мнения: 466
Вярно, за тежината не е от най-леките, но то няма и как хем да е стабилна, хем да е лека, хем да е с големи гуми.  Ако трябва да я качваш по стълби ще видиш зор, но ако живееш в къща или има асансьор - няма проблеми, тежината не и се усеща изобщо при бутане защото колелата и са с лагери и върви като перце. Коша е удобен ако държиш да наблюдаваш бебето, иначе съвсем спокойно може да се ползва така.

# 23
  • Мнения: 41
Живея в къща и няма да ми се налага да я вдигам.Сега остана и да я видя на живо, но в Бургас може и да я няма в наличност. А това че  е с  помпещи колела проблем ли е?

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Живея в къща и няма да ми се налага да я вдигам.Сега остана и да я видя на живо, но в Бургас може и да я няма в наличност. А това че е с помпещи колела проблем ли е?
Не е проблем, дори си е предимство. Тя количката си има помпа. Моята я ползвам вече половин година и не ми се е налагало да й помпя гумите.
Аз съм изключително доволна от количката. И наистина няма да ти трябва коша за новородено в твоя случай. Харесва ми, че е много голяма и на бебето ще му е удобно и като порастне. И това, че е с големи гуми и има три опции на амортисьорите я прави перфектна за всякакви терени. Аз съм я бутала и в пясък и в дълбок сняг и си върви все така лесно. Единствения недостатък е носенето, тъй като е тежка, но в твоя случай това не е от значение. Иначе въпреки 13 й килограма се бута с един пръст.
Май бях писала по-напред, че наживо Чико ми се стори далеч по-нестабилна. И някак ми лъхаше на "евтино" и недоизпипано, пък и доста потракват като срещам такива по улиците. И аз се бях засилила за Чико, но май цената е висока спрямо качеството. Май напоследък лежат на стари лаври.

# 25
  • Мнения: 87
Момичета, като говорите за кг на количките, кои гледате, само на количката или с различните кошове?И да попитам за дават Пег Перегото следните параметри, според вас добре добре ли са, или е тежичка количката? Embarassed
NAVETTA
 Височина
 Дължина
 Ширина
 
РАЗМЕРИ
 64 cm
 84,5 cm
 43 cm
 
ТЕГЛО
 4,5 Kg
 

PLIKO P3
 Височина
 Дължина
 Ширина
 
РАЗМЕРИ ОТВОРЕНА
 102,5 cm
 85 cm
 51 cm
 
РАЗМЕРИ ЗАТВОРЕНА
 103 cm
 39,3 cm
 
 
ТЕГЛО
 8 Kg
 

PRIMO VIAGGIO TRI-FIX
 Височина
 Дължина
 Ширина
 
РАЗМЕРИ
 63 cm
 66 cm
 44 cm
 
ТЕГЛО
   5 Kg
 

 

# 26
  • Мнения: 15 379
Ами Пликото определено не е тежка количка, 8 кг. е рамата с летния кош. Около 10 например ще бъде с коша за новородено или със столчето за кола. Но дори и това не е проблем, защото количката е много маневрена.

# 27
  • Мнения: 466
И аз така мисля като sourcherry.
Ти може би имаш предвид системите , които са 3 в 1. По принцип на Пликото му се изважда цялата седалка когато е от система с тапицерията и сенника,  така че тя поне 2-3 кг тежи. И като извадиш тези кг. , и прибавиш на коша или столчето не става кой знае колко повече.

# 28
  • Мнения: 97
Аз съм с peg perego switch, бебето ми е родено в началото на май, изкарахме лятото и сега зимата и живот и здраве и предстоящото лято не мисля да взимам друга лятна количка. Много съм доволна от избора си, аз исках да е само с един кош. Има си напълно легнало положение, което още си използвам, бебето гледаше към мен до скоро, но сега вече е обърнат на пред.
Успех каквото и да избереш и леко раждане!

http://www.pegperego.com/page.php?pageid=CJVNL001&idf=04& … 00000175&cl=N

# 29
  • София
  • Мнения: 587
С две ръце съм За Peg Perego  Peace От осем месеца ползвам количка на тази марка /Skate/ и съм много доволна. Чикото и на мен ми изглежда доста "дървено" и евтино...

Общи условия

Активация на акаунт