Количка Peg Perego или Chicco

  • 18 054
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 44 223
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
те пък другите щото са малки и компактни все едно Laughing

# 106
  • Мнения: 23 102
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
те пък другите щото са малки и компактни все едно Laughing
Не са,ама Хай-трека е ужасно голяма и една странно висока.

# 107
  • София
  • Мнения: 44 223
мен чикото като я видя навън ми се струва огромна....
а за височината...всъщоност ми харесва...особено ако е и по-висока майката...
както и да е...това са мн субективни усещания вече...но и трите хич не са малки колички....все са си танкчета Simple Smile

# 108
  • Мнения: 39
Така е момичета,но и аз съм си висока,а и заради дупките и вятъра...Както и да е-наистина това вече е въпрос на вкус и естетически вид, за което сами си решаваме.Мен ме интересува повече какво ще кажете по отношение на качеството в този клас колички,даже не става дума за дилема триколки-четириколки,а за марки.И понеже са сходни цени и модели и наистина ми трудно да реша без да съм имала каквато и да е количка през живота си...newsm78а и като пари не са малко.
Снощи гледахме на живо бебе конфорта и летния вариант беше адски странен и отпадна,пегперегото го нямаше,но продавача каза,че била много дълга количка и трудно я продал newsm78Но ни препоръча силно тази, която е на промоция:
http://www.kasidabg.com/strollers_detski-kolichki-jane-products_id-11867.html
само че ако се спрем на нея ще трябва да си вземем и кош за новородено,защото това кошче за кола ми се видя много тесничко Rolling Eyesиначе ми изглежда добре.Според продавача била по-висок клас от перегото Thinking

# 109
  • Мнения: 75
На пръв поглед малко с какво се отличава от перегото. Трябва да ги побуташ наживо, да видиш дали ти удобно.
Аз например, по интеренет много си харесах количката на Макси-кози Мура-4, обаче като отидох в магазина и опитах да я бутна... Тя се оказа страшно тежка!

# 110
  • София
  • Мнения: 44 223
За Джейн почти не съм чула лоша дума....
Освен, че някои се оплакваха от избеляване.....

за клас...не съм сигурна, че е по-висок...
иначе като писа още пълрвият път се сетих за нея...но реших, че я знаеш и по някаква причина не ти допада....

# 111
  • Мнения: 427
Аз съм с Пег Перего Плико П3-нищо лошо не мога да кажа освен коша за багаж-когато сложиш нещо в него става малко нисичък и опира в по-високите тротоари,но за сметка на това пък е голям Laughing
За Джейн също отрицателно мнение не съм чула,но аз по триколки не си падам,така че е въпрос на вкус!
Успех в избора!!

Общи условия

Активация на акаунт