Количка Peg Perego или Chicco

  • 18 066
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 121
да де, ама щото дадохме 350лв за него, а можеше по-евтин да вземем, ако е само за кола...аз говзех с нагласата да го слагам на количката с лице към мен...ама уви... Crazy

# 91
  • София
  • Мнения: 44 288
Simple Smile без да се заяждам това ми е непонятно...от стола за кола в един момент може да зависи живота на детето ти...стола си струва всяка стотинка повече(не визирам точно този, а като цяло по-скъпите и сигурни)....
хич не съжалявай....
а и на 1-2 месеца като стане ще може да си държи и главата поизправена...така че и този проблем ще отпадне...със свитото вратле Wink

# 92
  • Мнения: 9 121
Столчетата са почти едни и същи, но защото този е Пег перего, струва толкова.
Ясно, че безопасността е най-важна Simple Smile

# 93
  • Мнения: 75
Столчетата са почти едни и същи, но защото този е Пег перего, струва толкова.
Ясно, че безопасността е най-важна Simple Smile
Обърни вниманието как направена облегалка за глава в Пег-перего, и как в бертони или някои други евтини столчета  Peace

Коланите са закрепени с някакви винтчета, така че по-добре мъжът ти да ги маха.

Аз пък не харесвам детето да се разхожда в столчето за кола. Най-много трябва да стои там 2 часа, защото наистина гръбчето е свито. И не само в това столче, а по-принцип във всички.  Wink

# 94
  • София
  • Мнения: 44 288
Столчетата са почти едни и същи, но защото този е Пег перего, струва толкова.
Ясно, че безопасността е най-важна Simple Smile

съвсем не е така, почти едни и същи са само като форма... а разликата е огромна, в направата,в материалите, в дамаските, в комфорта, в  резултатите от краш тестовете....
гръбчето е напълно право в столчетата...само краката са вирнати....
и да на 3 часа е хубаво да се прави почивка...но тя така и таака при малките си идва естествено - за ядене, смяна на пампита и т.н... така че не е проблем....
но и  на мен не ми харесват за разходки...по-добре детето да е легнало спокойно на равничко.....
бертони и сие евтинджоси дори не са минали тестове....
хубавите и скъпи столчета са.....

иначе те и количките са почти еднакви....но си си взела пег перего нали...не бертони....сигурно има защо да струва 3 пъти по-скъпо...не е само заради името.

# 95
  • Мнения: 9 121
Добре, щом казвате Grinning Hug
Ох, голям спам направих ooooh!

# 96
  • София
  • Мнения: 44 288
 Peace
спам, не спам....хич не съжалявай за покупката Hug

# 97
  • Мнения: 39
Здравейте момичета!Ако може и аз да сме вмъкна в тази така вълнуваща ме в момента тема Rolling Eyes
Имам питане,понеже се чудим м/у следните колички,а виждам,че коментирате някои от тях:
http://www.kasidabg.com/strollers_detski-kolichki-chicco-products_id-8869.html - има си всичко на добра цена,но нещо ме съмнява качеството... newsm78
http://www.kasidabg.com/gt3-completo-moka.html - все повече започва да ни харесва,но цвят папая и смятаме да вземем кош за новородено към нея,а за кола ще ни дадат или ще вземем на друга марка и
http://www.kasidabg.com/bebeconfort-high-treck-choco-mint-2009.html - пак ако вземем само коша за новородено без коша за кола
Много ще се радвам,ако споделите с мен предимства и недостатъци,че да ми улесните избора HugЗа Чикото и Пег-перегото може да не се повтаряте за това,което сте изписали до тук-изчетох всичко на един дъх #Crazy

# 98
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
lady marmalad, аз бях харесала първата, но нямаше моя цвят и взехме пег перего. Изключително съм доволна от нея и не бих си взела друга количка. Вече една година я ползвам, прана е повече от 20 пъти и все пак е като чисто нова. И на детето му е много удобна.

# 99
  • Мнения: 15 379
lady marmalad, аз категорично съм за Перегото! Чела съм много негативи за триколката на Чико, а и новите им модели са пълна скръб Tired, Бебе Комфорт не ги харесвам никак, просто всичките им продукти за мен са компромис - мое мнение. За триколката на Перего съм чела винаги само положителни неща, а и самата аз бутам 2 броя Перего, но с 4 колела и съм много доволна!
Изчакай и Angel_Dust да се включи - страшно е обективна Peace.

# 100
  • София
  • Мнения: 44 288
 Crazy Blush Blush Blush Crazy

за съжаление нищо не мога да кажа....триколките не ме привличат принципно и не се интересувам много от тях Simple Smile))

като марка за мен пег перего са по-добри от чико...
за бебе комфорт знам, че е по-лекичка и освен това от дръжката може да се застопорява и пуска предното колело, което е удобно при слизане и качване на тротоари....

и съм до тук Simple Smile

успех в избора...най-добре ги сравни на живо Simple Smile

# 101
  • Мнения: 75
Леди Мармалад, ако решиш да вземеш Пег-Перего не ти трябва кош за новородено. Има напълно легнало положение и голямо мрежисто прозорче за да гледаш бебето.  Peace
Аз гледах наживо триколката Чико, изглеждаше ми някак нестабилна в сравнение с Пег-перего. Последната е лека и маневрена, но в същото време сигурна, удобна и просторна. Сложих днес играчка-дъга и малко повдигнах бебо на едно ниво за 10 минутки. Доволна беше и счастлива!!!  Flutter
За трета количка нямам отзив, виждам я за пръв път, но не ми харесва особенно.
най-добре ,разбира се, да ги видиш наживо  Peace

# 102
  • Мнения: 39
Много ви благодаря за бързите отговори! Hug
Мамочка при всички положения ще си вземем кош за новородено,понеже бебо ще е зимен,а ние сме от Варна и тук така духа....а и съм на мнение,че коша за новородено си е полезен за първите месеци така или иначе,а и ако се наложи да го качвам или разнасям някъде,понеже самата количка няма да я качвам до горе(нямаме асансъор).
Дано и някой,който е ползвал някоя от количките да изкаже мнение Wink
Много сте ми полезни!  bouquet

# 103
  • София
  • Мнения: 44 288
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312055.0 eто ти тема за бебе конфорта...

# 104
  • Мнения: 23 312
От трите-Перегото.БебеКомфорта е ужас просто,истински танк,огромна.Чикото нещо идва много дълга,според мен,някак стои тромава.

Общи условия

Активация на акаунт