33 канадски феи с влюбени сърца очакват деня на любовта!

  • 20 918
  • 293
  •   1
Отговори
# 210
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Честит Рожден Ден , Снежи ! Здрава и щастлива бъди !   bouquet

Честит 3-ти март  !

# 211
  • Мнения: 919
Честит Рожден Ден, Снежи! nbirthday

и Честит 3ти Март на всички

# 212
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 880
Някой знае ли от къде мога да си купя йод? А има ли форма на таблетки?

# 213
  • Мнения: 16
Честит трети март!  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти Shemet neveroiaten, точно от практически съвет имах нужда.

# 214
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Някой знае ли от къде мога да си купя йод? А има ли форма на таблетки?

Ами в аптеките има йодна тинктура - течна. За таблетки не знам.

# 215
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Благодаря на Шеметната, Вики, МамаМия, Каролина, Кивито, Минервата, Тарикмам, E&M и Гаргамелчо за пожеланията  Hug
Направихте ми денят, както казват тук Hug

# 216
  • Мнения: 3 271
Снежи, със закъснение, честит рожден ден! Надявам се, че твоите мили хора у дома и всички наоколо са ти направили деня особено специален! Най-добри пожелания за годината пред теб - да е изпълнена с много усмивки, спокойствие и щастие!

# 217
  • Canada
  • Мнения: 231
Ехоооо, къде сте момичета? Драснете някой ред, че още сме в очакване на деня на любовта. Simple Smile Следващата тема предлагам да е за Великден или пък за лятото направо. Simple Smile

Честити рождени дни на патерица на празнувалите!

Благодаря на всички, писали за проговарянето на дечицата, много ми беше интересно да прочета.

shemet_neveroiaten, колко струва да се ходи във вашата градина и много ли чакахте за място? Питам просто от любопитство, малко настрани ми се пада, всъщност сигурно е на еднакво разстояние от вкъщи със сегашната ни, но в по-неудобна за нас посока.

Millena, има ли развитие на нещата при вас?

# 218
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
November Rain нашата градина е на Сорсес и 40-та магистрала. Цената е 7 долара базисно и според случая си добави 1 долар ако детето ще ходи преди 8.15 и ще ползва закуска и / или 2 долара ако ще остава до по-късно от 5 часа а те работят от 7 сутринта до 6 вечерта.

Току що си преподновихме договора явно скоро ще почнат да попълват празните места - иначе ние там сме регистрирани от бременността ми ама за по-малките винаги е по-голям зора - ако искате се пробвайте - вероятно ще ви кажат че имат дълга листа на чакащите - при нас сработи и постоянното ходене и врънкане и мрънкане ама тогава беше друга директорката - с тази не знам какво работи.

Добре че не предлагаш следващата тема да е направо за Нова година  Joy

# 219
  • Мнения: 38
Мили мами и аз чакам новата тема с нетърпение  Hug
Също така живот и здраве с Ники смятаме като се постопли да идем до Монтреал  Praynig
Но като за начало трябва да почна работа..че вече месец съм без...всяка която намирам е или на кеш ( а аз искам на чек за да мога после да имам майчински) или пък е някаква шашава с разни аутсайд продажби...или е вечер ..уф..  Cry Вчера се обадих за сошал поне докато си намеря работа ..няма как пък и не ми се иска да взимаме пари от родителските тела -мразя да опирам до тях относно пари ..и така..Но ходенето до Монтреал ще е супер !  Hug Praynig Hug Hug Hug

# 220
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 880
Да се похваля, взех новата работа.

# 221
  • Мнения: 38
 Честитоо Simple Smile Hug Hug Hug

 Айде дано така да ни потръгне на всички . Praynig Praynig Praynig
 
 

# 222
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Петиция за спасяване на училищните библиотеки:
 
http://bgpetition.com/zashtitete_badeshteto_na_decata_si/index.html
 
Който има желание може да се включи!


Честито Titina!   bouquet

# 223
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Титина, честито! Много успехи ти пожелавам и много  Money   bouquet

# 224
  • Мнения: 1 216
Titina, честито, мила! Със здраве да си я ползваш новата работа Simple Smile

Снежи, Честит Рожден Ден, със закъснение! Всичко най-добро ти желая!

Къде ще разнувате 8-ми Март, осмомартенско ли ви е, харесвате ли празника?

Общи условия

Активация на акаунт