33 канадски феи с влюбени сърца очакват деня на любовта!

  • 20 897
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Имплантационното кървене е около трета седмица на бременността когато още няма как да знаеш че си бременна.

# 46
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Ами може и това да е, Виктория ти как си изчисли лентичката - от последната менструация или от самият акт, когато е станало бебето? Защото ако е от последната менструация, може и сега да е, ама знам ли? Най-добре лекар да се изкаже по въпроса.

# 47
  • Мнения: 38
Според докотора кръвта ми показвала именно 2-3 седмица бременност макар цхе според моите изчисления е повече но както и да е "Имплантационното кървене" възможно е да е това нали?

# 48
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Броено от половия акт имплантационното кървене е около 7 дни след него.
Определено не е имплантационно кървене.

# 49
  • Мнения: 274
Здравейте,

аз се поизгубих, но продължавам, да чета темите когато имам време. Виждам, че има доста нови мами и канадският ни отбор се е увеличил което е добре.
Шемет, по въпроса за махането на памперса, мога да споделя,че ние също започнахме когато Дани беше на 2г. и 4м. и той отначало доста се дърпаше и не искаше нито гърне , нито поставката на тоалетната, но ме посъветваха да го оставя вкъщи без памперс за няколко дни, и след като си намокри два пъти гащите още на вторият ден започна да иска да сяда на гърнето. Навън го извеждах в началото с пулл апса, а после го използвахме само за спане. Колкото и да беше странно за мен и да се бях отчаяла , че няма да успея да го науча, лесно ( защото той упорито отказваше ), детето свикна доста бързо и почти не е правил гафове, с изключение на няколко в началото, а сега вече почти година по късно е вече без памперс и по време на сън. Истината е ,че детето само ще ти покаже , че е готово, но има нужда и да се прояви малко упоритост в началото на обучението, но разбира се в рамките на нормалното за да не се получи пък обратният ефект на стресирането на детето. Аз го пробвах,няколко пъти преди това, но след неговите откази изчаках до 2г.и4м. и се получи.
Това е нашият опит.

Поздрави на всички рожденици!!!
Честито и на бремените мами, аз също се присъединявам към тях. Това лято ,ще ни се напълни темата с доста бебета,и аз съм за края на юли.

# 50
  • Мнения: 919
BukTopuq, според мен щом имаш положителен тест, не може да става въпрос за имплантационното кървене. След секс е възможно да има кървене което ако не е много и не продължи повече от няколко часа не е опасно. Спря ли кървенето? Стискам палци всичко да е наред!

# 51
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Yanadark поздравления за хубавата новина! Благодаря и за опита, който сподели. Със сигурност всяка дребна или по-големичка хитринка, която споделяте ще ми е от полза а вярвам и на други мами тук.
Между другото наскоро четох за една дама, която влязла в болница заради болки в корема и си излязла с бебе  #Crazy - така и не разбрала, че е бременна тъй като цикъла и си бил непроменен през цялата бременност. На мен лично ми беше странно защото е второ дете та как не е усетила нищо ... ама явно има и такива случаи.

# 52
  • Мнения: 270
Виктория, колкото и да ти е трудно, пробвай да се успокоиш и колкото се може повече да лежиш. НЕ винаги нещата са толкова страшни, колкото изглеждат.
При мен в 8 г.с. имаше леко кафеникаво зацапване, което ме хвърли в ужас .Тичах в спешното и единственото, което направиха е да ми вземат цитонамазка. Пратиха ме да си ходя и да търся личния си гинеколог, а резултатите бяха готови след 4 дни.

# 53
  • Мнения: 557
Вики, аз до колкото знам, доста често при бременност след аборт се наблюдава кървене.

Аз имах един аборт миналата година точно на Нова Година в 9та седмица. Но бях прокървила тъмна кръв в 6та.
След като забременях отново, имах кървене в 8ма, 9та и 10та седмица. Много се ошашках, но в крайна сметка всичко отмина.
И аз това бих те посъветвала - да си почиваш колкото може повече. Утре ще те видят. Лошото е, че още е прекалено рано за да се чуе сърцебиене. Евентуално може ехограф да ти назначат - там се вижда сърцето.
Успех!

# 54
  • Мнения: 37
Здравейте канадски момичета!
Темичката ни наистина е страхотна. Благодаря Каролина!  bouquet
Искам да благодаря и за поздравите и пожеланията на нашата пораснала кака, сега остава и да почне да слуша, ама ще почакам... Laughing
Yanadark Страхотна новина, Честито, много се радвам за вас. Hug Пожелават ти лека е безпроблемна бременност и едно здраво и сладко бебче на финала! Аз ще нося поздрави на В. Търново април месец.
Виктория стискам палци всичко да е наред. Не се претеснявай, почивай повече!

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 23:04 от nevenska

# 55
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здравейте, момичета!
Нахлувам в темата ви, но съм с добра новина.  Grinning
Направих мартенички, които разпространявам в САЩ, но бих могла да пращам и до Канада.
Ако някой от вас прояви интерес и иска да разгледа, може да види адреса на сайта в профила ми. Пишете ми ЛС в случай, че ви е харесала някоя мартеница и искате да я поръчате.  Simple Smile

Поздрави!   bouquet

П.П. Стискам палци на Виктория всичко да е ОК!   bouquet

# 56
  • Мнения: 919
Yanadark, честито! леко бременеене Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 264
Виктория, стискам палци всичко с бебчето да е наред! наистина гледай да лежиш и да си почиваш, а пък утре ще те прегледат. Аз с второто ми дете получих кървене точно 5-6 г.с., но ми беше много лошо и беше доста повече от няколко капки, така че отидох веднага в болницата. Лежах за задържане после 1 седмица и всичко се оправи.

Шемет, аз също да кажа за моя опит с гърнето: започнах на 2г и 3м, като масово около нас дечицата на тази възраст се отказваха за около една седмица от памперса изобщо. Методът беше точно махаш памперса от раз(първо през деня) и оставяш детето да се напишка и да усети, че е мокро и му обясняваш какво трябва да прави. Противно на очакванията ми, при нас това отне 3 седмици, но накрая се научи без пропуск в гърнето, а скоро след това и на тоалетната. Появи се обаче друг проблем: не можеше да ака на друо място освен в памперса и ме караше да й слагам всеки път, за да започне да си върши работата. Това продължи още няколко месеца. Вече бях загубила надежда, че някога ще се научи, но през цялото време всеки ден повтарях един и същ урок къде трябва да се правят тези работи. Ей, разгеле, внезапно се реши и се научи и сега ни остава само нощния памперс. Та , както виждаш, всичко е индивидуално. Пожелавам ви да нямате такива перипетии като нашите!

# 58
  • Мнения: 3 271
Виктория, пий повече вода и си лежи. Стискам палци да е нещо безобидно. Наистина има много причини, няма смисъл да спекулираме.

Yanadark, честито, много хубави новини са това!

santa rosa, и тук да ти благодаря за куража и подкрепата!  Hug  bouquet

# 59
  • Мнения: 38
Мили мами .. продължава да кърви и болката в яйчниците също.. сега говорих с таткото и той иска да идем някъде да ме прегледат  каза ,че след около 30-40 мин ще е при мен моля посъветвайте ме къде можем да идем някоя уолкин клиникика или нещо такова ...

Общи условия

Активация на акаунт