Има ли мами от Обеля?

  • 23 911
  • 226
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 119
Честита пролет на всички! Flowers Sunflower
Да се надяваме, че другата седмица времето ще се оправи и ще е подходящо поне за разходка.sun
Моите като бяха малки не пропусках да ги изведа навън/без дните когато има мъгла/.
Когато бяхме навън спяха много повече, а сега и племенника ми е така.

Приятен първи пролетен ден на всички!   smile3525

# 16
  • Мнения: 164
вече времето е много хубаво и можем да се съберен навън ,който иска да ми пише на лични.

# 17
  • Мнения: 219
Хей, Обелките, загубихме се, вярно никой отдавна не беше писал. И аз реших да потърся темата, дано този път се видим, а то - нова тема. Дано повече мами потърсят темата Simple Smile Иначе и аз съм от Обеля 2. Чакаме 2-ро бебче, момче, и сега каката трябва да разхождам, ама е много дива. А в у-щето все играят на топка или нещо друго (пък ми е най-близо), но повече ще гледам да ходим в градинката на Обеля (дето я заградиха до главния път) Има тревичка, и по-малки деца ходят там. Но пък никой не познавам там. Викам ако не тази, то другата седмица да се видим, дано е хубаво времето след Великден  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 374
Здравейте мами,
Ще споделите мнения за детските градини (по-скоро ясла) в квартала.

# 19
  • Мнения: 219
Днес с мамите точно за градините си говорихме. То са само 2, една в Обеля 2 и една в селото. Доколкото разбрах в тази на Обеля 2 се влиза с пари (с/у 200лв и детето ти е вътре), там са 20 места за родените през 2007г. В другата са 25  места, но там не ставало с пари. Та така. Абе...явно връзки имаш ли си вкарваш детето.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 374
А къде ги гледат по-добре децата и къде са по-добри условията за пребиването им.

# 21
  • Мнения: 219
Ами май тази в селото повече я хвалят, но не говоря от опит.

# 22
  • Мнения: 164
Пак са се скрили обелките.. Mr. Green

Къде сте ,по разхдки ли?

# 23
  • Мнения: 219
И аз това питам. Ама то в тая жега по-скоро са по леглата  Mr. Green
Я кажете кой се вреди в ДГ Simple Smile Ние не сме от късметлиите.
И къде ходите на разходка?

# 24
  • София
  • Мнения: 357
Здравейте, обелски мами!
И аз съм от Обеля 2, но живяхме откак се е родил бебо в Стара Загора и Ямбол и сега пак се връщаме в Обеля.
Та много бих се радвала да се запозная с мами от Обеля, че не познавам такива в района.

и също имам 1 въпрос:
Можете ли да ми препоръчате добър педиатър в Обелското ДКЦ или в Надежда или Люлин, нямам никаква идея от лекарите там, а трябва да избера лекар за бебо.

Много мерси за отговорите предварително!
Хубава вечер!

# 25
  • Мнения: 219
Много не сериозна обелската група ей.

Биби, аз нямам отрицателни отзиви от педитата в ДКЦ-то, но нека и други кажат.

# 26
  • Мнения: 343
И аз съм в Обеля - 2.  newsm03 Много ме вълнува въпроса и мен с детските градини. Живея съвсем близо до едната, но чувам, че нещо не ги гледали много в яслата, не ги извеждали. Споделяйте разни интересни неща. Ще следя темата и дано да сме по-активни.
Хубав ден на всички! Hug

# 27
  • Мнения: 219
edna_zhena да не си с/у градината? Аз съм в 231 блок. За градините - не можахме да се вредим, прекалено мн деца, малко места и така. Иначе и аз точно за тази съм чувала лоши неща, а иначе другата в селото я хвалят доста. Аз моята щерка ще я записвам в ясла, но вероятно ще я пусна на пролет, за да не носи болести на бебето сега. Така ще имаме по-голям шанс за градина догодина.

А кухня взимате ли? На мен това ми е голямата мъка с тези 2 деца, а е на майната си, как не я направиха на метрото, ама кво ли им пука. Иначе съм доволна от кухнята. Имаше една жена миналата година дето взимаше на няколко деца кухнята и прибираше по 20лв на дете, което си е добре, при положение, че така или иначе взимаше за внучка си, ама сега не взима вече.

Айде по-активно, то времето вече се скофти, ние даже сме болни (то май най-много аз, може и доки да посетя).

# 28
  • Мнения: 343
В блока с аптека Медея съм, почти до градината. Аз също мисля за ясла, но нещо все са ми далеч.
Кухня не взимам. Много се бях амбицирала, дори и бурканчета събрах, но като видях къде е просто не си представих да ходя всеки ден по едно и също време чак до там. Готвя му аз и чат пат му купувам готови бурканчета. Сега съм се замислила да пробвам в една часна която е 4 лв. с доставка у дома.
Пожалавам ви по скорошно оздравяване и може да се видим някой ден.

# 29
  • Мнения: 219
Ще се радвам да се видим Simple Smile Наистина е много трудоемко да се ходи всеки ден до там, добре, че е колата...
А ясла - на тази в Надежда, близо до Билла ще я записвам. Края на месеца 17-ката ще минава точно от там, като пуснат новите линии покрай Билата и парка, та ще може да се ходи с един транспорт, само дето ще трябва да мъкна и малкия, но ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт