помощ жена ми ме напусна

  • 9 063
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 448
Тц тц тц, а този дето страда може и да се е самоубил вече като го забравихме.  Thinking

# 61
  • Мнения: 1 447
Автора да отива и пак да звъни на съпругата,че този път може и да я убеди да се върне. Mr. Green
Че няма дълго време да ни задържи вниманието,ако не сподели нещо ново.
 Popcorn beer3

# 62
  • София
  • Мнения: 397
 Аз не разбрах защо си е тръгнала жената- че си имал друга преди нея, че е била грозна, че е правила аборт заради теб или че си отричал тази забежка? Каквото и да е имало, нея не я касае толкова лично и не е повод за раздяла. Нещо май премълчаваш, ако въобще историята е истинска. newsm78

# 63
  • Мнения: 494
Алооо,сценариста,ако може следващия път я измисли малко по- засукано,нещо пооооо -така!Че историята ти е толкова скучна и сладникава,че дори са го обърнали на чат!Виж там да вмъкнеш елемент на драма,опит за убийство или самоубийство,знам ли...Изненадай ни!

# 64
напусна ме защото аз твърдях, че не съм имал никога нещо общо със това момиче, излъгах жена ми, нищо че е било преди да се запознаеме. Ние си споделяхме всеки с кой е спал преди да се срещнеме, и аз премълчах това момиче, казах само за другото,
общо със две съм спал преди нея.
И казах на жена ми че съм спал само със едно момиче, а те бяха две.
Преди малко пак и се обадих, и казах че отсега нататък никога няма да лъжа,
и тя ми каза, че ако продължавам да смалявам бройката със всяко следващо момиче след 3 години ще съм девствен  Cry
и сега какво да правя? тя ми затвори пак телефона, и аз пак звънях няколко пъти, ама тя като дигне и аз затварям, защото ме беше страх да не кажа нещо грешно и да се изложа, и тя се вбеси и каза да престана да звъня, няма смисъл, документите за развода ще получа по пощата  Cry , ами ако аз не се съглася на развод , тя има ли право да се разведе без мое съгласие?

 Cry и аз какво да правя сега без нея

 Cry

# 65
  • София
  • Мнения: 204
Cry и аз какво да правя сега без нея
Трупай опит Joy

# 66
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
много нещастен мъж(гост)..дам..връзката се гради на доверие между партньорите,но не разбирам миналото какво общо има във вашето настояще!?Ти си имал връзки,които са били преди да се омъжите...е..тогава какво общо имат те с вашия съвместен живот!?Ако вие държите един надруг едва ли предишните ви връзки,ще са от значение!

# 67
  • Мнения: 494
Мдам,който лъже на въже Whistling

# 68
  • Мнения: 5 468
и тя се вбеси и каза да престана да звъня, няма смисъл, документите за развода ще получа по пощата  Cry
hahaha ще умра от смях  Joy.
Откога взеха да се развеждат, щото са спали не с една, а с две бе? Бооожееее... дивашка история. Айде, успокой се и иди направи три бройките  Naughty.

# 69
  • Мнения: 2 829
а три--- всички знаем е на щастие Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 494
Е,чакайте малко.Аз вярно не съм много по сметките,ама нали тя,жена му е третата...

# 71
  • Мнения: 4 678
Побъркахте човека newsm62
Пич..нищо не може да направиш...моли се да няма и друга забременяла Peace

# 72
  • Мнения: 25 633
Пич..нищо не може да направиш...

Ами, не може...
Да си мие краката и зъбите и да ляга. Утре може да е събота, ама децата не трябва да стоят до късно.  Naughty

# 73
  • Мнения: 5 468
Е,чакайте малко.Аз вярно не съм много по сметките,ама нали тя,жена му е третата...
Мммм.. не  Naughty. Жена му е мислила, че му е втората, а се е оказала, че е трета... Това и аз не бих го простила  Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 2 829
трета ,,пета....----


а и Как`Сийка е права  , Сънчо мина отдавна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт