Голдуел-боя за коса

  • 26 069
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Фризьорката, при която ходех преди използваше продукти goldwell. Не бях чувала тази марка, но косата ми ставаше като коприна...  Laughing
Мисля, че е и дистибутор, та ако има заинтересовани от тези продукти от Пловдив мога да дам адреса на салона.

# 16
  • GYM
  • Мнения: 814
Има заинтересовани, дай насам адреЗа Grinning

# 17
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Има заинтересовани, дай насам адреЗа Grinning



Салон за красота "БРИЛЯНТИН"

на визитката пише ул. "Д. Войников"49 А, но входа на салона е на бул. "Хр. Ботев", както се вижда горе на снимката

Фризьорство, Ноктопластика, Маникюр, Поставяне на мигли, Грим....

Юлиана Пенева

телефон няма да остяватм  Wink

# 18
  • GYM
  • Мнения: 814
Мерси, много си мила Hug

# 19
  • Мнения: 0
1. На базата на какво ни наричате "мизерни" и "измислени"
2. На такива хора дават ли официални права за България на OLYMP и GOLDWELL ?!
3. Въпросната Пловдивска фирма се занимава с внос от около 10 години и с фризьорство поне от 20 години  Wink
4. За козметиката и за Щатите сте абсолютно права
5. Ако наистина имате интерес от нещата на GOLDWELL можете да се свържете с въпросните "измислени" хора и да ви обеснят за какво става въпрос! Simple Smile
6. Собственика на фирмата е Известен в цяла България и се е наложил, така че ще ви помоля коментари от този род да ги задържите за себе си!
7. Фирмата има можеби най-гъвкавата политика на работа в сравнение с другите фирми.

За контакти: 0887/36-86-22

# 20
  • Мнения: 0
Има заинтересовани, дай насам адреЗа Grinning



Салон за красота "БРИЛЯНТИН"

на визитката пише ул. "Д. Войников"49 А, но входа на салона е на бул. "Хр. Ботев", както се вижда горе на снимката

Фризьорство, Ноктопластика, Маникюр, Поставяне на мигли, Грим....

Юлиана Пенева

телефон няма да остяватм  Wink

Въпросният фризьорски салон работи с продуктите от самото начало откакто са на пазара. И няма дистрибуторски права. Simple Smile
А представителния салон за Пловдив е в Хотел ЕГО ул. Елиезер Калеф N2  фр.салон ШЕРИ

# 21
Здрасти на всички сладури! В началото на годината се прибрах от Америка, и трябва да ви кажа, че GOLDWELL е No.1 в Щатите. За мен това са най-добрите професионални продукти. Преди няколко месеца бях на Пловдивският панаир и с изненада открих едно нещастно щандче, с едни измислени хорица, които бяха подредили няколко продукта на GOLDWELL. Май, че същото беше името като на тези, които сега виждам, че са писали във форума, че са официален представител. ХОРА, ЗА БОГА ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ТОВА КАКВА МАРКА Е!!!!!!!!! Познавам продуктите перфектно и направо ме убиха с некомпетентността си и мизерно изглеждащия им щанд. Бих искала да работя с боите, но не и с такива хора. ЖАЛКО е наистина, че по такъв начин се представят едни страхотни продукти. Както винаги типично по български???Sad
Razbiram te napalmo mila!

# 22
  • Мнения: 0
Здрасти на всички сладури! В началото на годината се прибрах от Америка, и трябва да ви кажа, че GOLDWELL е No.1 в Щатите. За мен това са най-добрите професионални продукти. Преди няколко месеца бях на Пловдивският панаир и с изненада открих едно нещастно щандче, с едни измислени хорица, които бяха подредили няколко продукта на GOLDWELL. Май, че същото беше името като на тези, които сега виждам, че са писали във форума, че са официален представител. ХОРА, ЗА БОГА ВИЕ ЗНАЕТЕ ЛИ ТОВА КАКВА МАРКА Е!!!!!!!!! Познавам продуктите перфектно и направо ме убиха с некомпетентността си и мизерно изглеждащия им щанд. Бих искала да работя с боите, но не и с такива хора. ЖАЛКО е наистина, че по такъв начин се представят едни страхотни продукти. Както винаги типично по български???Sad
Razbiram te napalmo mila!

Кое по-точно разбирате ???
Темата започна да се наводнява с излишни коментари !

# 23
  • Мнения: 3
Запис да следя, че голяма реклама се върти тук, оторизирана или не.

# 24
# 25
# 26
Vie v Balgaria iavno rabotite s L,Oreal i drugi takiva masovi serii.

# 27
  • Мнения: 93
И аз да следя, че ми стана интересно за русото

# 28
  • Мнения: 0
Работят с Лореал защото си мислят, че е Лореал...истината е, че нямат нищо общо с оригинала!
Единствените фирми в света са GOLDWELL и L'Oreal
Най-интересното от всичко е, че още има фризьори които се връзват да работят на договор за определен брой години!
Я се съвземете бе хора!
Това не е правилно!

# 29
  • Мнения: 595
Може ли да разкажете малко повече са блондорите и русите тонове на Голдуел и малко история също ще е интересно.

Общи условия

Активация на акаунт