Раждане вкъщи - 3

  • 44 334
  • 715
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Мег, гледах ви в новините. Всеки път като те видя и се чудя как такова крехко момиче взима такива железни решения.  Mr. Green Идеята за домашното раждане напоследък намира голям отклик. Хареса ми, че казвате, че е въпрос на лична философия, а не да тръгвате със съпруга ти да доказвате какво-що. Който се интересува ще разбере каква е личната философия.

А Марти изглежда доста будно дете.

Rikk, чакаме разказ!

Ескориал, мерси за новата темичка!   bouquet

# 16
  • Мнения: 3 869
Lillibon, благодаря   bouquet

В началото на седмицата ще има линк към тази емисия новини на сайта на телевизията и ще постна тук адреса.

Говорихме надълго и нашироко с журналистите докато Мартин спеше (час и половина  Shocked по никое време!) Подчертахме, че всеки трябва да има избор да роди там където се чувства най-добре и в присъствието на тези, с които се чувства най-добре. Определено не сме адвокатствали раждането у дома като по-добрия избор! Такива генерални твърдения са само в лекарските уста  Laughing За нас беше по-добрият; за някои други хора също; но не е за всички, както не веднъж е станало дума тук.
Въпросът е човек наистина да има информиран избор и възможност. А у нас все още няма акушерки за домашно раждане... но работим по въпроса Sunglasses

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 20:04 от Meg!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 249
Мег, гледах ви в новините. Всеки път като те видя и се чудя как такова крехко момиче взима такива железни решения. 

Нали Simple Smile Жестока е Sunglasses.

Мег, коя телевизия? Няма ли да има в късните новини повторение?

# 18
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ех, аз пак съм изтървала... Ама нали не гледам новини, нормално!  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 3 869
ТВ2, можи е да има нещо в късните новини, ако тази телевизия има такива  newsm78

Момичета, да знаете в какъв потрес хвърлих колегите си Joy Не съм им казвала за раждането, просто някой беше попаднал на статията в списанието. (от 3 месеца ходя на работа на половин ден)
Скрита лимонка излязох  Mr. Green Но какво да очакваш от жена, която обърна София, за да се омъжи в рокля бордо и церемонията да е извън ритуална зала (тогава това беше незаконно!)  Laughing

# 20
  • Мнения: 3 988
Meg, а ние с гайдите в чужбина  Joy ще имаме ли възможност да гледаме, каквото сме изпуснали?  Wink

# 21
  • Мнения: 557
Sheila, Clairette, И аз искам да сложа разказите и всички полезни линкове в началото на темата. Но честно да си призная - просто нямам време да го направя   Sad
Clairette, Ако можеш да ми пратиш каквото си извадила до момента и там, до където си стигнала, а аз ще се опитам да извадя останалото като информация. Много ще съм ти благодарна  Hug

Sheila
А защо да не сложим наша си - автентична снимка в началото? Помня, че ти имаше страхотни снимки от раждането в блога си. Специално си спомням една, на която беше вдигнала бебето, усмихната, докато сте още в басейна. Може ли да сложим нея като за начало?

Мег, и аз чакам да кажеш как да гледаме тези новини тук...

# 22
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Sheila[/b] А защо да не сложим наша си - автентична снимка в началото? Помня, че ти имаше страхотни снимки от раждането в блога си. Специално си спомням една, на която беше вдигнала бебето, усмихната, докато сте още в басейна. Може ли да сложим нея като за начало?

Би било много яко и вдъхновяващо!  smile3521
Аз другата седмица ще се видя с моя доктор.  Crazy

# 23
  • Мнения: 3 869
И аз много харесах снимките на Шейла! Хем са си и професионални Simple Smile

Фрост, кой този? Онзи, за който стана дума, ли? Непременно да пишеш после! Всички софиянки ще тръпнем в нетърпение тук!

# 24
  • Мнения: 2 185
Ескориал извадих всички линкове от първите 2 теми...точно приключих  Grinning .
Тук ли да ги пусна или на ЛС да ти ги пратя.
И аз приветсвам идеята за автентични снимки, стига вие да сте съгласни  Hug
В линковете съм сложила всичко, без личните ви страници/блогове и разказите. Единствено си позволих да включа линкове към публикуваните в списания разкази на Меги и Ескориал. Ако авторките нямат нищо притив, ще е хубаво да включим разказите на всички, снимки, страници/ блогове ...
Чакам и нструкции  Grinning  Hug

ЕДИТ: Ескориал пратих ги на ЛС, дано все още да можеш да редактираш първия пост  Hug

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 22:32 от Clairette

# 25
  • Мнения: 557
Clairette  smile3501 Невероятна си!!!
Просто не знам как да ти благодаря.
Аз ще ги дообработя и ще ги сложа в началото.
За съжаление, не мога да редактирам този начален пост  Sad Явно ще останат за следващата тема. Ако държите - мога още сега да я направя?

Нека всъщност първо да получим одобрение от всички, които са пуснали разказите си в темите, за да можем да добавим и тях.
И най-вече, чакаме Sheila да даде одобрението за снимката  Heart Eyes

Благодаря Ви на всички за интереса и желанието с което пишете в тази тема. Страхотни сте!

# 26
  • Мнения: 3 988
escorial, можеш да пишеш на модератор да добави линковете. Аз лично бих се възползвала от тях. А и докато чакаме да изпишем тази тема и да започнем друга, със сигурност ще наминават посетителки, на които може да са им също от полза.  Peace

Clairette, благодаря за труда!   bouquet

# 27
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Фрост, кой този? Онзи, за който стана дума, ли? Непременно да пишеш после! Всички софиянки ще тръпнем в нетърпение тук!

Мъхъм!  Party Вълнувам се!  Blush То ще каже човек, че пак съм бременна и съм пред раждане!  Laughing

# 28
  • Мнения: 6 713
За съжаление, не мога да редактирам този начален пост  Sad Явно ще останат за следващата тема. Ако държите - мога още сега да я направя?

Ескориал, пиши на модератор! Със сигурност ще помогнат! Wink Peace

Между другото, на мен ми харесва снимката, която е сложила Ескориал. Thinking Но каквото и да изберете, сигурна съм, ще е хубаво! Hug

Мег, не съм гледала и аз. Искам да те видя! Flutter Hug Ти да не би да участва в едн опредаване на Часът на мама лятото? Ако си ти, тогава съм те виждала вече! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 557
Ще изчакам всички от темата с домашни раждания да ми отговорят на запитването за линковете към техните разкази.
И ще ги помоля, да ми пратят на ЛС или тук линка към разказа, който искат да сложим в началото. (Защото някои разкази са публикувани няколко пъти на различни места)

Общи условия

Активация на акаунт