Някоя от вас ползва/ла ли масажор по време на бременност?

  • 4 362
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Hug Някоя от вас ползва/ла ли масажор по време на бременност?
Но вибро масажор (не вибратор  Mr. Green). Аз ползвам при крайни случай, но на указанието пише, че не е препоръчително. Вашето мнение?
laysi, по спокойно мила! Съгласна съм с теб, че форумът гъмжи от желаещи да трупат мнения по всички теми за щяло и не щяло, но тук ти поиска мнението ни по зададения въпрос и съответно го получаваш. Не разбирам защо се пениш толкова  Confused?!!

# 16
  • Мнения: 8 769
След като питам дали някоя е ползвала, защо сте на всяко  гърне мерудията. Направо ми писна от такива коментари в всички теми едно и също.
Пр. Пушите ли по време на бременност (да пишат само тези от вас които пушат). А вие какво - "не съм пушила", "не пуша".
МИ НЕ МОЖЕ ВЪВ ВСЯКА ТЕМА ДА ПУСКАТЕ ОТГОВОР. СЪПИКАСАЙТЕ СЕ
Ми първо, хората си трупат мнения.
Второ, питаш-отговарят.
Трето, като не искаш да ти отговарят по определен начин, уточняваш защо точно питаш и към кого точно е предназначен въпросът ти.
В същност и от отговори "Не съм ползвала" можеш да си направиш извода-т.е. че може би не е желателно.

Аз лично също не съм ползвала такова нещо, нито преди, нито по време, нито след бременността.
Интересно ми е обаче да разбера, кои са "крайните" случаи (не се заяждам, наистина ми е много интересно)?

# 17
  • Мнения: 318
Купих си вибромасажор към 7-мия месец, когато повечко ме болеше кръста и краката (навъртах по 2 часа пеш Whistling). Гинеколога каза да си го ползвам на воля, но може би при проблемна бременност е опасно.... Приятни масажчета Hug, сега ми припомно да го изровя от гардероба и да влиза в употреба Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ползвах на Цептер , ужасно ме болеше гърба последните месеци,
контракции така или иначе имах, не мога да кажа ,че с масажора
станаха повече.

# 19
  • Мнения: 498
Аз също имам,но прочетох в указанията,че може да предизвика контракции и се отказах от него.До последно посещавах масажистка

# 20
  • Мнения: 177
Доня Туфина

Отговорите на polina13 и evil търсех.
Поискала съм мнението на жени които са ползвали масажор по време на бременност. След като съм написала два пъти "Някоя от вас ползва/ла ли  е масажор по време на бременност?", нужно ли е да пиша в послепис - "Моля да пишат само тези от вас които са ползвали масажор". 
Ясно се разбира, за кого е предназначен въпроса.

# 21
  • Мнения: 4 784
laysi  трупането на точки и изказването на безсмислени мнения не е в стила ми, но не мога да се въздържа - коригирай си въпроса, щом искаш конкретни изказвания. Така зададен въпросът ти, допуска отговори "да ползвала съм - не не съм ползвала" и съответно мнението на потребителя.
 

# 22
  • София
  • Мнения: 3 789
Имам масажираща възглавница, която ползвам редовно, но когато забременях спрях, защото  пише, че не е препоръчителна употребата й по време на бременност.
Милото се нагърби с тази дейност Mr. Green

Доколкото знам, не е желателно използването на подобен уред през бременността, но най-добре е да се консултираш с гинеколога си, който те следи Peace

Общи условия

Активация на акаунт