Вашите деца пушат ли?

  • 2 207
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 701
За сега не,но няма гаранция за в бъдеще!

# 16
  • Мнения: 7
Засега мисля че не е ... Ни ако пропуши... щя я накарам да съжелява   Laughing

# 17
  • Мнения: 25 633
Йоанче, майка ти знае ли, че си играеш във форума? Спри се вече, не е интересно.

# 18
  • Мнения: 33
попитах го един ден дали е пробвал и той честно право в очите:мами да(изброи и другите от тайфата) ,но не ми хареса и чак сега разбрах защо ги отказахте с тате  newsm78.На 12 г. е маминия златен,непрекъснато докато се моткам нещо около него го подпитвам още си казва ама незнам докога.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
Не . Все още е на 9 г.Надявам се ,че с лични пример, който му даваме с баща му ще има значение за него. bambam

# 20
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Моята девойка твърди, че не пуши и аз съм склонна да й вярвам. Само ме притеснява, че двете й приятелки пушат - едната май доста сериозно, защото и майка й знае и се тревожи. Досега госпожицата не ми е мирисала на цигари. Аз пушех до преди 2-3 месеца, без да съм била голям пушач, но дъщеря ми винаги се е дразнела от дима и не ми даваше да пуша в нейно присъствие.
Но: бях на екскурзия с класа й преди 2 години (тогава бяха 9 клас) и се ужасих как 2/3 от класа пушат и пият - казах го и на родителска среща и много от родителите не вярваха че е възможно.
Стискам палци да не ме лъже и наистина да не пуши.

# 21
  • Мнения: 208
В повечето случай децата на непушачи пушат и обратно newsm78

# 22
Мииии, моята щерка си дръпва леко, поне така ми казва, но не знам дали да й вярвам...

Какво значи пуши леко?!

# 23
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Още не. Дано и никога не пропушат.

# 24
  • Мнения: 11 607
Мисля, че не...Те и моите мислиха,че не пуша, но....фактите говореха друго....После, когато им казах,че пуша от 8-ми клас - не повярваха. За сметка на това сега съм от 8 години непушачка......

Дано моите не пропушат.....

Общи условия

Активация на акаунт