Цвят на очите

  • 31 904
  • 246
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 603
Айде, стискам палци  Peace Аз мечтая за топли кафеви (мистиката на моите зелени си остава запазена марка  Wink)
Hug добре тогава, хайде за мен 50те процента зелени, а за теб 50те кафяви Simple Smile

# 91
  • Мнения: 213
Hug добре тогава, хайде за мен 50те процента зелени, а за теб 50те кафяви Simple Smile
Joy Joy Joy
Deal  Peace

# 92
  • Мнения: 1 512
Но акo и от двете страни има сини очи, е много вероятно бебето да ги прихване. Така стана при нас. Има 1 баба и 1 дядо синеоки, всички други сме с тъмни очи...Шанса е рядък и за второто не се надявам...е, ако много, много искаш светлооко бебе,  дано да се получи Peace



Да така е, но когато майката и бащата са с кафеви очи,но в рода има синеоки и бебето е синеоко постоянно чуваш един и същи въпрос  от тъпи хорица с иронични усмивчици " Ама на кого прилича с тези сини очи,когато вие сте и двамата с кафеви?"Та се надявам дано да се променят,защото ми писна да слушам такива подмятания.

# 93
  • Мнения: 213
Но акo и от двете страни има сини очи, е много вероятно бебето да ги прихване. Така стана при нас. Има 1 баба и 1 дядо синеоки, всички други сме с тъмни очи...Шанса е рядък и за второто не се надявам...е, ако много, много искаш светлооко бебе,  дано да се получи Peace



Да така е, но когато майката и бащата са с кафеви очи,но в рода има синеоки и бебето е синеоко постоянно чуваш един и същи въпрос  от тъпи хорица с иронични усмивчици " Ама на кого прилича с тези сини очи,когато вие сте и двамата с кафеви?"Та се надявам дано да се променят,защото ми писна да слушам такива подмятания.

 #Crazy  newsm78
И в моя род сините и зелени очи са по равно, при мъжа ми боята е по-тъмна, но ако попаднем в тези 6.2% възможност за сини, ще видим  Thinking

# 94
  • София
  • Мнения: 104
И нашата дъщеря се роди с тъмно сиви очи, после станаха тъмно синкави, сега са тъмно зелени и май зелени ще си останат. Но ние сме всички със светли очи така че ще са или зелени или сини.
На едни приятели детето им беше със сини очи като на баща си, но в последствие му станаха кафяви, сега е на 3г.
Какъвто и цвят да са ще са най красивите за вас Simple Smile, все пак стискам палци де Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 372
Дъщеря ми се роди със сивкавосини. Сега обаче се промениха до зелени, така мечтаните от мен през цялата бременност.

# 96
  • Мнения: 194
А знаете ли че стават и чудеса? Когато забременях една позната ми каза да си пожелая силно детето ми да прилича на който искам от рода . Е, аз през цялата бременност си пожелавах дете като ангелче - с руса коса и сини очички, като майка ми (поне докато е малко, после може да се променят). И знаете ли че така се и получи Peace
Е, в началото много приятели се шегуваха с мъжа ми и го питаха дали е сигурен, че е бащата, понеже ние с него сме тъмнооки и тъмнокоси....добре, че той не подпали....

# 97
  • Мнения: 1 484
Моя син  се  роди  със  кафеви  и  така  си останаха.

# 98
  • Мнения: 4 555
А знаете ли че стават и чудеса? Когато забременях една позната ми каза да си пожелая силно детето ми да прилича на който искам от рода .
Абе да ти кажа, това си е жив късмет. И аз през цялата бременност се надявах детето да прилича на таткото, представях си го даже как точно изглежда и бях убедена, че поради тази причина то ще изглежда точно така. И когато се роди и го видях, първото нещо, което изпитах, беше потрес, че изглежда едно към едно с майка ми и няма нищо, ама нищо общо с таткото.

# 99
  • Мнения: 2 334
Възможно е да станат сини или зелени очите.Моята дъщеря си се роди с кафяви очи и с такива си е и сега  Grinning

# 100
  • Мнения: 3 016
Променят се, да .Синът ми до 11 мес беше с тъмно сини,  сега са кафяви.

# 101
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Знам, че към годинка се променят.
Алекс се роди със сиви, в момента е направо с черни , на дядо й са. Аз съм с зелени, мъжа ми с пъстри.
Максим е със сини, и русичък, много искам да му останат такива, но вече забелязвам, че започват да се изменят, може би ще му станат пъстри като на баща му.

# 102
  • Мнения: 2 013
Дъщеря ми се роди с много тъмни очи,първия път когато я погледнах (още на магарето) ми се сториха дори черни!Сега са малко по-светли,кафяви и не дават признаци за позеленяване  Cry
Много исках да има като мойте очи,но явно гена на тати е по-силен.  #Cussing out

# 103
  • Мнения: 2 907
При моето дете беше така. Роди се с оловно сиви очи. До една година се избистриха и станаха небесно сини.

# 104
  • Мнения: 668
А знаете ли че стават и чудеса? Когато забременях една позната ми каза да си пожелая силно детето ми да прилича на който искам от рода .
Абе да ти кажа, това си е жив късмет. И аз през цялата бременност се надявах детето да прилича на таткото, представях си го даже как точно изглежда и бях убедена, че поради тази причина то ще изглежда точно така. И когато се роди и го видях, първото нещо, което изпитах, беше потрес, че изглежда едно към едно с майка ми и няма нищо, ама нищо общо с таткото.
И аз така, ама и двамата ми сина приличат на мен Sick

Общи условия

Активация на акаунт