Отговори
# 15
  • Мнения: 156
Никога не съм се оправдавала за някаква покупка, купувам каквото реша  Peace

# 16
  • Мнения: 1 477
Не се оправдавам при покупка,каквато и да е била.Обичам събота и неделя да обикалям магазините и винаги се прибирам с нещо не чак толкова належащо.Това ме разтоварва и за щастие мъжът ми проявява разбиране.

# 17
  • Мнения: 2 161
Винаги имам солидни аргументи.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Мъж ми е от рядката порода, които обичат жените им да си купуват скъпи неща, доставя им удоволствие. Това, разбира се, е любимото ми негово качество Mr. Green Не прекалявам.

Не бях чувала за такъв мъж  Crazy Пожелавам ви дълги години да сте заедно!  Laughing
Благодаря, и аз си го пожелавам Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 7 994
Нито аз държа сметка на мъжа ми, нито той на мен, респ. не се и оправдаваме. Достатъчно разумни сме, за да преценяваме в кой момент може да се харчи и в кой - не.

# 20
  • Мнения: 940
Мъж ми е от рядката порода, които обичат жените им да си купуват скъпи неща, доставя им удоволствие. Това, разбира се, е любимото ми негово качество Mr. Green Не прекалявам.

И при нас е така--никога не е имало нещо, което той да не хареса и да каже, че е излишно. Нито дрехи, нито обувки (знаеше за манията ми още като се запознахме  Mr. Green), нито пък нещо за дома. А ако е за него--най-много се радва.

# 21
  • Мнения: 494
По повод на темата се сетих за една история с една моя приятелка. Като тинейджърки,тя много обичаше да си купува скъпи дрешки,като "тайничко" взимаше пари от техните и съответно после ги лъжеше,кое колко струва. Та прибира се шматката в един светъл ден с един анцуг и се хвали на майка си коооооолко евтино го била намерила. Да,ама жената си го харесала и помолила щерка си да и купи и на нея,като и дала само съответната обявена сума. И приятелката ми си удари се изяде от яд,тъй като трябваше да доплати от собствения си джоб. Не знам,дали и беше за урок!

# 22
  • Мнения: 190
Мъж ми е от рядката порода, които обичат жените им да си купуват скъпи неща, доставя им удоволствие. Това, разбира се, е любимото ми негово качество Mr. Green Не прекалявам.
да и моя е така Peace

# 23
  • Мнения: 738
Рядко харча чужди пари, а за какво давам моите няма нужда да обяснявам.

# 24
  • Мнения: 2 388
Никога не ми се е налагало да се оправдавам по някакъв начин.
За него е удоволствие когато харча пари. Аз съм до голяма степен оперирана от такова желание.
Да не говорим, когато съм си взела нещо хубаво и скъпо, направо му светят очите.
По-скоро се налага да се оправдавам, когато съм купила две неща на цената на едно, което е трябвало да взема.

# 25
  • Мнения: 473
Когато съм сигурна, че няма да одобри покупката я скривам за ден, два да си помисля как да му я представя. Понякога казвам, че е подарък от мама, друг път че струва много по-малко, отколкото е всъщност, или пък че съм си я купила много отдавна, но не съм я носила. Рядко ми се налага да скрия истината, правя го само когато много съм прекалила с покупките.

# 26
  • Мнения: 1 404
О, парите си ги изкарвам сама и той не може да ми каже за какво да си ги харча.. Но пък, от друга страна, аз съм много практична, не летя по парцалки и гримчета.. Купувам си най-вече книги и билети за театър  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 447
Какво да му обяснявам?Щом съм го купила значи съм преценила,че ми е нужно/без значение,че повечето неща са ненужни  Mr. Green,но винаги за пред него са ми нужни. Wink/

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Май не се случвало досега да купя нещо, което да не хареса /мъжът ми/. Освен това не се е случвало и да ми държи сметка за някоя покупка. А ако все пак стане, не мисля да се оправдавам, само това остава.
Когато прекаля със шопинга обаче, не му навирам придобивките, а дискретно ги заделям настрана... Whistling Или пък им купувам и на него и на детето по нещо, за да нямам угризения  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 448
Не знам какво бих казала. Не ми се е случвало до сега да си измислям оправдания за нещо. След като съм го купила, значи ми харесва, а щом ми харесва и мъжа ми би се зарадвал заради мен.
Мрънкал ми е няколко пъти по повод купени подаръци за приятели, които той смята, че не заслужават, но за нещо купено за мен, не.

Общи условия

Активация на акаунт