Отговори
# 60
  • Мнения: X
Казвам истината. Никога не го е правил на въпрос, още повече пък след свършен факт наистина няма смисъл.

# 61
  • Мнения: 301
Никога не съм се обяснявала за покупките си. Като гледам мъжа ми е ценен екзепляр. Даже и когато се двоумя дали да си купя нещо ме подканя - купи си. Аз обаче мърморя - покупките от типа "за мотора, за колата и пак за мотора, не, че ми трябва ама ... готино" е трудно ги преглъщам.
При него филтъра за това колко мога да похарча се основава на "дефилирай с покупката"  Crazy. Цената е без значение, ако одобри визията. Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, Шанел, инфарктни суми не, първо рядко даваме такива, второ - ако даваме, е заедно. Ето, например един диван за малко над 10 000 дружно решихме, че няма да си го купим hahaha Много ми беше легнала на сърцето пущината Tired Но си го представих намазан с пюре и натрошени бискивити и...ми мина. Кощунство е! Като пораснат джуджетата, ще си обзаведа къщата не практично, а красиво Flutter И ще те поканя Hug

# 63
  • Мнения: 4 965
И за чий ... трябва да се оправдавам защо съм си купила нещо?! Харесало ми е, купила съм си го. И парите са си мои, и аз ще си го ползвам.
Е, ако е нещо за обща употреба, винаги има как да го убедя, че и на него му харесва...

# 64
  • Мнения: 3
просто му съобщавам ,че съм решила да купя ..........той разбира се няма нищо против,защото и двамата печелим доста добре.

# 65
  • Мнения: 2 161
А!Номерът наистина е да се пазарува с мъжа.Тогава няма мрънкане и учудване:ама за какво ги даде тези пари?Но ако пазарувам само с него,това означава да ходя гола и да няма на какво да седна.Имам предвид един диван.

Този диван наистина буди огромно любопитство...  Wink
Така или иначе аз го купих,де.Въпросът е не в дивана,а в това,че мъжът ми се опъна от хиляди километри на моята идея.Но сега,когато се прибра,аз започнах да подскачам около него и да гукам:ишкаш ли да нанкаме на джиджаното диванче?Ами ей така си говоря по бебешки и номерът минава.Много съм сладка,заклевам се.

# 66
  • Мнения: 2 161
Сега сме в криза, ще те разпънат на кръст ако разберат че носиш ботуши за 500лв Laughing Инфарктни суми харчат само тези, които не изкарват пари с много много труд, а и обикновенно не е за дълго  Confused
Оооо,че те не са 500.Но имам така да се каже професионално изкривяване-винаги смъквам от цената.Веднъж ме настъпа по обувката и аз казах:ауууу,знаеш ли колко струват?Е,нали ми каза,че са еди колко си?Е,да,но те излъгах,а всъщност са еди колко си.

# 67
  • Мнения: 2 182
Chanel , страхотна си!!!

Черпя се един безплатен диван,
че виж тука всички бебешки сте проговорили, само аз - не  Crossing Arms

# 68
  • Мнения: 2 388
Захир, онзи диван беше в телесен цвят. И Шанел така го беше поискала, че няма начин мъжа и да и е отказал. Simple Smile

# 69
  • Мнения: 2 161
Ами как да ми откаже,като не го взех под внимание.Как се контролира жена от океана?Когато ме попита:ама ти все пак го купи?Значи все пак ти го купи?И така няколко пъти.Ами да,купих го.Какво ще ми направиш?Ще ме удавиш?Беше незабравимо,но и аз много се ядосах в началото.

# 70
  • София
  • Мнения: 3 064
О,аз мисля,че си говорим за инфарктни суми.Съгласна съм,че за ботуши от 500 лева няма мъж,който да се сърди.На моя мъж като му изчуруликам:мишееее,гедай какви слаядки буйки съм си купила,и той направо засиява.

Знаеш ли, това прозвуча леко цинично... Харесва ми често твоята нахаканост, но това малко лош вкус ми остави Confused

# 71

Общи условия

Активация на акаунт