Отговори
# 45
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
харесах си го,купих си го...все пак с моите пари си купувам това което ми харесва на мен...

# 46
  • София
  • Мнения: 18 679
ППМоля,Белинда да не отговаря.[/b]
Дискриминаторка такава Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 2 885
харесах си го,купих си го...все пак с моите пари си купувам това което ми харесва на мен...

Именно. Обяснения не е нужно да давам. Нито пък той на мен. Говорим за покупки за лично ползване. За детето и за дома - след обсъждане.

# 48
  • Мнения: 316
И така прибирате се от работа с нова дреха, бижу / поредните/ или просто нещо за вашето хоби. Какво казвате на половинките си за ваше оправдание? 
Ами казвам, че просто съм имала нужда от това и той се съгласява.
Но /да си призная/ понякога махам етикета и казвам: А, това ли? Rolling Eyes Имам го отдавна. Не си ли спомняш кога го купих?!
Той само се усмихва... Ясно му е кога съм си го купила! Laughing

# 49
  • Мнения: 5 710
не помня да съм се оправдавала за нещо ... но не съм пробвала да шокирам от изненада с покупка.
имам 20ина чифта слънчеви очила и все се притеснявам, че ще дойде деня да ме хванат, но така и не идва Simple Smile)))

# 50
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
запис ,че сега не му е времето да пиша

# 51
  • Мнения: 1 475
Не се оправдавам за покупките си- парите са си мои, не съм зависима от него!! Whistling

# 52
  • Мнения: 81
Обикновено успява да ме обезоръжи с неотразима усмивка. А и като видя как се радва на придобивките си, някак си ми минава желанието да помрача такава радост...  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 417
Мъж ми е от рядката порода, които обичат жените им да си купуват скъпи неща, доставя им удоволствие. Това, разбира се, е любимото ми негово качество Mr. Green Не прекалявам.
И моя е от същата - да са ни живи и здрави Grinning Аз съм разумна и никога не прекалявам, знам и 2 и 2000 Laughing И аз на него вече не му правя забележки за хобитата в които инвестира.

# 54
  • Мнения: 2 161
Шанел, кой казва, че трябва да имаш мъж, за да си купиш нещо или мъж да си купиш не ми стана ясно Laughing , а никъде не прочетох някой да харчи по 5000 и после милото да се хили като глупак ...  Wink
О,аз мисля,че си говорим за инфарктни суми.Съгласна съм,че за ботуши от 500 лева няма мъж,който да се сърди.На моя мъж като му изчуруликам:мишееее,гедай какви слаядки буйки съм си купила,и той направо засиява.

# 55
  • Мнения: 1 417
Шанел, кой казва, че трябва да имаш мъж, за да си купиш нещо или мъж да си купиш не ми стана ясно Laughing , а никъде не прочетох някой да харчи по 5000 и после милото да се хили като глупак ...  Wink
О,аз мисля,че си говорим за инфарктни суми.Съгласна съм,че за ботуши от 500 лева няма мъж,който да се сърди.На моя мъж като му изчуруликам:мишееее,гедай какви слаядки буйки съм си купила,и той направо засиява.
Сега сме в криза, ще те разпънат на кръст ако разберат че носиш ботуши за 500лв Laughing Инфарктни суми харчат само тези, които не изкарват пари с много много труд, а и обикновенно не е за дълго  Confused

# 56
  • Мнения: 81
А!Номерът наистина е да се пазарува с мъжа.Тогава няма мрънкане и учудване:ама за какво ги даде тези пари?Но ако пазарувам само с него,това означава да ходя гола и да няма на какво да седна.Имам предвид един диван.

Този диван наистина буди огромно любопитство...  Wink

# 57
  • Мнения: 3 371
на съпружеството му е отредено само да плаща сметките Laughing, не е нужно да знае какво точно плаща, все пак  Laughing .
иначе, моят мъж не би одобрил нито една моя покупка, ако я знае  Laughing Laughing Laughing Laughing
примерно, купувам н-ти/дори самата аз не знам  кой пореден чифт ботуши/, сега и обяснения ли да му давам....харесала съм си, решила съм, че е изгодна покупка и толкова.
или пази боже да знае колко бельо имам, сигурно ще му докарам поне един инфаркт  Twisted Evil , а после кой ще плаща  Laughing Laughing Laughing Laughing
айде, няма нужда всичко да им се казва на тия мъже....истината, само истината, но не цялата истина  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 24 467
Как какво, ами че съм направила покупката, какво друго? Да се лъжем и да се крием ли? Големи хора сме.
Аз изкарвам, той изкарва, всичко е общо и се харчи общо- нямаме проблеми, по въпроса сме се разбрали предварително. До сега толкова години никой не е злоупотребил, не сме имали противоречия.

# 59
  • Мнения: 31
Никога не съм крила какво съм си купила, не се оправдавам и не давам обяснения, а и не ми иска никой такива. Самият той доста често ме кара да си купувам разни дрешки, обувки и джунджурийки, така че проблем в това отношение нямам.

Общи условия

Активация на акаунт