Дойде време за ежегодната сезонна разпродажба в 2MORROW, вече и ONLINE! -50%!

  • 8 750
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте,
 от фирмата която отговаря за поддръжката на сайта казаха че вече всичко работи нормално, и не би трябвало да има никакви проблеми. Ако все пак някой пак срещне проблем със сайта, ще се радваме да ни уведомите за да може да реагираме веднага.
Поздрави, 2morrow team  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 259
Хубаво ще е да има някаква табличка  с мерките ,да определим по точно размерите си

# 17
Има такава таблица в дясното меню на сайта.  http://www.2morrow-store.com/info_size.php?language=bg

# 18
  • Мнения: 559
С какво работно време са магазините?

# 19
  • Мнения: 2 375
Имат ли доставка за чужбина?

# 20
@mu6muro4e  Магазините работят до 7 часа но обикновенно има човек до 7:30.

@natia Ако си платите доставката няма никакъв проблем, обаче излиза доста скъпо. Можете да проверите колко ще ви излезе доставката чрез куриерската фирма която предпочитате, и ако желаете няма никакъв проблем да ви изпратим поръчката.

# 21
  • Мнения: 9
Здравейте, в Лозенец кой от двата магазина работи в момента? В събота работите, нали?

# 22
  • София
  • Мнения: 118
Онзи ден ходих до магазина на ул. Трепетлика и се оказа, че вече не работи. Не зная дали този на Крум Попов е открит...Дано от фирмата да отговорят, че предпочитам на живо да пазарувам.

# 23
  • Мнения: 1 698
Аз си поръчах онлайн, защото нямам време да ходя до магазина. Надявам се нещата да ми харесат и най-вече да съм си улучила размера.

# 24
Има ли недоволни от някой стока

# 25
  • Мнения: 39
Аз си поръчах онлайн, защото нямам време да ходя до магазина. Надявам се нещата да ми харесат и най-вече да съм си улучила размера.

mimes колко ти излезе доставката, че никъде не видях инфо за нея  Hug
Мисля и аз да направя една On line поръчка  Grinning
Ами ако не си улучим наистина размера  newsm78

# 26
  • Мнения: 1 698
За съжаление още не съм ги получила. Много се надявах Спиди днес да ми ги донесат, ама не. Ще чакам до понеделник и тогава ще пиша. Иначе 5лв ще ми е доставката.

# 27
  • Мнения: 5 370
Разгледах, но....нищо подходящо за офис, някакси прекалено младежки насочена мода.
Иначе дрехи онлайн съм пазарувала доста. С европейските размери нямам никакви проблеми, но в България като че ли всичко върви напук с 1, даже 2 размера по-долу от това, което се дава.

# 28
  • Мнения: 700
Харесах си някои неща, но не смея да поръчам он-лайн заради опасение, че няма да ми пасне размера, който посочвам.
Има ли отзиви дали мерките по таблицата отговарят наистина?
С европейските размери нямам никакви проблеми, но в България като че ли всичко върви напук с 1, даже 2 размера по-долу от това, което се дава.
Значи ли че като нося М, трябва да си поръчам дреха L размер?

# 29
  • Мнения: 5 370
Милашка, ще ти отговоря така:
Значи, аз съм стандартен 48 р-р. По френските размери това отговаря на 44 и при поръчки никога не съм имала досега проблем. Обаче в България много често ми се е налагало вместо 48 размер да вземам даже 52!!!!! ooooh! ooooh! Имам усещане, че се пести откъм материал и кройки.

Общи условия

Активация на акаунт