Когато се скарате с мъжа си..

  • 7 158
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Той вече знае, че си наранена. Няма смисъл от излишни драми в момента. По-добре помислете заедно върху някой неща:
Как той да се отърси от бащината опека. Как да станете по-самостоятелни. Как ти да бъдеш малко по-толерантна и да имаш търпение. Ще му трябва твоята помощ, за да се справи с баща си. Опитай се да не му натякваш постоянно за грешките в отношенията с баща си, а да отчиташ напредъка му /ако има такъв/.
Ще сгрешиш, ако се концентрираш върху опити да му го изкараш през носа. Отстранете проблема и всичко ще се нареди.

# 16
  • Мнения: 4 111

Беше пиян, наричаше ме курва, боклук и тем подобни и ме заплаши, че ще ме набие. Без причина, просто алкохола му дойде в повече. Може всичко, но аз не съм нито курва, нито боклук.

Аз лично не мога да приема такова поведение, независимо колко алкохол е изпил. Как да му покажеш, че си наранена, а той не знае ли какво е казал? Нищо не би го спасило ако беше мой мъж, не само секс, но и мен няма да види.

# 17
  • Мнения: 0
изчакай когато сте само двамата, без детето, ако трябва го дай на ваште или изчакай когато заспи.
Кажи му, искам да поговорим, седнете на масата, най добре на кафе,
кажи му, никога не съм преполагала че може така да ме нараниш и да ме убидиш по такъв начин,
беше на секунди от това да ми посегнеш, нкога не съм очаквала това от теб,
знаеш ли най боли когато убидата е от любимия човек, тогава тя раздира сърцето и раните не зарастват и цял живот.
сега като те видя не мога да се отуснасна пред теб, изпитвам страх от теб, не мога да ти се доверя, да ти споделя.
В оная вечер видях един напълно непознат за мен човек  Cry
говори му на съзнание, докосни сърцето му

успех  Hug

# 18
изчакай когато сте само двамата, без детето, ако трябва го дай на ваште или изчакай когато заспи.
Кажи му, искам да поговорим, седнете на масата, най добре на кафе,
кажи му, никога не съм преполагала че може така да ме нараниш и да ме убидиш по такъв начин,
беше на секунди от това да ми посегнеш, нкога не съм очаквала това от теб,
знаеш ли най боли когато убидата е от любимия човек, тогава тя раздира сърцето и раните не зарастват и цял живот.
сега като те видя не мога да се отуснасна пред теб, изпитвам страх от теб, не мога да ти се доверя, да ти споделя.
В оная вечер видях един напълно непознат за мен човек  Cry
говори му на съзнание, докосни сърцето му

успех  Hug

Ще опитам
Ne moga da powqrwam, колко много болка има в темите тук:( все наранени жени, бити, гонени..Sad(

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
И мъже има много наранени, но не пишат по форумите.
След такива думи, и на мене не би ми се правило секс с този човек. Никога. Съжалявам, че съм крайна, но с такъв не бих живяла и 5 минути Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 25 633
А ти защо изобщо се върна?
Нарекъл те е курва и боклук и ти се върна, за да му докажеш, че си съгласна с думите му ли?
Пък после - баща му бил виновен...  Whistling

# 21
А ти защо изобщо се върна?
Нарекъл те е курва и боклук и ти се върна, за да му докажеш, че си съгласна с думите му ли?
Пък после - баща му бил виновен...  Whistling

умоляваше ме да се върна, каза, че не вложил нищо в думите си, помоли за още един шанс....
и аз се върнах, за последно, но много боли, все още боли

# 22
  • Мнения: 25 633
Щом си се върнала - значи си простила и това, което правиш е смешно.
Ако не си простила - какво правиш там?

# 23
  • Мнения: 7 474


Беше пиян, наричаше ме курва, боклук и тем подобни и ме заплаши, че ще ме набие. Без причина, просто алкохола му дойде в повече. Може всичко, но аз не съм нито курва, нито боклук.

Такива ли са ви скандалите по принцип или това е за пръв път? Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 453
Не ми отговори, но май не му е за пръв път. Ако е така, помисли си добре, такъв живот ли искаш да водиш. Малко ме съмнява това твое "за последно".

Всъщност, какво целиш с темата?
- да ти дадем съвети как да му натриеш носа;
- да го оправдаеш пред себе си;
- да помрънкаш малко, пък после пак старата песен;
Не виждам да търсиш изход от положението.

# 25
  • Мнения: 12 666
Ne moga da powqrwam, колко много болка има в темите тук:( все наранени жени, бити, гонени..Sad(

И аз не мога да повярвам. Мазохистки ли са всички. Или толкова ги е страх да не бъдат парясници. Или аз не разбирам любовта.

умоляваше ме да се върна, каза, че не вложил нищо в думите си, помоли за още един шанс....
и аз се върнах, за последно, но много боли, все още боли

Говорят за втори шанс. Ясно, че ще му дадеш. Дано.

# 26
  • Мнения: 133
Е ква е тая любов не разбирам...
 той те унижава, скоро ще почне и да те бие, а ти му даваш 2-ри шанс. Ами хубаво щом го търпиш - значи си го заслужаваш.

# 27
  • Мнения: 2 448
При такива думи остава и да ти се иска секс.  ooooh!
Аз няма да искам да го погледна, кво остава да си лягам с него.

Да ти кажа, дори и да дадеш втори шанс и нещата да е уталожат, той да направи стъпки към подобрение, подобни грубости оказват трайно влияние. Обидата се настанява в сърцето и започваш да си търсиш поводи да му го върнеш по някакъв начин. Такива неща убиват любов, дори и да я е имало.
Не очаквай скоро да ти се прииска каквато и да е интимност с него.
А за шансовете не съм аз човека, който ще агитира за или против.

# 28
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Това,че е бил пиян не го оправдава в никакъв случай.Но аз не разбрах ти къде си сега-още ли си при вашите.Искаш ли да се върнеш?Чакаш да те помоли ли?Имам пресен подобен случай:след скарване и обидни думи жената отиде да живее при близките си с детето.Минаха два месеца,тя постоянно плачеше за него.Той започна да я кани да излизат на разходки с малката.Въпрос на дни е да я прибере.Нито тя ,нито той си направиха извод от скандала и раздялата.Даже избягват да говорят за това.Мъчат се да го забравят.Опитвам се да й кажа,че няма да се получи ако не седнат да поговорят,но открито,честно.Пък ако не става-жалко.Но така иди ми-дойди ми...не знам,аз поне не го одобрявам

# 29
  • Мнения: 340
Абе, жена, като искаш да разбере, че си наранена, ами кажи му го!  Говорете подробно за случката.  Обясни му точно как се чувстваш и какво ще направиш ако се повтори.  Недей да играеш глупави игрички с отказване на секс и други подобни манипулации.  Комуникация чрез секс си е направо курвенска работа...

Общи условия

Активация на акаунт