вътрешни конци

  • 33 166
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 175
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug


Не знам с какви конци са те шили,но аз въобще не разбрах,поне не по миризмата  Shocked

# 16
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Моите паднаха доста късно и даже бях получила някакви гранулации от тях , та се възстановявах 5 месеца,а на някои момичета още на 3-4 ден след раждането в болницата им паднаха.
За усещане за разграждане-не съм усетила, просто виждах парченца от тях по бельото си и то дълго време.

# 17
  • BG
  • Мнения: 1 900
Първия път имах само вътрешни конци,но изобщо не съм усетила кога са паднали.

# 18
  • Мнения: 566
При първото раждане имах и вътрешни и външни шевове,външните ми ги махнаха на 7 ден след раждането,а вътрешните се "стопиха" и незнам кога са паднали.А мога ли да те попитам защо е това твое питане имаш някакъв проблем ли?

# 19
  • Мнения: 316
Външните конци ги махат на петия ден, вътрешните се разграждат сами - около 40 ден. Няма никаква миризма или болка, понякога може да намериш остатък от тях върху тоалетната хартия.

# 20
  • Мнения: 2 447
Някъде около месец след раждането! Peace

# 21
  • Мнения: 931
Още в болницата започнаха да падат.

# 22
  • Мнения: 718
Външните ги махат седмица след раждането, вътрешните падат около 40-ия ден.

# 23
  • Мнения: 493
Горе-долу след месец.Но мисля,че при всяка една жена си е индивидуално.

# 24
  • Мнения: 175
Аз само да допълня,че и външните могат да са разграждащи се и тогава не се налага да ги махат и тях,освен ако не те притесняват много.Моите бяха такива.

# 25
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
А  мене ме първия  път ме шиха с конци ,които не се разграждат и дори не благоволиха да ми кажат,  че след определени дни трябва да ми ги махнат  и така си стоях с тях близо месец и половина , докато  не започнаха да се показват отдолу,че тогава зацепих че трябва да отида да ми ги махнат и се оказа че са започнали да  гноясват. ooooh!



# 26
  • Мнения: 1 726
Вътрешните конци би трябвало да се разграждат сами и да не излизат, ако обаче организма не ги приема раната се отваря и  започва да гноясва докато не излязат всички вътрешни, затова има и неприятна миризма. Това може да продължи с месеци, имам позната , която 9 месеца след секцио продължаваше да изхвърля конци и раната и беше отворена.

# 27
  • Мнения: 1 763
Аз имах външни и вътрешни шевове, всички направени с конци, които сами се разграждат. Накъде към десетия ден след раждането започнаха да се разграждат и много ме болеше, имах чувството, че ме режат с нож.

# 28
  • Мнения: 96
Имах и вътрешни и външни - по около четири шефа, не са ми ги махали, а сами си паднаха, но някъде към 1-2 седмици след раждането и бяха само-разграждащи се Peace

# 29
  • Мнения: 2 013
Не знам с какви конци са те шили,но аз въобще не разбрах,поне не по миризмата  Shocked

И аз не знам,какви са били конците,но дакато паднат напълно,(което продължи около 5 дена) не излизах от банята... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт