без родители

  • 5 216
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
За съжаление тези които се съмняват са прави. Покрай всички тарикати които се възползуват от човешкото милосърдие губят истинските нуждаещи се. Веднъж загубил доверие в нещо - вече не вярваш и на истината.   Outta Joint

# 46
  • Мнения: 2 471
О, момичета, не влизайте в излишни спорове с фантоми.
Емко ми писа на лични, вчера през деня, че се притеснява и наистина се чувства неловко. Дали пише тя или бабата на момчето - не знам. Факт е, че се пише от един и същи комп. Аз и на нея и казах, че когато човек е открит и няма какво да крие, няма и от какво да се притеснява.
 А колкото до това, че съм писала: Ние също имаме семейства, деца и си изкарваме парите с труд! - ми факт е. Нито парите ни падат от небето, нито имаме цялото време на света. Не ме интересува мнението на хора криво разбиращи думата хуманен и случайно препускащи в нет. пространството. Радвам се, че имам приятели тук - благодаря на всички.


П.П. Един доста мъдър човек е казал: Само глупакът няма съмнения!

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 10:56 от Голям заплес

# 47
  • Мнения: 9 973
veroniqe ,ти като случаен четец на форуми...как отдели дълга нощ и сутрин за да защитаваш някой,който изобщо не познаваш?Да не би и ти да си комшийка? Thinking
Не знам темата дали е пързалка,но покрай твоите постове хората ще останат точно с такова впечатление Peace
успех на всички

# 48
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Г-жо от гр. Септември, кажете ми по кой начин да се свържа с Вас и да ви изпратя необходимите неща?

телефона на госпожата от Септември е 0889676529,Васка.
.Последните няколко пъти Баба на Ники писа от моя комп.Кажете това лошо ли е?
Сега се чувствам виновна,чувствам се все едно съм направила нещо много лошо и съм ви излъгала.
Ако се чувствате обидени,моля да ме извините.Просто исках да помогна,тя найстина се нуждае от помощ.
Държа да подчертая,темата не е пързалка! Naughty

# 49
  • Мнения: 2 577
Всичко щеше да е ок, ако бяхте уточнили кой от къде влиза, за да не се получават такива неща. Peace
постовете ви се разминаваха едва с няколко минути, а тя пише, че е на работа.
Както и да е. Да приключим с обясненията.

# 50
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Мила емко08 не се чувствай виновна, защото според мен наистина не си.
Съвсем наскоро ти се нуждаеше от помощ, помоли и получи.
Реагира абсолютно по човешки като пожела и ти да помогнеш   bouquet
Както вече писах убедена съм че скоро всичко ще се изясни и бабата на ники
ще получи помощта от която се нуждае
Наистина е трудно да се кореспондира без компютър в къщи и напълно и разбирам
проблема.
Това което veroniqe е пропуснала е че контакта е труден и за момичетата които
се опитват да помогнат. Нормално е да се задават въпроси, просто отговорите
закъсняха, къде по разбираеми /липса на интернет/, къде по неразбираеми причини
/отговорите можеха да ги дадат приятели и съседи които имат интернет/ и това изнерви
обстановката.
Хубаво е че veroniqe ще помогне, дано да продължи да го прави било със или без участието в
този форум. Все пак ние сме достатъчно пораснали хора, за да направим своя избор.
Да, наистина не става въпрос за пари, а само за "стари дрешки, обувки и раница", но
нали и те са купени с пари и нека не забравяме факта, че този форум е създаден да помага най вече на деца от домовете, които си нямат дори баба която да им помага, деца за които тези "стари" дрешки са повече от необходимост, защото те нямат съседка,колежка,приятелка... която да им даде дрехите на вече порасналото си дете...
Това че се помага и на хора които са в моментно кризисно състояние мисля, че по-скоро
е за уважение, дори и когато е придружено със съмнения и въпроси, защото никой тук не е
длъжен да го прави / не сме на щат/
А ти не се притеснявай от това което се изписа. Решила си да помогнеш - Браво!   bouquet
Само така! И аз съм решила да помагам с каквото мога, независимо от това дали начина по
който го правя се харесва, защото по важното е, че на мен изключително много ми харесва
да си получавам наградата - усмивката поне на едно детенце!
  love001 за всички пристрастени към детски усмивки!

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 3 042
Моля, приключете с разследванията.
Уведомени сме и следим темите от началото.
Ако бе нужно да се вземат мерки, щеше да е сторено.
Имате декларацията, че са писали от един компютър.
Имате и телефоните на двете потребителки.
Имате право на своите съмнения, както и на своето доверие.

# 52
  • Мнения: 2 471
Последното, което ще напиша в тази тема.
Много често, жените тук купуват нови неща за нуждаещите се, като лишават своето семейство и деца от нещо.
Така, че не винаги става дума за старите ни дрехи и обувки. Става дума и за време, нерви и много други фактори.
Всеки е получил помощ - къде е бил в нужда, къде е бил използвач....
Щом, гостенката ще осигури необходимото за детето - значи вече темата е излишна.


Усмихнат ден на всички!

# 53
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Мила емко08 не се чувствай виновна, защото според мен наистина не си.
Съвсем наскоро ти се нуждаеше от помощ, помоли и получи.
Реагира абсолютно по човешки като пожела и ти да помогнеш   bouquet
Както вече писах убедена съм че скоро всичко ще се изясни и бабата на ники
ще получи помощта от която се нуждае
Наистина е трудно да се кореспондира без компютър в къщи и напълно и разбирам
проблема.
Това което veroniqe е пропуснала е че контакта е труден и за момичетата които
се опитват да помогнат. Нормално е да се задават въпроси, просто отговорите
закъсняха, къде по разбираеми /липса на интернет/, къде по неразбираеми причини
/отговорите можеха да ги дадат приятели и съседи които имат интернет/ и това изнерви
обстановката.
Хубаво е че veroniqe ще помогне, дано да продължи да го прави било със или без участието в
този форум. Все пак ние сме достатъчно пораснали хора, за да направим своя избор.
Да, наистина не става въпрос за пари, а само за "стари дрешки, обувки и раница", но
нали и те са купени с пари и нека не забравяме факта, че този форум е създаден да помага най вече на деца от домовете, които си нямат дори баба която да им помага, деца за които тези "стари" дрешки са повече от необходимост, защото те нямат съседка,колежка,приятелка... която да им даде дрехите на вече порасналото си дете...
Това че се помага и на хора които са в моментно кризисно състояние мисля, че по-скоро
е за уважение, дори и когато е придружено със съмнения и въпроси, защото никой тук не е
длъжен да го прави / не сме на щат/
А ти не се притеснявай от това което се изписа. Решила си да помогнеш - Браво!   bouquet
Само така! И аз съм решила да помагам с каквото мога, независимо от това дали начина по
който го правя се харесва, защото по важното е, че на мен изключително много ми харесва
да си получавам наградата - усмивката поне на едно детенце!
  love001 за всички пристрастени към детски усмивки!


тук съм напълно съгласна Peace
Моля, приключете с разследванията.
Уведомени сме и следим темите от началото.
Ако бе нужно да се вземат мерки, щеше да е сторено.
Имате декларацията, че са писали от един компютър.
Имате и телефоните на двете потребителки.
Имате право на своите съмнения, както и на своето доверие.

и с Татти съм съгласна,дори и адресите се знаят Wink

# 54
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
днес Яна ми даде за Ники,раничка и бельо.Как само се зарадва детенцето,като му я дадох. Hug

# 55
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
здравейте момичета
днес Ники получи от вивиян-ката колет с енциклопедии,книжки,чорапки,кола-играчка...
Беше супер щастлив,като го видях каза да кажа на леличките,който са му изпратили подаръците едно голяяяяямо благодаря и една голяяяяма целувка.И, че като поране,ще праща подаръци на нуждаещи се деца. Hug

# 56
  • Мнения: 9 973
а бабата на Ники защо спря да пише?Защо не влезе да благодари?

# 57
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
а бабата на Ники защо спря да пише?Защо не влезе да благодари?

още е в болничен.Вчера й свършиха инжекциите.Като тръгне на работа ще пише.От моя комп. по-добре да не влиза, за да няма отново недоразумения Hug

# 58
  • Мнения: 12
Здравейте,искам най-искренно да благодаря на двете жени viviqn_kata и антом,които изпратиха книжки на Ники!  bouquetа също така на пловдивската мама за раничката и чорапките
Той е изключително щастлив. Hug
Много се извинявам за създалата се ситуация и искам да поясня,че пиша от комп.на емко. Peace
Благодаря ви!!!!!

Не съм идвала да ви благодаря,понеже още съм болна.Стигна се до усложнение със здравето ми.
Когато мога ще пиша отново. Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 5
Не мога да повярвам, че се държите така с жена, която е поискала само 1 раница за вкука си.
Ако мислите, че помагате на Ники и на баба му с такива глупави междуособици...БРАВО!

Общи условия

Активация на акаунт