без родители

  • 5 211
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Не мога да повярвам, че се държите така с жена, която е поискала само 1 раница за вкука си.
Ако мислите, че помагате на Ники и на баба му с такива глупави междуособици...БРАВО!
Айде ти пък,стига се възмущава а.........Как успя да се регистрираш, и моментално да долетиш, баш в тази тема(а има хиляди теми) за да кажеш колко си възмутен/а от всички тук.

# 61
  • Мнения: 2 577
totalconfusion , констатациите тук са излишни, вместо да се възмущаваш - помогни ако искаш. Така мнението ти ще тежи, тогава съди другите! Naughty

# 62
  • Мнения: 163
Някой хора тук майче влизат с няколко ника. Thinking

# 63
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Някой хора тук майче влизат с няколко ника. Thinking
;
Това може да се провери от модератора Peace

# 64
  • Мнения: 163
Според мен сте толкова фалшиви и двете ,че човек да незнае какво да си мисли вече.Сори лично мнение
 Peace

# 65
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Според мен сте толкова фалшиви и двете ,че човек да незнае какво да си мисли вече.Сори лично мнение
 Peace
Не може да имаш мнение за някой, който не познаваш, за чиито живот не знаеш нищо! NaughtyНе може да ти мине и през ума ти в какво положение се намираме и двете,за да изказваш мнение за нас.
Освет това за баба,която гледа сама внучето си,въпреки всички трудности.Без мъж до себе си.Не може да кажеш,че е фалшива.Ти просто не я познаваш,не познаваш и мен, за да обиждаш по този начин.
възмутена съм

# 66
  • Мнения: 163
Не си мисли ,че не следя темата и твойта и на бабата Naughty и никога не говоря нищо напразно щом имам такова мнение значи имам информация все пак света е малък Peace

# 67
  • Мнения: 163
Не си мисли ,че не следя темата и твойта и на бабата Naughty и никога не говоря нищо напразно щом имам такова мнение значи имам информация все пак света е малък Peace
и между другото предполагам ,че човек когато е зле финансово не може да си позволи интернет а като гледам ти не се лишаваш от него.Аз спирам до тук просто си изказах мнението.

# 68
  • Мнения: 9 973
Не си мисли ,че не следя темата и твойта и на бабата Naughty и никога не говоря нищо напразно щом имам такова мнение значи имам информация все пак света е малък Peace
и между другото предполагам ,че човек когато е зле финансово не може да си позволи интернет а като гледам ти не се лишаваш от него.Аз спирам до тук просто си изказах мнението.
за нета съм съгласна.Даже и за компютър

# 69
  • Мнения: 163
Не си мисли ,че не следя темата и твойта и на бабата Naughty и никога не говоря нищо напразно щом имам такова мнение значи имам информация все пак света е малък Peace
и между другото предполагам ,че човек когато е зле финансово не може да си позволи интернет а като гледам ти не се лишаваш от него.Аз спирам до тук просто си изказах мнението.
за нета съм съгласна.Даже и за компютър
Да и аз това имах предвид хората който нямат възможност не могат да си ги позволят тези неща

# 70
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Ние сме зле финансово от няколко месеца, и повярвайте ми, много ми е странно в това положение.Теглихме заем,до като работехме и двамата, за да си купим кола и необходими неща за къщата ни!Аз като взема майчинството си,отивам и плащам всички сметки,в които попада и  нета.А ако не е нета,аз съм в една дупка.Защото момичета,по цял ден съм си в къщи.А не ходя на разходки с приятелки.
Не сте прави!

# 71
  • Мнения: 2 354
А ако не е нета,аз съм в една дупка.Защото момичета,по цял ден съм си в къщи.А не ходя на разходки с приятелки.
Не сте прави!
  И аз мисля, че относно нет-а и компютъра не сте прави.

# 72
  • Мнения: 3 634
Струва ми се, че някои потребители ритат падналия ...  Thinking
Между защитаващ новак и нападащ ентусиаст разликата не е много.

# 73
  • Мнения: 163
Струва ми се, че някои потребители ритат падналия ...  Thinking
Между защитаващ новак и нападащ ентусиаст разликата не е много.
Не е много но все пак има разлика Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 779
Момичета от доста време следя темата и все не се намесвам. Не искам никой да защитавам или да упреквам. Ама много философска взе да става темата кой е беден, кой богат.

Само да споделя, че в последните 5 години толкова много дрехи, мебели и уреди изхвърлих, защото просто не знаех на кой да ги дам ( а толкова ми беше жал). Сега видях, колко полезни могат да бъдат ненужните ми вещи. Не виждам нищо лошо да ги дам на някоя майка с 3 деца или баба гледаща сама внучето си, дори и да не са на прага на мизерията. И дотам ли трябва да стигнат, за да поискат помощ newsm78.

Само едно не мога да разбера, нужно ли е да нападаме всеки поискал помощ. Ако има конкретни съмнения да се кажат ясно, за да не се подвеждат останалите потребители. Но такива половинчати изказвания на никой не вършат работа Peace.

Общи условия

Активация на акаунт