14 февруари, ден на ЛЮЛИНските влюбени гъзари

  • 22 199
  • 274
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 973
айде и аз да се разпиша сутринта  Simple Smile
Мира,бързо оздравявайте

# 91
  • Мнения: 1 931
Здравейте момичета. Както сте подхванали темата за градините да си кажа и аз. Сага в яслите искат заявление от децата които са там и искат да остават. Аз сега ще си подам заявление да ми е сигурно поне това място, въпреки, че ще кандидатстваме за градината в която е сега Йони. С тези точки се съмнявам дали ще я приемат, въпреки, че има брат в градината за която ще кандидатства. Ако я приемат в 57ЦДГ веднага ще освободим мястото в 47 ОДЗ, но докато не ми е сигурно, няма да се отказвам от мястото, че току виш накрая си останем вкъщи.
А наистина трябва да си има човек за гледане на децата, дори и да ходят на градина, редовно някой от тях си е болен и трябва някой да ги гледа. Аз в повечето случаи съм си с поне едно дете вкъщи.

# 92
  • София
  • Мнения: 154
Май накрая стигаме до почасови детегледачки, то в работата не ги интересува, че често се разболяват децата Tired

# 93
  • Мнения: 3 002
Сага в яслите искат заявление от децата които са там и искат да остават. Аз сега ще си подам заявление да ми е сигурно поне това място, въпреки, че ще кандидатстваме за градината в която е сега Йони.

БЛАГОВЕСТА, това със заявлението го чувам сега от теб. Нищо не са ни питали нас. Надявам си и МАМА САША, ако има време за тук да сподели как е в 55-та. Да не е практика само на вашата градина. Аз между другото се чудех, дали всички деца от яслата прехвърлят наесен в І група или само тези, които са 2006г. и са навършили 3г. и как е по-добре за малката от наесен. Ако разбира се дотогава откажем памперса. Сутринта пак бяхме по гащички, но безрезултатно - с попадение на паркета.  newsm78
Благовеста, сигурно ще ти я вземат Маринка в 57, все пак ще имате точки като предимство - братче в същата градина, а и там са доста места.
Деси, напоследък не си казала, как се чувстваш как расте бебчо.  Hug Другите бременни също много не се обаждат. Тези с термин за началото на март може вече и да ни изненадат.  Laughing
Някой да знае програмата за кукления театър за тази седмица - няма я в началото на темата. Не е за мен, че сме болнички, но една приятелка ме питаше. newsm78

# 94
  • Мнения: 9 973
аз съм добре,нека и другите се включат  Grinning
мартенките наистина вече трябва да са в готовност всеки момент да се пръкне бебчо   Flutter

Бифана трябва да я даде ако я знае.
Аз веднага ще я сложа,само да стигне до мен Peace

# 95
  • София
  • Мнения: 2 439
Мира прехвърлят само тези 2006 г. в градинска група, другите продължават в яслата и на мястото на 2006 г. би трябвало да дойдат 2008 г. За заявление нищо не са ми казали още, но май е и рано де. Ще кажат.

# 96
  • Мнения: 181
Здрасти, банда! Нямаше ме, че нямах нет. Иначе цял ден по гости.
Голям студ нещо навън, тъкмо реших, че зимата ще си ходи.

# 97
  • София
  • Мнения: 747
А ,здравейте Hug Гледам само градини обсъждате,никакви мъже Crossing ArmsДа взема да стана една детегледачка,и наред с моите и вашите да гледам,само не знам дали ще ви устройва цената ми Whistling Joy
Днес подадох молба за напускане,ходих при господин Управителя bowuu,не искат да ме пускат,ама на мен не ми пука,въпреки че ми е кофти малко Rolling Eyes,това е положението,ще работя още една-две седмици и после,подавам молба в детската градина,не знам как ще се оправяме с парите само,ще затягаме коланите Twisted Evil

# 98
  • Мнения: 181
Ели, успех във всичко! Сериозно си помисли за гледането на деца! А търсят ли хора в яслите и градините, че майка ми  от 1 март е пенсионер и си търси нещо такова!

# 99
  • София
  • Мнения: 747
Майка ми,работи в градината,та днес е говорила с директорката за мен.По принцип,има места,защото плащат много малко,майка ми взима 300лв,защото има много стаж.Септември ще отварят още три групи ясленски и със сигурност ще търсят хора.Сега аз ще ходя на мястото на една жена,която напуска март,ще има и още една,която напуска,но не знам от кога.Ако те устройва да чакаш,ще споделя,няма проблем.Иначе,може направо там да отиде и да провери.Мисля,че в кухнята също търсят,заплатата е същата,ще реже моркови и картофи,аз мислех първо там да пробвам,но сутрин са от 6:30 на работа.

# 100
  • Мнения: 181
Мерси, Ели! Много рано това от 6,30! Иначе парите ще са и добре! Ще я пратя да си говори лично!

# 101
  • София
  • Мнения: 5 300
Тези с термин за началото на март може вече и да ни изненадат.  Laughing

Аз мога да кажа за себе си, е засега всичко е наред и че най-късно на 23.02.2009 г. трябва да постъпя в болницата за излседвания и определяне на дата за секцио по медицински причини.

rossykv е добре, вчера се видяхме, разхождахме се и пихме кафе.

Други от темата не познавам  Embarassed

# 102
  • Мнения: 181
Добро утро!
Зелено човече, ей с такива новини обичам да ми започва деня! Успех на всички кандидат мами!

# 103
  • Мнения: 3 002
[Аз мога да кажа за себе си, е засега всичко е наред и че най-късно на 23.02.2009 г. трябва да постъпя в болницата за излседвания и определяне на дата за секцио по медицински причини.
Стискаме палци за вас и да се похвалите!
Елка-Зелка, браво за решението, възхищавам се на хората, работещи в детските градини - толкова е трудно с деца, пък и за тия пари.
Вени, на майката ти няма ли да й е по-добре като детегледачка. Доколкото проучих цените се движат по минимум 3 лв. на час, така че със сигурност ще си докарва повече. Тя в Люлин ли е? Аз съм навита да се уточним на лични, но ми трябва не постоянно, а като детенце е болно и евентуално следобяд за прибиране от градина, така че може това да не я устройва. newsm78
Мама Мони ,в нашата ясла май почти всички деца са ги прехвърлили в І група, нищо че не са имали 3 години. Чудя се защото нали имало нова Наредба за изписване от ясла при навършване на 3г. и ако това стане при нас през март -по средата на учебната година, какво ще правя до септември? newsm78
Извинявайте за дългия пост!  Embarassed
Да не забравя да честитя на мама STASII рождения ден! Пожелавам ти много здраве, щастие и любов!   bouquet

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 10:02 от Mira_p

# 104
  • Мнения: 181
Честит рожден ден на STASSI!
Мира, за сега и се иска нещо постоянно, но благодаря за предложението!

Общи условия

Активация на акаунт