Любители на кучета-6

  • 30 379
  • 430
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 9 850
Леле, тоя Гаро е станал вече истински немски овчар  Mr. Green
Unknown_lady, и твоят вълкодав е страшен Hug
Момичета, аз не че имам проблем, но ми е много странно нещо. В квартала (по-скоро, нашия и съседния блок) се появиха 2 малки кученца. Едното е хъски, другото е НОК. Хъскито е женско и подозирам, че "адекватната" реакция на децата, които го извеждат, е причина за това поведение, но при НОК (мъжки) нямам на идея какво предизвиква този лай. В момента, в който видят Бела на по-малко от 5 метра, започват бясно да лаят. И двамата. А не са се срещали, не са срещали и Бела, докато са били заедно. Лаят по Бела, и особено хъскито лае злобно. Опитах да дам гранули на НОК, за да се сприятели с Бела или поне да я подуши, но не. Спря да лае за секунда, взе гранулите, и пак продължи. А Бела не отговаря на никого, тя просто иска да ги подуши, дори вече подминава хъскито. Само днес отговори няколко пъти на НОК, след 5минутно лаене от негова страна. Имате ли идея на какво се дължи това поведение и как да го "преодолеем"? Това са единствените кучета горе-долу на нейната възраст, с които може да си поиграе в квартала, а така да ни лаят...

# 421
  • София
  • Мнения: 34
Малко Сладко Коте  и Мечо лае така като види друго куче независимо колко е голямо. Един път се правеше на "велик"  пред един санбернар, Мечо го лае а той го гледа като застрелян, сигорно той си е мислел "Какво е това лудо куче"  Joy

# 422
  • Мнения: 2 111
Коте,не мога да помогна със съвет.
Дакелът така лаеше много яростно по определени кучета от блока,това продължаваше много години,нямаше значение дали са мъжки или женски.
Още по-яростно лаеше по хора,които не обичат кучета   Mr. Green

# 423
  • Мнения: 214




Това е Руфъс, а аз съм Ева  Peace Здравейте на всички  bouquet Той е порода нюфаундлен и е на 1 година и 2 месеца. Тежи 60кг., има много косми и пуска много лиги. Той е най-любвеобилното куче на света и пред блока го наричат "баба Меца"  Joy

# 424
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Доста сериозно куче е Руфъс  Simple Smile

# 425
  • София
  • Мнения: 794
...
Това е Руфъс, а аз съм Ева  Peace Здравейте на всички  bouquet Той е порода нюфаундлен и е на 1 година и 2 месеца. Тежи 60кг., има много косми и пуска много лиги. Той е най-любвеобилното куче на света и пред блока го наричат "баба Меца"  Joy
Разкоооооооооооооооооош!!! Как ги обичам тези нюфчета!!! С кеф бих го нагушила, ако ми падне Simple Smile

# 426
  • Мнения: 721
ау,Руфас е страхотен.огромен плюшко    love001

# 427
  • Мнения: 214
 Hug благодаря за милите думи  bouquet а къв кеф е да го гледаш как плува. Като видричка е и не можеш да го изкараш от водата.
Милия не знае скоро какво му предстои... нали ще се местим в ново жилище и естествено и той идва. Как ли ще държи там newsm78 Говоря му, обяснявам му, че скоро вече няма да е тук (при майка ми и баща ми), ама нещо като че ли не може съвсем да ме разбере Laughing

# 428
  • Мнения: 2 617
Баба Меца! hahaha Joy
Голям сладур!

# 429
  • София
  • Мнения: 794
Eva_Beva, щом е с любимите си хора, ще свикне, където и да го заведете Simple Smile

# 430
  • Мнения: 2 111
Заповядайте в новата тема  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386664.new#new

Общи условия

Активация на акаунт