IMAX и 4.5 годишно

  • 2 121
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 654
На моето му е голямо удоволствие това 3D. ЗА първи път го водих като беше на 5 и един-два месеца. Гледал е Акулите, Галапагос и още нещо, което не помня какво беше, май за потъналия Титаник.  Не го е било страх, нито по време на филма, нито после, но го виждах как си протяга пипалата да пипне  Laughing На мен ми е много гадно това кино.

# 16
  • Мнения: 46 520
... но го виждах как си протяга пипалата да пипне  Laughing ...

А, то и на мен ми иде да се протегна, но ме е срам  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 476
На 3,5г. беше като го заведохме за първи път. Драми нямаше, само леко напрежение около рекламите в началото. Мнооого му харесва и вече 3 филма е изгледал.
Само внимавайте с пуканките, че децата много си пипат очилата с мазни ръце и после не виждат нищо.

# 18
  • Мнения: 5 255
Никол, води ли София на кино? Отзиви?

Днес гледахме "Мисия до Луната" - Продължителност: 84 мин.
Незнам как е било при вас, но аз се измъчих  ooooh!
Очилата един размер - през цялото време ги крепях на очите на дъщеря ми,  дори седна в мен за да е по удобно   Tired
Тя е на 4 г.и 7м.

# 19
  • Мнения: 14 654
Очилата един размер - през цялото време ги крепях на очите на дъщеря ми,  дори седна в мен за да е по удобно   Tired
Тя е на 4 г.и 7м.

Да не са й дали по грешка очила за възрастни?

# 20
  • Мнения: 46 520
Никол, води ли София на кино? Отзиви? ...

Не, планирахме за 21-ви, но се разболя от Варицела, после оздравя, но я оставих 1 седмица при майка ми, за да е далеч от градинските вируси, та така, отлагаме за сега  Laughing

За очилата - и аз си мислех, че има детски Tired

# 21
  • Мнения: 1 881
Със сигурност има детски, но са само един размер Peace

# 22
  • Мнения: 3 880
Моята я водих zа първи път малко преди да навърШи 4 години, много беШе впечатлена. Някакво сафари в Африка беШе филмът, с много слонове, носороzи, лъвове и тем подобни. Непрекъснато протягаШе ръце и ставаШе и като не можеШе да хване ниЩо креЩеШе "мамо, хвани ми това носорогче" hahaha "не мога". "Опитай де, може и да можеШ" ooooh! Та в обЩи линии проблемът се състоеШе в това да я накарам да бъде по_тиха, zа да не пречим на другите...

# 23
  • Мнения: 5 255
Да не са й дали по грешка очила за възрастни?
Наложи се по време на прожекцията да излезем за малко/WC/ - върнахме очилата.
Зададох въпрос на момчето, което ги прие - няма ли за деца?
Отговорът му беше, че са един размер - не беше на кеф  ooooh!
Като цяло впечатленията са добри, дори днес ме попита кога пак ще отидем, но на друг филм  Crazy
Отговорих и  - когато и порасне главата  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 46 520
... "мамо, хвани ми това носорогче" hahaha "не мога". "Опитай де, може и да можеШ" ...

 Joy Joy Joy

... Зададох въпрос на момчето, което ги прие - няма ли за деца?
Отговорът му беше, че са един размер - не беше на кеф  ooooh! ...

Мерси за предупреждението, ще се подготвя психически АЗ да не съм на кеф Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 1 062
Май в МОЛ-а на "Стамболийски" има и детски очила. Поне така ми казаха. В Арена няма, един размер са. На дъщеря ми - 4г. и 2м. не и бяха много големи тези в Арена, но не бяха идеални. Гледахме "Мисия до Луната", много и хареса, през цялото време се протягаше да хване нещо Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 255
Да уточня, че гледахме "Мисия до Луната" в Mall of Sofia в зала 8, а сърдитото момче беше младо-зелено  Mr. Green
Тази днешна младеж  ooooh! мързеше го да гледа, а камо ли да работи  Tired
Следващия път ще настоявам за по-малък размер очила  Wink

# 27
  • Мнения: 22 933
На нас винаги са ни давали детски очила,освен да е някаква нова измислица.Казвате  харесал се е "Мисия на Луната",да вземем да го гледаме.

# 28
  • Мнения: 5 255
...освен да е някаква нова измислица
По скоро "греда" за нас Crazy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Вярно, малко по-голяма е дъщеря ми, но преди 2-3 месеца я водих на 3Д с приятелче. Аз седях на тръни от вън, в готовност да поемам жертви. Тя се беше гипсирала вътре и не мърдаше от стола. Харесало и е обаче.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт