Има ли дами които са си правили БЛЕФАРОПЛАСТИКА

  • 185 050
  • 750
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1
Здравейте, зачетох се в темата ви. Отдавна мисля да си направя блефаропластика на долни клепачи на 31 години съм, имам изразени торбички под очите (наследствени от майка ми). На снимки не си лични, но на живо имам вид на изморен човек, подпухнал и много хора ме засягат като ме питат "сега ли ставаш?". Гледах клипове, търсех теми за блефаропластика, много четох и съм много объркан. Мнения за хиурурзи - всякакви от добри до лоши. Мислих да си правя попълваща с филъри, но се отказах. Спрял съм се на Д-р Живко Кънев (четох лоши отзиви за корекция на бюст) за блефаропластика не съм засичал. Много искам да изглеждам "опънат" под очите и да не ходя с очила за да си прикривам торбичките. Много ми е притеснено за избор на Д-р, това си остава за цял живот и си е сериозно решени и не бих искал да съжалявам. На ясно съм за остаъчните белези, но искам да се чувствам добре и да не се притеснявам за външния си вид. Имаше и един доктор в турция, но сайта им не е ъпдейтван от много време и не ми вдъхва доверие. Знам, че темата е за дами, но и ние мъжете не сме по-малко суетни. При Д-р Кънев цената за блефаропластика на долни клепачи е 550 евро (което ми е окей). Ще се радвам да ми дадете съвет и препоръка. Благодаря ви предварително Simple Smile Поздрави!

# 271
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Мисля, че наскоро някой беше правил при него и имаше пресни отзиви - погледни последните страници.

# 272
  • Мнения: 3
Zdraveite, izvinqvai se za latinicata , no nqmam kirilica. Predi mesec si pravih blefaroplastika pri d-r Efremov . Mnogoo sam dovolna ...iziskva oshte dosta vreme za vazstanovqvane...

# 273
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Първо - честито  Peace

И въпросите, които задаваме на всеки - за да е полезен на останалите - той къде оперира? Долна или горна блефаропластика прави? Колко ти струваше и защо се спря на него?

# 274
  • Мнения: 1
Здравейте, някой има ли мнение за блефаропластика правена от професор Групчева от Варна. Отскоро работи с Катя Паскова в "Дермавита"

Благодаря.

# 275
  • Мнения: 49
Здравейте, да питам някой прясно да си е правил блеферопластика, че на мен ми предстои това?

# 276
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Няколко страници назад  са все пресни случаи. Ти при кого ще правиш?

# 277
  • Мнения: 49
говорех с мустафа мете, при него смятам да ходя. видяхме се лично на безплатна консултация бях в Бургас.

# 278
  • Мнения: 49
сега вече се чудя при д-р Мустафа Мете ли да отида или д-р Кънев, моля дайте ми съвет.  newsm78

# 279
  • Мнения: 49
Да кажа търся си доктор и не мога да реша при кого да си правя блеферопластика, днес ми отпадна варианта за д-р Мустафа Мете.

# 280
  • Мнения: 4 583
А защо ти отпадна варианта при Мустафа Мете?

# 281
  • Мнения: 49
Понеже има свободни часове след 29.06 а аз искам до седмица да я направя. А и никой не ми отговори от дамите които са си правили при него. Исках да видя снимки на жени от БГ направени при д-р Мете. Просто ми се искаше да видя резултата на снимка от негови пациентки.

# 282
  • Мнения: 4 583
Снимки би трябвало да има при самия доктор. Ти не го ли попита на консултацията за снимки? Аз, след твоя пост, погледнах във фейсбук за него и имаше снимки, но дали наистина са негови творения - не знам.
Каква цена ти обяви за евентуална операция?

# 283
  • Мнения: 49
На самата консултация беше много , как да кажа , човек на когото може да се довериш. Преди консултацията бяг му писала през фейсбук и ми обяви цена 750 евро с отстъпка за Горни клепачи. Говорехме с него само за горните да направим към 1-5 06 , но аз точно на 01.06 реших че като ходя до там да си направя и горе и долу. Така и така ще ходя . Исках да видя реални снимки на жени правени при него и никой не се отзова - това е първото. А второто е че ми каза за 2200 евро с отстъпка от 2500 евро ще ми направи долен и горен зАедно , не можах да преценя защо изведнъж стана такава цената. Той ми обясни ще долен се прави по-трудно и повече работа имало по долните клепачи. Незнам какво да правя сега.

# 284
  • Мнения: 4 583
Интересно каква е цената само на долна блефаропластика при него? Щото наистина има странно несъответствие в сумите. Едно време мен така ме отказа един хирург за ринопластика - пет пъти питах каква ще е цената и отговора беше "лесна работа" Е какво е това лесна работа? Нали трябва да знам каква сума трябва да имам все пак и дали е посилна за мен. После в друг форум четох, че на различни момичета, различни суми им е взимал. Повече и не отидох.
Отиди и при д-р Кънев на консултация, ако можеш. Тук имаше жена, наскоро оперирала се при него и беше много доволна. Аз също съм се насочила към евентуална консултация при него, само че за долна блефаро.

Общи условия

Активация на акаунт