Има ли дами които са си правили БЛЕФАРОПЛАСТИКА

  • 185 387
  • 750
  •   1
Отговори
# 255
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Благодаря, Алена, доволна съм. Разликата преди и след операцията е огромна. Много се харесвам. Но понеже имам способността да се вглеждам в детайлите, забелязвам малка разлика в клепачите, която само аз виждам.

Според мен винаги ще има някаква разлика между двете очи - и преди и след операцията. Зависи и човек до колко вниква в детайла. При мен сега - без операция има лека разлика. не е очеизважаща, аз си я знам, защото се гримирам. Ако не се гримирам - нямаше да забележа.

# 256
  • Мнения: 106
Не препоръчаха слънцезащитен крем. От страни на клепача все още забелязвам белега. Разликата между двата клепача е съвсем малка, то и преди си имаше разлика.

# 257
  • Мнения: 10 764
Момичета, а има ли препоръка по кое време на годината да се направи операцията? Знам, че за някои интервенции лятото е неблагоприятно.

# 258
  • София
  • Мнения: 4 714
Момичета, а има ли препоръка по кое време на годината да се направи операцията? Знам, че за някои интервенции лятото е неблагоприятно.

Има. Лятото не е препорачително, защото по-трудно минават синките. Миналата година бях края на май на консултация при Средкова и тя категорично отказа да ме оперира юни, макар че ако няма друга възможност и през лятото става. Wink

# 259
  • София
  • Мнения: 4 714
ireneirene, моля кажи ми при кого се оперира и цена. Ако искаш и на лични. Praynig Praynig Praynig

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 196
Здравейте!Аз си направих горна блефаропластика на 20.04 още съм с конци и лепенки.На 2.05 ще  ги свалям.Много се вълнувам как ще изглеждам.Операцията беше с обща анестезия по мое желание,след това нямах никакви болки,в 11 часа влязох в 16 си тръгнах без проблем.На следващия ден имах отоци на очите без синини,24 часа слагах лед и е препоръчително да се лежи за да не "налеете торбички" Това е в общи линии.Обичам да ви чета  Heart Eyes

# 261
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Честито, Лили! Къде прави операцията, на кой лекар се довери? Колко струваше?

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 196
Честито, Лили! Къде прави операцията, на кой лекар се довери? Колко струваше?
Мерси a.l.e.n.a !Правих я в София при Д-р Стоянов,цената беше 1800 евро.

# 263
  • Мнения: 10 764
Може ли, ако някоя добра душа си води статистика с имена на лекари и цени, да я публикува? Hug Ако не, аз ще се заема да прегледам темата в последната една година и да я напиша. Реших, че няма да чакам да стана на 40, а още тази есен ще го направя  Heart Eyes

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 196
Здравейте отново!Поставям снимка преди/след. Като на снимката след ,моля да имате в предвид че е на 7ми ден с конци.Вижда се че все още има рани с корички. Хубаво е да се има реална представа за възможностите от Блефаропластика http://prikachi.com/images.php?images/206/9108206n.jpg.Аз съм изключително доволна от резултата макар че реално все още имам подпухване и набиране около разрезите,но изисква време за да зарасне всичко.

# 265
  • Мнения: 111
Страхотен резултат, Лили! Нямаш никакви синини.Много елегантно и внимателно е работил доктора.

Последна редакция: сб, 29 апр 2017, 12:20 от lorii

# 266
  • Мнения: 10 764
Чудесна си, Лили! Вдъхнових се от твоя резултат!

# 267
  • Orihuela Costa,Spain
  • Мнения: 552
Браво Лили, супер е станало

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 196
Благодаря! Hug

# 269
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Лили, наистина, страхотен резултат Simple Smile Ще се радвам да качиш снимка и когато, според теб - всичко се успоои и зарастне  Peace

Общи условия

Активация на акаунт