Има ли дами които са си правили БЛЕФАРОПЛАСТИКА

  • 184 757
  • 752
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
[ МП се оперира в 5-та градска, а аз писах, че при нея не виждах необходимост за горна блефаропластика. Това е й казала и първата офталмоложка, в 5-та градска. После тя намита лекар, който се съгласява  и най-изненадващо за мен след ден или 2 вече беше на операционната маса.

Какво стана с твоята приятелка, оформиха ли се клепачите вече ?

Клепачите са много добре оформени, белег не се вижда, има лека червенина/розовина/, която и без грим не се забелязва много, много. Grinning

# 361
  • Мнения: 433
Здравейте, прави ли се едновременно горна и долна блефаропластика едновременно?

# 362
  • Мнения: 3 826
Да, прави се ...

# 363
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте, прави ли се едновременно горна и долна блефаропластика едновременно?

Щом като eau e писала, значи се прави. Аз лично не познавам човек, който да е правил и двете едновременно, ама пък защо да не се прави?  newsm78 За по-възрастен човек ли става въпрос?
Аз не бих отишла едновременно на двете, защото нямам човек, на когото бих се доверила.
А и нямам необходимост. Peace

bouquet

# 364
  • Мнения: 49
Здравейте, да кажа и аз че се прави едновременно Горна и Долна блефаропластика. С мен имаше дама която ги прави едновременно плюс още нещо като повдигане на веждите.

# 365
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте, да кажа и аз че се прави едновременно Горна и Долна блефаропластика. С мен имаше дама която ги прави едновременно плюс още нещо като повдигане на веждите.

Предполагам повдигане на вежди. /или там както се казва/
Ще ти е удобно ли да напишеш къде е правена горна + долна блефаропластика?
На лични?

# 366
  • Мнения: 3 826
Аз лично не познавам човек, който да е правил и двете едновременно, ама пък защо да не се прави?  newsm78 За по-възрастен човек ли става въпрос?
Аз не бих отишла едновременно на двете, защото нямам човек, на когото бих се доверила.
А и нямам необходимост. Peace

Прави се, да,
моите ги правих поотделно,
казах си- ако нещо се обърка, поне ще е само отгоре,
/първо правих отгоре, че е по-лесна/, а и финансово все пак е по-добре да се раздели сумата.

# 367
  • Мнения: 718
От една страна е така, от друга страна - по-добре с един куршум два заека и да не се занимава човек с няколко интервенции..

# 368
  • Мнения: 442
Позната също си прави долна и горна блефаро наведнъж и резултатът беше уау. Наистина коренна промяна и изглежда страхотно. Зоната около очите е много централна и може да преобрази човек. Peace

# 369
  • Мнения: 663
Прави се, но според мен на по-възрастни или когато са много изявени. Аз проучвам въпроса за горен клепач с PLASMA IQ. http://www.drkaliasheva.com/services/neoperativno-povdigane-na-k … a-blefaroplastika, тука подробно е обяснено, но ако се включи някой с личен опит ще съм благодарна.

# 370
  • София
  • Мнения: 4 714
Позната също си прави долна и горна блефаро наведнъж и резултатът беше уау. Наистина коренна промяна и изглежда страхотно. Зоната около очите е много централна и може да преобрази човек. Peace

А да знаеш при кого?

# 371
  • Мнения: 442
Знам, д-р Милко Ковачев.  Peace

# 372
  • Мнения: 433
А знаете ли дали е трудно ли е възстановяването след една блефаропластика и има ли някакви специални препоръки, за да се поддържа резултата след операцията?  Rolling Eyes  

# 373
  • Мнения: 663
Нямам личен опит, но казват, че бързо се възстановяват, била една от най-леките манипулации.

# 374
  • София
  • Мнения: 4 714
Знам, д-р Милко Ковачев.  Peace

Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт