Има ли дами които са си правили БЛЕФАРОПЛАСТИКА

  • 184 724
  • 752
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 37
Благодаря за информацията. А за лекаря ще споделиш ли, Алена. Бих отишла на една консултация относно тази неоперативна блефаропластика, защото ми звучи като добро решение на проблема с клепачите. Но трябва да реша къде да отида.

# 496
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Правих я при д-р Михайлов в Скин лайн - намира се в София до Бизнес парка.

# 497
  • Мнения: 16
Здравейте, момичета!
Искам да се обърна към Милена. Първо поздравления за смелостта, има много който се възхищават на резултатите, но се страхуват. Аз също съм от смелите. На 50 години съм и при мен вече е наложително. Аз също ще се оперирам при доцент Заякова. Вече си правих мастопексия при нея и съм доволна от резултата. Искам да ви питам какво ви изписаха за белезите и също какъв антибиотик. Моята операция е в края на  септември за да може спокойно да изкарам летните горещини. Вие от Варна ли сте. Аз съм от Бургас.  Направих си снимка, която след това ще публикувам заедно с тази след операцията. Желая ви всичко най-хубаво.

# 498
  • София
  • Мнения: 43
Здравейте. Моята оперирана приключи преди 30 мин.Всичко за сега е ок. Нямаше никаква болка. Д-р Янков е мн внимателен. След 3 дни ще ми махнат лепенките. Не бях с пълна упойка

# 499
  • София
  • Мнения: 43
Ето и снимки макар че имам мн лепенки и не се разбира добре[/img]

# 500
  • София
  • Мнения: 43
Ето и снимки макар че имам мн лепенки и не се разбира добре[/img]

# 501
# 502
  • Мнения: 59
Здравейте. Моята оперирана приключи преди 30 мин.Всичко за сега е ок. Нямаше никаква болка. Д-р Янков е мн внимателен. След 3 дни ще ми махнат лепенките. Не бях с пълна упойка
Ти си герой,без пълна упойка....Бързо възстановяване и чакаме снимки:smiles:

# 503
# 504
  • София
  • Мнения: 43
Имам мн лепенки и не се вижда резултата

# 505
  • Мнения: 59
Клеопатра:smiles:,добре изглеждаш,слагай охлаждащи компреси ще помогне за отоците...и разлика има огромна.Поздравления за куража.

# 506
  • София
  • Мнения: 43
Клеопатра:smiles:,добре изглеждаш,слагай охлаждащи компреси ще помогне за отоците...и разлика има огромна.Поздравления за куража.
Благодаря Милена😀

# 507
  • Мнения: 10 618
Страхотна си, имаш прекрасни очи! Конците кога ще маха - като махне лепенките?

# 508
  • София
  • Мнения: 43
Страхотна си, имаш прекрасни очи! Конците кога ще маха - като махне лепенките?
Благодаря ти. Конците ще ми ги махне във вторник.😀

# 509
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
leo 18 Simple Smile честито Simple Smile
Бързо възстановяване пожелвам Simple Smile
Още малко търпение и лепенките ще бъдат отстранени Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт