САМОКОВска мама нещо се размисли,заглавие на темата тя не може да измисли

  • 13 033
  • 308
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 141
clavena -това което правиш с дефламола го направи с ДЕрмАЗИН,,нали скоро Ачо се беше изгорил-за 2 дена раничката му завяхна с този мехлем Wink,другото което знам е да намажеш мехурите със сапун Hug
Ани както винаги с теб сме Hug Hug Hug

# 76
  • Мнения: 22
 clavena то това според мен си е сериозна работа  Confusedнаправо си отиди на лекар ако питаш мен не го подценявай че от нищо нещо понякога става дано да е безобидно но все пак  Rolling Eyes дано всичко е наред.

Ани дано тревогите ти да са напразни и всичко да е наред  Praynig

Да ви питам знаете ли нещо за това, че във връзка с увеличението на детските трябвало в 14 дневен срок да се вземе някакъв документ от общината удостоверяващ това казали са го по телевизията и за какво би ми послужил ,за какво е това въобще newsm78

# 77
  • Мнения: 141
Ели аз въпросната заповед миналата година не съм я взимала не смятам и сега да се разправям,това било заповед че детските са увеличени-на 35лв newsm44
И в тази връзка да питам мамчетата дето още взимат майчинство -имате ли преведено такова за януари-защото аз не #2gunfire

# 78
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Още веднъж мерси на всичките за съветите, Heart Eyesще проверя в аптеката за дермазин.

# 79
  • Мнения: 22
На мен са ми преведени Меги още миналата седмица вече са 240 Crazy но една друга майка също като теб се оплакваше че много са и ги забавили незнам всъщност какво става Thinking

# 80
  • Мнения: 68
clavena  ,то в началото щипе малко повече,но ще издържиш,след това се успокоява.Аз на някои мехури не бях сложила,че бяха по-малки,но те по трудно заздравяха,за това видях със сигурност че действа

# 81
  • Мнения: 22
Майките Ларедутки я кажете много ли ви се бавят поръчките предвид това че в Самоков няма митница и всичко идва на поща и носят ли ви известия или сами си ги търсите че тук малко са като тях си  особено тези в Самоково в пощата. Преди време трябваше да си получа една карта по пощата която ходих да си я търся беше пристигнала а никой не ми беше донесъл известие за малко да я върнат обратно ooooh!

# 82
  • Мнения: 577
Аз още си чакам майчинството.
На Коледа се изгорих с мазнина голям мехур но синът ми го спука и да не ви разказвам каква болка е и колко трудно заздравя. Мажех се с гентамицин и дефламол.

Хрис от вчера си ходи напълно самостоятелно и скоро ще трябва да му правя прощъпалник.

# 83
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ани Praynig
Таничка, аз пък знам, че трябва да се спукат Thinking на Ники му взехме един правен мехлем от Поморие за изгарания и учудващо има много голям ефект, даже и белег може би няма да остане, а той яко се попари ooooh!
Поли честито ви.....какво припкане те чака от сега Crazy

# 84
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Мерси,момичета,за съвети,още веднъж. Hug
Майките Ларедутки я кажете много ли ви се бавят поръчките предвид това че в Самоков няма митница и всичко идва на поща и носят ли ви известия или сами си ги търсите че тук малко са като тях си  особено тези в Самоково в пощата. Преди време трябваше да си получа една карта по пощата която ходих да си я търся беше пристигнала а никой не ми беше донесъл известие за малко да я върнат обратно ooooh!
Аз получавам в пощата до пазара,обикновено носят известията,но на  два пъти не съм получавала известия,а при проверката в пощата колета се оказваше там,даже и веднъж искаха да го връщат като непотърсен.Така че моя съвет,провери на пощата,ако имаш съмнения.Дойдоха ми поръчките от 8 и 12 януари,а още една чакам всеки момент,мисля,че не само аз я чакам с нетърпение. Laughing

# 85
  • Мнения: 24
Поли, честито прохождане на малкия Християн. Да преминава леко и безпроблемно всички препятствия в живота!!! / Ако е възможно и да няма такива /.
Охоооо ама вие скоро имате и РД!!! Браво, направи прощапулника тогава. Двоен празник!!!
Аз майчинство взех през Януари, ама то май е за Декември и си беше 220 лв. Иначе този месец още не са ми го превели.

# 86
  • Самоков
  • Мнения: 563
Майчинството закъснява, защото от фирмата, от която го получавате на са си превели осигуровките на останалите работещи там навреме.

Честито на Хрис! Да няма никакви спънки му пожелавам.

# 87
  • Мнения: 228
Момичета Hug Hug Hug,тревогите не са напразни,но дано поне разберат докитата на какво се дължи случилото се.Всеки случай дотук е що годе малкият дявол,но оттук нататък зависи какво ще излезе. Praynig Praynig Praynig

За изгореното категорично знам,че мехури не се пукат в никакъв случай PeaceИма разни мехлеми,които се ползват,ама детайли не зная.

За редут аз чакам от 22ри,а от самоковската поща съм много доволна,макар да не им давам шанс да се изявяват с известията.Майка ги наобикаля през ден.Иначе редовно ми пращат известията.

Майчинството за януари го получих онзи ден.Те нали все във вторник идват,та който не е проверил да тича да провери на банкомата.Аз съм с активна смс услуга в банката и получавам смс за постъпилите парички по сметката ми.

# 88
  • Мнения: 24
Сега ще ви изпратя нещо

# 89
  • Мнения: 22
Радвам се за теб Ани дано нямаш повече притеснения Peace
Аз с нетърпение си чакам поръчката като за първа Laughing

Поли честито ти проходило детенце Hug моят Марти е колкото твоя сладур самоче той още не ходи самостоятелно но и това ще стане има време. Ти в Самоково ли живееше или се бъркам ,че ако е така сигурно се срещаме и се отминавами като не се познаваме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт