1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 15

  • 27 611
  • 439
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7 914
нещо не разбрах! Латиницата ли е проблема, или коментара ми?! А сега виждам, че има опция "проверка правопис"! Има защо  Heart Eyes
само латиница, иначе всеки си пиша каквото му харесва Peace
 и проблем няма Wink


къв баТ боЙкУ кви 5лева..... Crossing Arms
...голяма атака днес против Онурчуууууууууууу -  въЗмУтена съм Crossing Arms Crazy

# 391
  • София
  • Мнения: 34
MATA KOSMATA,  Първото майче на Онурчо съм аз, да знайш Laughing А специално съм подготвила малко допълнение към хубавия ти постинг за Чучулигата, ама това ше стане сигурно утре вечер.

А за всички майчета - да ви разкажа нещо за магазините на Бурхан Бей! Не се знае, знае ли се , може Гани да ни направи малко намаление , като отидем вкупом на шопинг #Crazy
ТАШХАН – МАГАЗИНИТЕ НА БУРХАН БЕЙ
Historical Old Bazaar  Ташхан  се намира в района Лалели на Истанбул
[/b]


Построен от Султан Мустафа III под името  Sipahi Inn – място за подслон (1763). След това е бил преименуван в Katırcılar Han and Kuruçeşme Han , а  от началото на миналия век, по време на младата Република Турция – в  Taşhan . През Отоманския период  постройката се използвала като военни казарми за Еничарите. Станоприемницата Ташан по- късно е реновирана , като се запазва оригиналия строеж. В средата на вътрешния двор има стълби към подземна изба. Върви  се по  коридор , декориран с Ориенталски мотиви, и отново по стълби се влиза в стара цистерна. Там се помещава Historical TASHAN Arkat Restaurant & Night Club, с 6 големи колони и оригинални стени. Капацитет 180 души. Всяка вечер има шоу 1001 Нощи . http://www.tashanarkat.com/
На сайта на ресторанта може да кликнете на 1001 нощ Шоу и да погледате клипчето.


ВЕЧЕ знам къде ще отида при следващето пътуване до Истанбул!

# 392
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Момичета,
В bgshare серията има ли звук? Чудя се така ли е записана или моя пак е ровил из компа и по някаква причина нямаме звук  #Cussing out! Не е изключен! Кадар за толкова и аз се сетих Laughing!

# 393
  • Мнения: 184
[...голяма атака днес против Онурчуууууууууууу -  въЗмУтена съм Crossing Arms Crazy
Мен Шехито ме издразни  Rolling Eyes

# 394
  • Мнения: 7 914

Мен Шехито ме издразни  Rolling Eyes
и на теб ли да сЪ вЪзмУтЯ Joy

# 395
  • Мнения: 75
Въпросът за двете теми го разисквахме и решихме още в първите теми пуснати за сериала.
Вярка ако имаш нерви и свободно време можех да се заемеш да събереш всички бели букви.
Защото наистина влизат нови хора в темата и като питат нещо което сме го разисквали и дискутирали преди Н на брои теми и става голямо мазало.Така всеки които го интересува нещо ще знае къде да търси и ако има вече неща които конкретно ги интересува,Примерно някоя сцена вече могат да попитат наволя.

Утре се зареждам пред компа с един голям шоколад и един пакет кърпички и ще рапортува.
 Hug

# 396
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Не е от записа на серията, от мъжо е  tantrum box bash!
И сега как да си изгледам серията  #Cussing out!

# 397
  • Мнения: 1 180

къв баТ боЙкУ кви 5лева..... Crossing Arms
...голяма атака днес против Онурчуууууууууууу -  въЗмУтена съм Crossing Arms Crazy
Е, не се сърди, не ме разбирай погрешно Stop. Аз с Онур лягам, с него ставам...дет` се вика. На сърце ми е легнал Wink.
Малееей, кви глупости ръся.... тоя филм акъла ми взе.

# 398
  • Мнения: 7 914
tanya.d
 не се сърдя споко... възмутена съм само Mr. Green


обаче за това
Аз с Онур лягам, с него ставам...дет` се вика. На сърце ми е легнал Wink.

box bash #Sniper newsm29 newsm66 afwitch af
нали разбра? Crossing Arms

 Joy

# 399
  • Мнения: 157
Въпросът за двете теми го разисквахме и решихме още в първите теми пуснати за сериала.
Вярка ако имаш нерви и свободно време можех да се заемеш да събереш всички бели букви.
Защото наистина влизат нови хора в темата и като питат нещо което сме го разисквали и дискутирали преди Н на брои теми и става голямо мазало.Така всеки които го интересува нещо ще знае къде да търси и ако има вече неща които конкретно ги интересува,Примерно някоя сцена вече могат да попитат наволя.

Утре се зареждам пред компа с един голям шоколад и един пакет кърпички и ще рапортува.
 Hug
Ерика ще се заема имам време, стоя си вкъщи и нищо не правя - дълга история , тъкмо гледах къде да го събера всичкото май в един блог сайт и направо слинк, та да не дразни другите в началото на темата.  Hug Само ще искам помощ от време на вреем за да подредя правилно инфото  Simple Smile

# 400
  • Мнения: 75
Въпросът за двете теми го разисквахме и решихме още в първите теми пуснати за сериала.
Вярка ако имаш нерви и свободно време можех да се заемеш да събереш всички бели букви.
Защото наистина влизат нови хора в темата и като питат нещо което сме го разисквали и дискутирали преди Н на брои теми и става голямо мазало.Така всеки които го интересува нещо ще знае къде да търси и ако има вече неща които конкретно ги интересува,Примерно някоя сцена вече могат да попитат наволя.

Утре се зареждам пред компа с един голям шоколад и един пакет кърпички и ще рапортува.
 Hug
Ерика ще се заема имам време, стоя си вкъщи и нищо не правя - дълга история , тъкмо гледах къде да го събера всичкото май в един блог сайт и направо слинк, та да не дразни другите в началото на темата.  Hug Само ще искам помощ от време на вреем за да подредя правилно инфото  Simple Smile

Ако имаш някакви въпроси даваи на лични за да се разберем без да пречим на другите  bouquet

# 401
  • Мнения: 1 305
Аз да се запиша на края на темата  Shocked
Днес  Онур и Шехи само си играха в тая серия,  с две думи влюбени пък не знаят какво искат, да се събират вече , че това тяхното  на нищо не прилича. А Ясмин милата как само и се иска да го има ама няма кой да и го даде така лесно Онур

# 402
# 403
Аз пък не се дразня от поведението на Шехи в тази серия. Мисля, че беше права да се сърди.  Когато посети Онур в офиса му, той направо я обвини, че дава аванси на Керем и по този начин си урежда бъдещ охолен живот, т.е. едва ли не че се продава за пари. Онур би трябвало да знае, че Шехерезада е чувствителна на тази тема и тя му го обясни при втората им среща, макар и малко бурно. Явно и самата тя още не може да си прости, че прекара нощта с него заради парите и по този начин накърни собственото си достойнство.

# 404
  • Мнения: 3
Ха Добро ви Утро!    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт