1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 15

  • 27 614
  • 439
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 180
Добро утро, Шехерезадки сладки!!! Бива ли такова нещо - темата на 10-то място. Аааа, не така! И аз хем искам по-бързо да се събират влюбените, хем ми е интересно като се разиграват един друг. Ама Онур какви усмивчици пуска само....Шехи пуска мълнии с поглед, а той се подсмихва под мустак. `Ма много е сладък, какво да го правиш!
Звездичке, развесели ме, мила, рано сутринта. Хубав ден! А, и хубава серия!!! Grinning Hug

tanya.d
 не се сърдя споко... възмутена съм само Mr. Green


обаче за това
Аз с Онур лягам, с него ставам...дет` се вика. На сърце ми е легнал Wink.

box bash #Sniper newsm29 newsm66 afwitch af
нали разбра? Crossing Arms
 
 Joy

# 406
  • Мнения: 3
Онур Бей,ако знае какво му се пише......ще си оскубе и останалата коса  smile3511
Няма да може да ни насмогне  Heart Eyes

# 407
  • Мнения: 1 143
Добро утро,момичета.Леле не мога да ви смогна.Тамън си помисля,че всичко съм прочела и вие ми изчезнете.
Филма доста се проточва,като в сапунките,но пък на мен и така ми харесва.Надявам се днешната серия да я гледам на спокойствие,че вчера изпуснах края #Cussing out

# 408
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
шеф-че,
ще дойда с теб да знаеш.
Там на пазара..И чай ще пием ,нали. Wink /като баба и дядо как си пият чая/

# 409
  • София
  • Мнения: 15 520
Добро утро!

Аз съм съгласна всичко написано в бяло да се събере в един блог и да се даде линка на първа страница, или в подписите на някои от писалите там потребителки. Peace

# 410
  • Мнения: 1
Ако решим колективно да посетим Истанбул ще напълним няколко автобуса  smile3521

# 411
  • Мнения: 3
Добро утро и от мен момичета!!!!!!!!!!Както казах и вчера аз също съм съгласна с белите букви а колкото до сдобряването нарочно проточват малко за да ни е по сладко сдобряването и да плачем повече!!!!!!!!!!!!!!! Laughing

# 412
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 502
Ако решим колективно да посетим Истанбул ще напълним няколко автобуса  smile3521
 Hug Да спомняте ли си във филма "Луда надпревара'' имаше един такъв автобус пълен с пищящи фенки ?  Е, ние сме следващите!    Направо предлагам да оформим 3 лъча - от различни посоки и мястото на срещата не се променя- ИСТАНБУЛ!!!! Сборен пункт- Холдинг Биняпъ!    

# 413
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ако решим колективно да посетим Истанбул ще напълним няколко автобуса  smile3521
 Hug    Направо предлагам да оформим 3 лъча - от различни посоки и мястото на срещата не се променя- ИСТАНБУЛ!!!! Сборен пункт- Холдинг Биняпъ!    

 smile3532 е така се кискам в момента, направо сте феноменални.

# 414
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!
Как няма да проточват сдобряването, то иначе филма щеше да е само 2 серии, а нискаме мнооого!
Няма начин да не се превръща малко по малко в сапунка, просто няма как. Но поне се радваме на интелигентен сценарий и страхотна игра на актьорите. Не знам сле дтози филм как някой ще седне да гледа Забранена любов например.
Шехи е права дасе сърди, Онур я засяга винаги в най-болната й място. Беше много жесток, все едно всеки път така си решава проблемите Шех, от легло на легло.
А Керем пък вече голяма драма, имах чувството че ще налити на Шех и ще й стори нещо. Той е извън контрол направо.

# 415
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 502
За нашата любима шеф-  bouquet и  Hug!   Шефче чакам инфото ти за Истанбул с такъв мерак - вече нямам търпение да дойде юни!  Шеф,доколкото виждам отфилма мястото където живее Онурчо е близо до Къз Кулеси -близко до азиатската частна града  Може би жилището му е в Юскюдар?   Ей сега намерих и на моята карта магазсна на Дедко Бурхан ! Благодаря ти ! Аз мислех че минаретата които виждам на общия план са на Ортакьой джами а те били на друга!    

# 416
  • Мнения: 3
Момичета дайте да измислим анкета да помогне на Звезди!!!!!!!!!!!Може би какво бихте направили на мястото на Керем ако разбере за черната нощ?Тъпо ли е? newsm78

# 417
Добро утро на всички!
 
Чета Ви от самото начало, и се радвам че Ви има.
Благодаря на всички, които предоставят инфо за сериала и за героите, както в него така и извън него......
Гледам го от самото начало, още от първия епизод ме заплени....
Ако решим колективно да посетим Истанбул ще напълним няколко автобуса  smile3521
 Hug    Направо предлагам да оформим 3 лъча - от различни посоки и мястото на срещата не се променя- ИСТАНБУЛ!!!! Сборен пункт- Холдинг Биняпъ!    

 smile3532 е така се кискам в момента, направо сте феноменални.

 Hug много добра идея

# 418
  • Мнения: 2 161
Вчера за първи път гледах този сериал и ми хареса.Не е блудкав като останалите.Бихте ли ми помогнали,да си намеря музиката от филма,само че във формат mp3?Следващата седмица ще бъда в Турция.Какво да предам на Онур?

# 419
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
За очакващите 81 епизод http://www.kanald.com.tr/Dizi/Detail.aspx?diziId=1

Този Керем е направо чудовищен, когато се ядоса  #Shocked

Общи условия

Активация на акаунт