Ние ви обичаме! Обичайте се и вие!

  • 2 899
  • 41
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 396
От няколко дни съм завладяна от добри чувства и бързам да ги споделя!
Не мислех да започвам тема, но понеже много хапливи изказвания четем напоследък...надявам се тук да си остане добрия тон!
"Когато обичаш някого му даваш всичко,а когато и тои те обича просто ти го връща."- казва lpmp.
И аз си мислех нещо подобно само , че при мен дойде като идея, че ако получаваш обич, раздаваш обич!
А вие мислите ли ,че имаме право или просто има хора, които са толкова добри, че каквото и да сториш не можеш да промениш доброто им настроение и желанието да заразяват с него всички около себе си?!
 newsm51

# 1
  • Мнения: 274
Аз не разбрах кои са Ние и Вие... Thinking

# 2
  • Мнения: 2 448
Цитат
А вие мислите ли ,че имаме право или просто има хора, които са толкова добри, че каквото и да сториш не можеш да промениш доброто им настроение и желанието да заразяват с него всички около себе си?!

Няма такива хора. На всеки може да се случи нещастие, което да го съсипе и изобщо да не му е до раздаване на цветя и рози на околните.

Та не разбирам какво друго се пита в темата.

Цитат
От няколко дни съм завладяна от добри чувства и бързам да ги споделя!

Аз съм си завладяна от добри чувства към определени хора постоянно, не от няколко дни и им го споделям.
На останалите, няма какво друго да споделя, толкова лично.

# 3
  • Мнения: 14 654
А вие мислите ли ,че имаме право или просто има хора, които са толкова добри, че каквото и да сториш не можеш да промениш доброто им настроение и желанието да заразяват с него всички около себе си?!

Имам една съседка - стара баба, която е самата е добрина - ето сега се чуди за кого да гласува: "И едните ги обичам, и другите ги обичам, те всичките са добри, не знам за кого за гласувам, лело, всичките засужават - млади, кадърни хора..."

# 4
  • Мнения: 982
За момент помислих, че Наталия Симеонова е пуснала темата.

# 5
  • Мнения: 822
А вие мислите ли ,че имаме право или просто има хора, които са толкова добри, че каквото и да сториш не можеш да промениш доброто им настроение и желанието да заразяват с него всички около себе си?!
Сред моите познати има само двама, които носят тази дарба. При тях го считам за дарба, защото са такива, откакто ги помня, излъчват по-особен заряд, имат си специфична бяла или жълта аура и те увличат по необясним за теб начин... Познавам и няколко техни подобия, които са опознали "Тайната", и също толкова омайничета, които са на антидепресанти. При вторите и третите има приливи и отливи и състоянието им като цяло наподобява циклофрения. В общи линии моята лична статистика е 2% ангелски създания:10% открили "тайната":10% носещи в джобчето си "слънчеви лъчи" <=> срещу целия останал свят, който не е задължително да е розов, но не е и абсолютно черен...

# 6
  • Мнения: 502

А вие мислите ли ,че имаме право или просто има хора, които са толкова добри, че каквото и да сториш не можеш да промениш доброто им настроение и желанието да заразяват с него всички около себе си?!
 newsm51
Това го има само в романите,за съжаление. Преди години и аз все още мислех,че се срещат такива хора,но уви,няма вече такива динозаври. Не им понася климата на тази планета.

# 7
  • Мнения: 940
Аз все още съм такъв човек. Винаги съм добра и мила, позитивна. Не ми се разваля настроението и от най-големите беди и проблеми.

# 8
  • Мнения: 421
да не те е завладяла идеята от филма"предай нататък" по нова тв,щото го даваха преди две вечери,та и аз си го помислих...би било хубаво.но се събудих сутринта и си ги избих от главата.не щото не ми се ще да е така,а щото мисля ,че е напразно.ето даже и като чета предните мнение,пак си го доказвам.за съжалени обаче

# 9
  • Мнения: 27 524
А вие мислите ли ,че има хора, които са толкова добри, че каквото и да сториш не можеш да промениш доброто им настроение и желанието да заразяват с него всички около себе си?!

О, да, определено има  Peace И са щастливи, добри и весели. Евала  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 396
Аз не разбрах кои са Ние и Вие... Thinking
newsm78
 
да не те е завладяла идеята от филма"предай нататък" по нова тв,щото го даваха преди две вечери...
Не бе! Мъжо ми напоследък е самата романтика! newsm44

# 11
  • Мнения: 2 161
От няколко дни съм завладяна от добри чувства и бързам да ги споделя!
Не мислех да започвам тема, но понеже много хапливи изказвания четем напоследък...надявам се тук да си остане добрия тон!
"Когато обичаш някого му даваш всичко,а когато и тои те обича просто ти го връща."- казва lpmp.
И аз си мислех нещо подобно само , че при мен дойде като идея, че ако получаваш обич, раздаваш обич!
А вие мислите ли ,че имаме право или просто има хора, които са толкова добри, че каквото и да сториш не можеш да промениш доброто им настроение и желанието да заразяват с него всички около себе си?!
 newsm51
Ох,пет пъти го прочетох.какво питаш,че нищо не ти се разбира.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 430
,............... че ако получаваш обич, раздаваш обич! ...............


Т.е. да чакам да ме заобичат и след това и аз? newsm78
Аз когато раздавам обич,не очаквам нищо в замяна.Когато правиш услуга или помагаш в беда също не очакваш възвращаемост.Просто го правиш,защото се чувстваш добре!
Нещо не мога да ти схвана идеята!
"бартерна обич" или какво?

# 13
  • Мнения: 396
Т.е. да чакам да ме заобичат и след това и аз? newsm78
Аз когато раздавам обич,не очаквам нищо в замяна.Когато правиш услуга или помагаш в беда също не очакваш възвращаемост.Просто го правиш,защото се чувстваш добре!
Нещо не мога да ти схвана идеята!
"бартерна обич" или какво?

Ех!
Явно наистина се изразявам объркано !
По скоро беше споделяне, Шанел! Ако имаш какво да кажеш по темата, кажи го!
И не, не става дума за бартер, Мадам Стасита!
Става дума за това, че човек когато получава обич има повече, за да "раздава".
Не става дума за това , че трябва да чакаш някой да ти даде обич.
Ако си добър човек раздаваш и без да получаваш, НО когато получава, човек раздава с повече удоволствие и така се получава едно добро общество!

# 14
  • Мнения: 1 212
Аз пък всичко разбрах, какво не ви е ясно толкова ?!  Stuck Out Tongue
Да има такива хора - ей вземи  мен например !
С малкото допълнение, че като съм добра - добра ,
но яхна ли метлата, че каквото и да сториш не слизам доброволно от нея ,
нито стихва желанието ми да заразявам всички около мен  ...  Grinning

# 15
  • Мнения: 17 546
Когато човек се чувства щастлив и макар и с объркани думи го сподели с непознати, или пък с познати хора, в повечето случаи на тези хора това не им харесва и все не го разбират. Някак не се научи обществото да се радва на чуждото щастие.
Щом си щастлива и имаш обич, раздавай! Дано това е заразно. Защото сарказма със сигурност е, за съжаление. Но да обичаш, да си щастлив и да искаш да дадеш и на другите добро настроение, усмивка, радост и щастие, могат малко хора.
    bouquet

# 16
  • Мнения: 396
Когато човек се чувства щастлив и макар и с объркани думи го сподели с непознати, или пък с познати хора, в повечето случаи на тези хора това не им харесва и все не го разбират. Някак не се научи обществото да се радва на чуждото щастие...

Точно това си мисля, че може да се промени ако всеки се научи да споделя и съответно да се радва на щастието на другите!
Май са в сферата на мечтите такива отношения...но пък тях/мечтите/ никой не може да ни ги отнеме!

# 17
  • Мнения: 1 212
Простете , че ви развалям заразното добро ,
но говорите за утопия .

# 18
  • Мнения: 2 161
Е,аз не разбрах,че авторката е щастлива,че блика това щастие от нея.С ръка на сърцето пиша,че ако бях разбрала темата,щях да й се зарадвам.Обичам ви. newsm03

# 19
  • Мнения: 17 546
Ех, Chanel, ако беше написала нещо друго или пък не беше написала нищо, щях да реша, че натрапник пише през твоя профил! Laughing

Не е вредно и не боли да си добър, или щастлив, стига да ти се отдава от сърце. Или пък от лицемерие.

# 20
  • Мнения: 2 161
Балу,щом съм си направилатруда да напиша,че се радвам за авторката от сърце,значи се радвам от сърце.Лицемерка такава!

# 21
  • Мнения: 17 546
Балу,щом съм си направилатруда да напиша,че се радвам за авторката от сърце,значи се радвам от сърце.Лицемерка такава!
Joy Че кой поставя твоите искрени чувства под съмнение, докачлива жено такава!?

# 22
  • Мнения: 2 448
Балу, Chanel усмихнахте деня ми днес. Laughing Ето споделям и аз топлите чувства, които ме обзеха.   Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 161
Балу защо я пишеш на първо място?

# 24
  • Мнения: 2 448
Защото ми е по близка и за да не звучи като интимничене пред непознати обратното.  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 161
А,аз си помислих,че азбучно си ни наредила-А'B'C...

# 26
  • Мнения: 17 546
Балу защо я пишеш на първо място?
Нали ме обичаш и си щастлива, има ли значение?

# 27
  • Мнения: 2 161
Е,дано да ти е динамична,прекрасна и стремителна неделята.Особено първото: newsm64 newsm28 1ironing wash hang newsm75 newsm71 1dishes

# 28
# 29
  • Мнения: 2 478
Доколкото разбрах идеята на темата е да споделим щастието си.Което само по себе си е прекрасно,но...
Когато се чувствам окрилена от щастие,раздавам любов,но тази привилегия имат само най-близките ми хора.Някак си не мога да обичам целият свят и да се опитвам да направя по-щастлив.
П.С.Дори и в моменти,когато не се чувствам истински обичана и удовлетворена,пак мога искренно да се зарадвам на щастието на напълно непознати хора.

# 30
  • Мнения: 17 546
Е,дано да ти е динамична,прекрасна и стремителна неделята.Особено първото

Никак не ми се искаше да те разочаровам, оценявам подобаващо доброто ти сърце и отправеното към мен искрено пожелание с толкова прекрасни неща, но за съжаление ще прекарам неделята си така след което ще трябва да и да ида на работа. Където за твоя радост, защото знам колко ще ти е приятно, че съм добре, ще ... си върша цяла нощ работата, естествено! Не се сърди, дано поне твоята неделя е такава, каквато от сърце пожела на мен,  за да е хубаво поне на една от двете ни. Hug

# 31
  • Мнения: 2 161
Ей,ще се пръсна от...любов.А пък аз в момента съм така  grinning039 и така bombs.Под един фототапет.

# 32
  • Мнения: 1 212
M-да, ето тук точно съм склонна да се разколебая относно схващанията ми
за огромното всепогъщащо и заразяващо добро  Flutter
Четейки по-горните редове се отричам от казаното до тук и признавам , че бъркам  Praynig
Бъркам до толкова, че вече чистя с кеф ... поразена от предадения по мрежата бликащ ентусиазъм и благопожелателност  Stuck Out Tongue

Искрено Ваша : влязла в правия път, каеща се и обичаща  Съфорумка Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 17 546
Ей,ще се пръсна от...любов.А пък аз в момента съм така  grinning039 и така bombs.Под един фототапет.
Щастлива съм за теб! Е, и малко завид Laughing
 Hug

ПП. Бъди честна! Роклята ти не е съвсем черна!
Затова пък моята е! fiuuuuuu

# 34
  • Мнения: 2 161
Цитат
Затова пък моята е!

Ау,това не е ли кал,бе?Обичам те.

# 35
  • Мнения: 17 546
Не, асфалт е Twisted Evil И аз те обичам, дори повече! Heart Eyes И от обич ти правя подарък Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 2 161
Удоволствието е изцяло мое.Жалко,че ще бъде затрито,както се казва,с един замах на гущерова опашка.

# 37
  • Мнения: 2 161
Ние с Балу се обичахме.Обичайте се и вие.

# 38
# 39
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
7

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 09:07 от Иванка Тръмп

# 40
  • Мнения: 233
1. Напиши името на човек от срещуположния пол.
2. Кой е любимият ти цвят от тези:жълт,черен,червен,син или зелен?
3. Първият ти инициал:А-Р,Л-Р,С-Я.
4. Месецът ти на раждане.
5. Кой цвят харесваш повече,черно или бяло?
6. Напиши името на човек от същия пол като теб.
7. Любимото ти число?
8. Калифорния или Флорида?
9. Кое харесваш повече:Езерото или океанът?
10. Напиши желание.
.
.
.
.
.
.
Отговорите:
1. Това е името на човекът,в който си истински влюбен.
2. Ако си избрал:
Червено-Ти си жив и изпълнен с любов
Черен-Ти си скромен и агресивен
Зелен-Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие
Син-Ти си човек със спонтанен характер
Жълто-Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3.Ако инициалът ти е:
А-К-имаш много приятели и любов в живота
Л-Р-Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще разцъфне
С-Я-Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4.Ако си роден в:
Януари-Март-Годината ще е много добра и ще разбереш че си се влюбил в този който не си очаквал
Април-Юни-Ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
Юли-Септември-Ще имаш незабравима година с много промени
Октомври-Декември-Годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш...
Черно:Живота ти ще тръгне в различна посока,ще има много промени и ще се радваш на тях
Бяло:Ще намериш приятел който ще ти се доверява и ще направи всичко това,номоже и да не го разбереш
6.Това е най-добрият ти приятел
7.това са броят на близките приятели,които ще имаш в живота си
8.Ако избереш...
Калифорния-обичаш приключенията
Флорида-романтична душа си
9.Ако избереш...
Езерото-верен си на приятелите си и си малко резервиран
океан-ти си спонтанен и обичаш местата с много хора
10.Желанието ти ще се сбъдне ако пуснеш това в друг форум до 1 час. ...»

# 41
  • Мнения: 2 386
Помощ, бегемама ме е redirect-нала към тийнпроблемс.ком Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт