Ние ви обичаме! Обичайте се и вие!

  • 2 893
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Когато човек се чувства щастлив и макар и с объркани думи го сподели с непознати, или пък с познати хора, в повечето случаи на тези хора това не им харесва и все не го разбират. Някак не се научи обществото да се радва на чуждото щастие.
Щом си щастлива и имаш обич, раздавай! Дано това е заразно. Защото сарказма със сигурност е, за съжаление. Но да обичаш, да си щастлив и да искаш да дадеш и на другите добро настроение, усмивка, радост и щастие, могат малко хора.
    bouquet

# 16
  • Мнения: 396
Когато човек се чувства щастлив и макар и с объркани думи го сподели с непознати, или пък с познати хора, в повечето случаи на тези хора това не им харесва и все не го разбират. Някак не се научи обществото да се радва на чуждото щастие...

Точно това си мисля, че може да се промени ако всеки се научи да споделя и съответно да се радва на щастието на другите!
Май са в сферата на мечтите такива отношения...но пък тях/мечтите/ никой не може да ни ги отнеме!

# 17
  • Мнения: 1 212
Простете , че ви развалям заразното добро ,
но говорите за утопия .

# 18
  • Мнения: 2 161
Е,аз не разбрах,че авторката е щастлива,че блика това щастие от нея.С ръка на сърцето пиша,че ако бях разбрала темата,щях да й се зарадвам.Обичам ви. newsm03

# 19
  • Мнения: 17 546
Ех, Chanel, ако беше написала нещо друго или пък не беше написала нищо, щях да реша, че натрапник пише през твоя профил! Laughing

Не е вредно и не боли да си добър, или щастлив, стига да ти се отдава от сърце. Или пък от лицемерие.

# 20
  • Мнения: 2 161
Балу,щом съм си направилатруда да напиша,че се радвам за авторката от сърце,значи се радвам от сърце.Лицемерка такава!

# 21
  • Мнения: 17 546
Балу,щом съм си направилатруда да напиша,че се радвам за авторката от сърце,значи се радвам от сърце.Лицемерка такава!
Joy Че кой поставя твоите искрени чувства под съмнение, докачлива жено такава!?

# 22
  • Мнения: 2 448
Балу, Chanel усмихнахте деня ми днес. Laughing Ето споделям и аз топлите чувства, които ме обзеха.   Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 161
Балу защо я пишеш на първо място?

# 24
  • Мнения: 2 448
Защото ми е по близка и за да не звучи като интимничене пред непознати обратното.  Laughing

# 25
  • Мнения: 2 161
А,аз си помислих,че азбучно си ни наредила-А'B'C...

# 26
  • Мнения: 17 546
Балу защо я пишеш на първо място?
Нали ме обичаш и си щастлива, има ли значение?

# 27
  • Мнения: 2 161
Е,дано да ти е динамична,прекрасна и стремителна неделята.Особено първото: newsm64 newsm28 1ironing wash hang newsm75 newsm71 1dishes

# 28
# 29
  • Мнения: 2 478
Доколкото разбрах идеята на темата е да споделим щастието си.Което само по себе си е прекрасно,но...
Когато се чувствам окрилена от щастие,раздавам любов,но тази привилегия имат само най-близките ми хора.Някак си не мога да обичам целият свят и да се опитвам да направя по-щастлив.
П.С.Дори и в моменти,когато не се чувствам истински обичана и удовлетворена,пак мога искренно да се зарадвам на щастието на напълно непознати хора.

Общи условия

Активация на акаунт