Кипърски Валентинки с БГ половинки (20)

  • 18 752
  • 278
  •   1
Отговори
# 105
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ОО хо айде Жабке марш и ти на разкрасяване.. Partyда не вземеш да забравиш... Naughty....че сега еееее стройна снагичка хубава главичка охоо дядо Жабчо ще опули очички Shocked Shocked
Мастерче браво браво ей тва са вика да се обадиш че искаш нещо и хоооооооп ти се поднася еее много ме глезиш обаче мерси мерси хареса ми пиленцето тва от тез бутчета на Жабка май са Mr. Green

# 106
  • Мнения: 5 001
Ми тъй де! Няма гладна да ми седиш.... Hug Hug Hug Hug
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 107
  • София
  • Мнения: 1 456
Да ама са с панировка, пък!   Crossing Arms

# 108
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Да ама са с панировка, пък!   Crossing Arms

Mуци , тя е режимна панировката.  Peace

# 109
  • Мнения: 5 001
Да ама са с панировка, пък!   Crossing Arms

Mуци , тя е режимна панировката.  Peace

А така..Кажи Й Жабче  Joy Joy Joy Joy Joy
Панировката е с трици и яйце  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 110
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мастерче , на Муцето са и се връткат едни панировки , едни пици , едни чудесийки.  Joy Ние я залъгваме с режимни панироФки.  Wink

# 111
  • Мнения: 33
Здравейте мами . Чета ви и така ви се радвам, че сте си там . Миналото лято за пръв път стъпих в Кипър ( Лимасол) ,работих цяло лято... От тогава не мога да спра да мисля за този остров.... ooooh! Влюбена съм в това местенце и това лято мисля пак да се завърна  Laughing
И макар че все още не съм мама се осмелих най-накрая да попитам дали ще се намери едно местенце и за мен тук при вас? Hug

# 112
  • София
  • Мнения: 1 456
OOoooo, annny, иска ли питане!!!!! Mr. Green
Добре си ни дошла  и да останеш за дълго и
ефективно! Hug Hug Hug Може да не си мама, обаче имаш страшно сладка племенница. Пък и всичко по реда си...нали така!? Heart Eyes Аз не съм там...на осторова де, но съм по протокола..посрещам, изпращам и така!

Жабче, недей се смя щото този път съм решила да я докарам до край..т.е до края на юни, когато ще съм 58 килца мадамка!
Мастерче, туршийката не дойде да опиташ, ама шЪ тЪ викам да ми наготвиш разни режимни манджи....и Жабка може да дойде! Шъ си наслагам Сичкото ядене у фризерУ и готово! Joy

# 113
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Муци , ти не си ли готвиш? Rolling Eyes
Аз не , че съм се затърчала , ма в ПЗ дните само манджички хапвам.  Peace
Но , виж Мастерчето е царица в кухнята.  Hug

Добре дошла , Ани.

За протокола , аз също не съм от острова. Но , съм се присламчила към темата.  Blush

# 114
  • Мнения: 33
Благодаря ви много за гостоприемството  Hug
Муци , Жабче благодаря ви, много сте сладки   bouquet
Аз може да не съм от острова в момента,но силноооо  се надявам съвсем скоро да съм.... Обожавам го това място.. Heart Eyes

# 115
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Да да днес ме сърбят ръцете цял ден викам нещо интересно ще стане и ето имаме си нов член.....Анни добре дошла и от мен а аааа моля моля имаме си и други дето не са още мами яяяяяя веднага се пребройте ......Люси -1...Мастерчето-2..още кой че не се сещам newsm78..обаче къде мислиш да се завърнеш пак ли в Лимасол или си замислила на друго местенце Heart Eyes.....и какво друго любопитно около теб ......нали ме знаеш ако не да знаеш че съм си мара Подробната всииииичко трябва да знам Party Party
Муцееее58 килца на твоя ръст като че ли мнооооого заслабяла ще ми се струваш май Thinking Thinking Thinking........и що толкоз тормоз в крайна сметка заради банските ли заради какво ли Thinking
Аз пък като родих например два месеца след това се чувствах много по добре от сега когато съм заслабнала и всички ме зяпат е нееее е не..... Mr. Green......направо неудобно ми става понякога ама какво да се прави такъв е живота bowuu
Днес май го удорихме на лек клюкарски ден определено на Дюканска тема Joy Joy.......някоя друга клюкинка няма ли да пуснете....... newsm78

А не не мога трябва да ви се оплача значи нали работим по новия ресторант ужким ще го отваряме сега във петък ама да видим дали ще докараме до тогава ...........че ужким всичко мерили всичко предвидили отваряме и вадим от кашоните маси столове диванчета и т.н. и кво се оказва накрая .......ха че няма място за два дивана обаче не съм ги видяла още казват че били много хубави и кожени та отивам натам да ги погледна ако ми харесат и хоооооооооп в къщи с нов хол...........е кой кат мен........има си и хубавите страни да си жена на шефа hahaha hahaha

# 116
  • Мнения: 289
Здравейте на всички гладници  Laughing
Ани добре си ни дошла!  Hug Настанявай се удобно и се почерпи с каквото намериш  Laughing
 Аз говорих с шефа и ми каза,че първо трябва да ме види как работя(все едно не знае) и евентуално след месец два да ме пусне фул.
Което малко ме съмнява,щото чувам аз,че така лъже много хора.Седят по 4-5 месеца и се отказват.Ама на него кво му пука като идват други.Някаква такава политика се е заформила в това пусто Jumbo.
Намислила съм да го чакам само месец,месец и половина и ако ще.
 Айде почвам сега тук да подреждам,че е една мини кочинка  Wink

# 117
  • Мнения: 33
Ехеее,вие наистина сте били много дружелюбни и сладки...Радвам се,че най-сетне се престраших да пиша и аз Hug
Katy6 не се притеснявай,любопитките станахме  2  Laughing Аз също все искам всичко да знам  Grinning
Можете да питате каквото поискате. Аз наистина така нахлух в темата без да кажа нищичко за себе си  Embarassed
От София съм ,студентка (след 2 мес. трябва да се дипломирам - стискайте палциииии )  Praynig .Заминах съвсем неволно миналото лято в Лимасол при една приятелка.Работих като спасител във Фасури (водния парк) .Мнооооого хубаво си изкарах, т.к. повечето си бяхме българи,все млади хора. Даже се замислих да остана,но нямаше как заради университета. Тази година всички българчета отново се връщат там и ако успея да се дипломирам успешно и навреме и аз отивааааааааам. Пък кой знае,там толкова много ми харесва всичко ,живота ми беше толкова спокоен, че този път може и да поостана Laughing Това е накратко,ако може да се каже че е кратко де, щото аз като се разпиша ................ Joy
И така , ако някой иска да знае нещо друго да не се притеснява,а да пита. Знам какво е да те ровичка отвътре и да не смееш да попиташ,така че мами питайтее  Hug
cveta80 благодаря и на теб ,добре заварили мами . Благодаря отново за гостоприемството.... И ако така продължавам да си благодаря на всеки май ще напълня темата само с благодарности,така че за последно БЛАГОДАРЯ на всички  newsm51

# 118
  • Мнения: 5 001
Ании,добре дошла  Hug Hug Hug...И аз съм от присламчилите се  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И аз съм била спасител(на Черноморското ни крайбрежие) ехеееее...Га бяхме младииии...Едно време  hahaha hahaha hahaha


Муцееее...И к'во сИга?ШЪ готвим така ли?  Joy Joy Joy Joy Joy
Ми хубУ де...Нямам нищо против Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 16:58 от TheNMaster

# 119
  • Мнения: 903
Аннни, добре дошла и от мен! welcome
Не мога да не отбележа че племенничката ти е страхооотно бонбонче...
и види се от сега артистичен талант ще да има - я, какви гримаси прави...  angel008
Казваш - не си мама, но си била в Кипър..... Е, при мен е точно обратното - майка съм, но пък никогаШ не съм стъпЯла в Кипър Mr. Green..... 
Но пък тук /в темата/ срещнах хора, които се превърнаха в мои приятели..... И макар някои от тях да се почувстваха наскърбени от една моя скорошна неадекватна постъпка спрямо тях..., вярвам че са разбрали моите вътрешни  /душевно-объркани ooooh!/ причини да ги накъдря такива... - т.е. че тези причини не са били самоцелно да ги излъжа... Sad

Мастерче, големи софри, голямо нещо заформи днеска...., аз обаче, увииииии...,
`Ич от печеното пиленце не мога да близна.., щото реших да се вслушам в съвета на
Кати и да го ударя на смирение и пост  smile3560 /без майтап/..., даже съм сложила в теджУрата тихо да си къкри лещица... yes

Муце
, какъв ти е ръста викаш.. newsm78.., та и аз да си изкажа компетентното мнение bowuu дали аджеба 58кг. са му много или не.. fiuuuuuu

Цвети, тъй както те слушам... май-май работодателят ти не е много цвете за мирисане...Но потрай още малко - тя картинката ще почне съвсем да се избистря..., а междувременно никой не те е запрял да не се оглеждаш за нещо друго по-добро...

Толкова от мен за днес - разписах се, та да не кажете че съм изпаднала в дълбока нелегалност... #Silly

Хубава вечер на всички пожелавам! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт