Кипърски Валентинки с БГ половинки (20)

  • 18 728
  • 278
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 456
Блонди, що си пък тайм аут ся!? Joy
А иначе съм със снажна снага около 1,67 м. Обаче прр мене има само на дупе и бедър... Heart Eyes А, леща от кога не съм яла...а, и сега с това диетище скоро няма да е! Да ви е сладко! Аз я обичам с много оцети чесън вътре! Crazy

Цвети, права е Блондича! Работи си кротко иси потърсвай нещо по-читаво. Като си намериш..айде по живо по здраво!  Twisted Evil

Мастерче, кога и къде кажи и почваме! Да вземем да посетим Жабка, че да обменим опит ли? Жабке, шЪ нЪ поканиш ли?
Ние шъ си донесем продуктите. От теб готвенето....  chef Laughing

Анни, добро решение за общи благодарнсти, че то вярно 20 страници са си доста, ама все пак... Hug


# 121
  • Мнения: 500
Уффффффф,не знам,да се хваля ли или да си замълча.Ама ша споделя,нъл сте ми дружки? WinkМъжо май лети в четвъртък за Кипър........Казвам май,щото едната фирма с която се свързах май уреди работите,обаче пък иска пари....... Rolling EyesА ние до като ги съберем(че няма да са само те),може и за по-другата седмица да осане,но важното е ,че е одобрен за работата!Е,ще има изпитателен срок,но дано да се окопити бързо! PraynigЧе на карта ни е всичко......Моля ви стискайте палци и се молете за нас,момичета!
Аннни,,добре дошла ,мила! Hug
Я да питам аз,може ли вече достъп до албумчето? Embarassed
Лека вечер!

# 122
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Муци , що па Я.  Sad
Аз най-мразя да съм в кухнята , затова на бърже бутам нещо у фурнЯта , та само да се готви.  Blush
Мастерче е кулинарка голяма.  Peace

Мирка , стискам палци.  Peace

# 123
  • София
  • Мнения: 1 456
Жабке, ми се некой требе да е! Mr. Green Пък ти си страши!  Joy

Мирката, не знам каква фирма ползвате, но ако може не плащайте абсолютно нищо докато не отиде мъжО в Кипър и не започне работа. До колкото знам повечето фирми и взимат комисионната от първата заплата. Това с предаврителните комисионни беше доста отдавна. Но вие си знаете, де!
Успех ви желая!  bouquet

# 124
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Жабке, ми се некой требе да е! Mr. Green Пък ти си страши!  Joy


Ааааа дупе те лъже.  Naughty
Забрави да ме накажете така , аре да се менкаме , а?  Joy

# 125
  • Мнения: 33
Mirkata доб ре заварила . Стискам палци и аз  Hug

# 126
  • Мнения: 140
Добър вечер и от мен!
Ани,добре си ни дошла Hug Голяма сладурана е племенницата ти  bouquet
Кати,мерси за телефончето,ще го проверим и него Peace Аз намерих една фирма в Интернет,казва се 5 Continents(www.fivecontinents.com.cy),правят доставки до БГ,има и офис в Ларнака Peace Та ще видим какво предлагат и от двете места и ще избираме Simple Smile
Мирката,стискаме палци всичко при вас да се нареди както искате newsm17
П.с. Момичета,аз пак да си се оплача Rolling Eyes... от петък имам нов телефон ама и той нещо не е наред #Cussing out Заредих го на вечерта след като го купихме,днес изгасна и показва че батерията е пълна,но всъщност не е  #Crazy Та така...изобщо не ми върви с техниката напоследък smile3511
Айде стига толккова от мен.Лека нощ на всички smile3507

# 127
  • Мнения: 903
Блонди, що си пък тайм аут ся!? Joy
Баааааааа, Муце, и `Йощ питааааш!!!! Joy Joy Joy
Ся по другата компетенция Mr. Greenда се изкажа кат`ИднЪ виднЪ диетУлжкЪ bowuu ---- Ръста ти си е пИрфектен, килцата вечееее - там е малко според зависи - има хора с по-тежка костна система и на твоя ръст и кг-ми са пушка... Също тъй зависи и от грамажа на цомболина bombs..., ама надали ще надвишава кило "комплекта" Wink... Та ако и не си с тежък кокал, трЕбЕ ти да ги докараш 53-54кг.................... Освен ако не искаш да се оскенджиш като мене до вид, популярен с определението  "рагу и зъби" hahaha rotfImbo rotfImao

Шанкулчица, вЕрно голям коцуз с техниката си.. Sick..., но пък щом е нов телефона, ще е в гаранция поне 18месеца /предполагам/, така че ходи и вдигай гири на когото трябва!... newsm29 box smile3557

Жабке, и аз съм тъй ---- най-обичам яденето само да се готви, а аз само тъй от далеч да проконтролирвам ситЮацията Mr. Green

Мирката, стискаме fingerscrossed..., ти само не бързай да се шашкаш.... - усещам така по тона ти първи признаци на паника.. perko..., ама да ти кажа предварителното шашкане е мнооооого излишно /макар и обикновено неизбежно Rolling Eyes../.., виж ме мене как добре се шашкам вече следварително... hahaha Joy Joy /това е опит за авто-ирония Blush...- в никакъв случай не приемай че наистина ти се соча като нЕкъв пример за подръжание... Naughty/

Хайде вече, лека ви нощ!

# 128
  • Мнения: 500
Добрютроооо!Кът как тъй няма кафе,мамбо?Ей ви на,заповядайте!

Аз не съм режимна,ама слабея...
Блонди,права си ,мила!В истерия съм даже!!! Mr. GreenВзех си отпуска 2 дена,че да уредя всичко и не знам, от къде да започна....Вчера сутринта си поисках бланка за молба за напускане,щото викам си с Кипър я стане нещо,я не!Ами я да напускам и да си търся работа на смени ,че да мога втора да подхвана или пък към Разград да се връщаме,знам ли....И химикала ми спря! CrazyВикам си,ще изчакам до обяд,прибирам се вкъщи и жената от агенцията писала по скайпа,"другия четвъртък удобно ли е за път?".......Муцка,аз разпитах за тази фирма нашто КГБ,разбирай Кати... Flutter
Айде оставям ви и тръгвам по задачи.Лек ви ден! Hug
П.п.Благодаря за стиснатите палци!Не ги пускайте още....1-2 седмици! Mr. Green

# 129
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


Зимата се завърна с нова сила. Вали ли вали и си трупа.  Crazy
Дорде изрина снега по пътеките на двора и то обЕд станало.  Laughing

Сега отивам в кухнята да метна едни дрибчета да се самоготвят.  Grinning

Блонди , ма сме мързеланки.... ма кат все съм сама , то на мързел ще се науча.  Blush

Мирка , мерси за софрата.  Hug
А палците стискаме , само кажи кога да разпуснем.  Grinning

Лек и хубав ден.   bouquet

# 130
  • Мнения: 577
Здравейте и от меен  Hug

Тук един дъжд,едно мрачно все едно  е привечер.Лекуваме  с Васето-уж се подобрихме събота-неделя.Понеделник пак една кашлица/този път вирус/не  е от нашите алергични.И хоооп антибиотик/отдавна не бяхме пили,само на хомеопатия но и това се случи/,Т....както си му е реда  Tired На всичката гадост -таткото отново е командировка.Един изциден лимон съм  Blush` Заплашват` ни  с   хоспитализация и аз правя и невъзпожното за да не стигаме дотам.
Маатате,съжалявам за случилото се,всичко ще се оправи-прояви силна воля и търпение.  Hug

Ани,добре си ни дошла  Hug

Мирката,стискам палци и още как.Голяма кукла е щерка ти.

Мастерче,Жабче, продължавам и аз напред.Бавно но славно  Wink Само на Мастерче рецептите правя---поне знам,че са ми по вкуса и с другите не експереминтирам  Laughing

Муцанке,ти колко дни направи душко  с бай Дюкан?

Кате,Блонди много много много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 131
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ООО ДОбро утроооо Добър ден как сте днеееес .......... newsm53
Ей боже намирисах закусчица и хооооооп веднага тук мерси за което на Мирката моя съвет мила е ако е възможно да платите половината комисионна сега и половината месец след започване на работата .......все си мисля че така ще се интересуват повече за вас и ако имате евентуални проблеми....виж и тоз вариант..... Peace.....а това че те е хванала предстартовата треска е нормална ще го преживееш яж повече шоколадче.....и не се шашкай каквото има да стане ще става........ние сме с теб това е най важното и стискаме стискаме парци Peace
Цвети и моя съвет е да се оглеждаш за нещо по изгодно обаче така и така си се завряла в Джамбо я тука информирай Кипърско заселените за нещо интересно дето са пуснали щото аз горката колкото пъти да ида съм все на тагадък и почти нищо не виждам ..... running....а пък да не говорим че и мъжо като е с мен представете си какво гледане пада noear
Муцеее кво стана с Мирката одобри ли я за албумчето или red nono
Жуже пожелавам ви скорошно оправяне че лоша работа е това болницата особено в БГ Mr. Green
Шанкулче другия път на пазар с мен .....аз може да съм марко тотев обаче поне ще ти избера нещо супер независимо че вървейки към колата я ще го изпусна я ще се спъна обаче ти направо уби звяра с твоя Марко Тотевски късмет Joy
Блондичне тъй бе жена кви са тия съвети 53-54 кила ще ми оскелетиш систъра отвсякъде smile3516
Ани еййй браво бе човек ....спасител.....   newsm44 newsm44..тъкмо се чудех тва лято кой ще бди над моите калпазани айде казвай къде ще пазиш че там ще идваме да се къпем.....а също ми е бил интересен и момента където млади кипърки след като са си харесали БГ спасител и се правят че се давят .....  sport027 smile3503...сериозно имате ли такива случаи или вече не...........Щото моя мъж и той на младини е бил спасител и му е останало навик да наглежда всички наокола та като отидем на басейнче и пада голям смях как му се въртят очичките и обикновенно такива опасни случаи първи ги забелязва и оправя работата я ще се скара ако са деца я ще пита дали всички е наред и така...... smile3525
А сега ще ме извините отивам да се удавя в една чаша с кафе и мноооооого документи help до после............Аниииииии помощ help

# 132
  • Мнения: 33
Ехооо, добрУ Утро и от мен ( то вече си е добър ден  EmbarassedHug
Айде на каЙфетоооо, който все още не е пил или пък му се пийва още smile3521

Жужи, Mirkata, TheNMaster, blond_time-out,  добре заварили  Hug
Katy6 ако всичко ми е наред с университета тази година ще пазя пак там - Фасури (Лимасол),така че ще очаквам теб и дечицата там  newsm10
А за младите кипърки има нещо вярно. Мнооого се закачаха с наште момчета,но пъкл от другата страна никъв интерес....те си искаха българче ,все плюваха по тия кипърки колко ужасни били Laughing
Чак да са се давили не, май не е имало такъв случай, по-скоро мъжете- клиенти  (кипърците и израелците) много повече се закачаха и ни правеха подобни номера...То не беше удавници...ударили се,искали изкуствено дишане и т.н. ама ние се забавлявахме общо взето. Иначе като цяло за щастие не е имало кой знае какви инциденти....А и добре че нямаше ,че няма да ви казвам мед. сестра на парка ( също българка) каква КуКавица беше......Нещо уникално....Такова чудо на природата не сте виждали   ooooh!
А иначе Katy6 мъжа ти го разбирам напълно за придобития навик...И ние на един off ходихме в Пафос в парка да видим там как е и уж да се забавлявахме,но не спряхме да гледаме,казваме,да се въртиме и т.н. Все едно си бяхме на работа...... Laughing
А твоят мъж къде е работил като спасител? Бързо казвай  Hug

# 133
  • Мнения: 33
Хм, никой не иска да пийне кайфенце  Sad
Хайде мили момичета,аз изчезвам на лекции,а как не ми се ходи  ooooh!
Навън е такъв студ и сняг,че..........
Чао от мен засега  Hug

# 134
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето ме имен на хоризонта....Такъв сняг, такова чудо....брей.. Mr. Green И вятър духа и вали и заледява....Голяма забава! Обаче аз днес сутринта една срещичка имах и се издокарах с велурени ботушки и съвсем ново костюмче....На пук на гадното време!!! Heart Eyes И точно с таз премяна ринах колата.... Joy

Мирката, пускам ти паролката за албумчето! Съвсем забравих! Embarassed А за паниката, а бе я си се шашкай, кво ги слушаш девойките....Майтапче! Peace Всичко ще бъзе наред. Само наистина ако може комисионната а поне половината както казва Кати да платите след първия месец ще стане идеално.

Блонди, аз 54 кила в седми клас съм и била бе душко!? #Crazy Все пак ......Пък и според изчисленията на диетката не мога да съм по-малко от 61 кг.

Жуже, дано не стигате до болницата! Много гушки за теб и Васето! Hug Hug Hug А иначе ако не броиме трите поредни седмици в които се провалях съботата, вече съм четвърти ден стриктен ударен етап. До петък така ще карам и после почвам смесения. Laughing дано като започна да рупам зеленчуци не се поддам на шоколадУ! Flutter

Аннни, чудно кафе и торте.....Мммм, напълниха ми се очите!
Приятни лекции! А, ти какво каза, че учиш... newsm78

Шанкулче, я вземи се откажи да купуваш техника! Или поне такава дето ти е важна! Peace Много гадно това с телефона, но може да не дава добър контакт батерията и затова да ти гасне, а не че му е паднал заряда.

Жабке, кво ся няма да ни готвиш..поне на едно гости ни покани.... hahaha И двора шЪ ти изринем с Мастерчето!
Нали Мастерче! Party


Отива да си направя аз едно кафе и пак ще дойда!
Приятен ден за сега на всички ви !!!!   bouquet




Общи условия

Активация на акаунт