Кипърски Валентинки с БГ половинки (20)

  • 18 727
  • 278
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 903
Мастерчеееее, златна си душице, ауууу че и какъв голям порцион - мерсаж! eat

# 196
  • Мнения: 289
Ей ма на.....Изгубих се малко и аз.Такъв ужасен вирус ме хвана,та направо ме повали.И понеже си ходя на работа не виждам кога ще му се види края. ooooh!
Случиха ми се и разни други интересни неща....но не са за пред широката аудитория,то и за пред мен си не са....та сега съм в едни размисли и "Радини вълнения" doh newsm03 newsm12
Не че имам някакви колебания или терзания,но обичам да анализирам подобни ситуации....
 Инак нищо ново.....
Сега да честитя на Мирката Ч.Р.Д. - то ДА е жива,здрава,обичана и ухажвана.....[/sizeparty023 nbirthday Tada
маатетестискам палци да ги махат тия гадости вече и да идва един по-хубав за вас период  Hug

# 197
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Момичета - Дюканки сега да ви кажа нещо ама да не вземете да се обидите сега.............. Rolling Eyes та значи откак сте я почнали тая диетка само за ядене говорите и напоследък ама съвсем взехте да издавате багажа незнам дали е от липса на сладко или други липси ама само манджи са ви в главиете я дайте нещо по така за душата
е на Цвети преди време с разни тибетци се опита да ви забаламоса ама вие не та не ЯДЕНЕТО му е майката..... smile3504 newsm22.....та понеже не бих искала да ви виждам съвсем изтощени ще ви заложа малка задачка за която помолих преди време обаче никой внимание не ми обърна та
1.Интересува ме БГ песничката която избрахте за Юровизиона каква е избрахте ли я кой я пее въобще каквото интересно е излезло по въпроса newsm78
2.Мастерчето да извади снимка от скоро да сравниме с ПРЕДИ
БЛондич аз съм някакво изкривено понятие за яденето особено напоследък много ми се яде сладко например като Крем карамелчето на Мастерчето трябва да изям поне 4 за да съм ОК.......... Twisted Evil...и да кажеш пък нито съм дебела знам ли и аз newsm78
Абе има едно момиче ли е момче ли е все е с мен на клона пък не влиза тук да се запознаем ако я мерна още веднъж ще я поканя нагло ако дотогава не се е престрашила ..........Кво ще кажете Mr. Green

# 198
  • Мнения: 5 001
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
Катиии,умрях от смях шЪ знаЙш .....
Ми в нашия случай ранЪтЪ праЙ борбЪта... hahaha hahaha hahaha

Сегааааа,за снимка "сега"...Ще почакате малко,щот' нямам фотоапарат  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ма така кат'гледам няма голяма разлика от преди така,че нищо не сте изпуснали  Joy Joy Joy


Цвети,и какво сега с Радините вълнения?  Flutter Flutter Flutter Flutter

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 16:30 от TheNMaster

# 199
  • Мнения: 903
Кати, аз Фанах декиш на тибетците бре..., ама сигурно щото не съм дюканка и следователно ми трЕбЕ нещо друго да ми поемВа излишната физическа и миловна енергия omm - омммммм!!! hahaha
Иначе и аз съм така - отман ги опатквам 3-4 карамелчета, че и за 5-то мож`сЪ УЙгледам... Joy Joy

Мастерче, ти нЯщо май сЪ ЮпитвЪш да сЪ изхлузиш по търлички.., ама ний няма да забравим и шЪ тЪ подсещаме за снимчица...

Цветиииии, внимавай какиното да не се УЙгелпиш в нЕкоя ситЮация кат`кака си Блонди.. Naughty.., щото както си го заусуквала с таквизи приказки:"Случиха ми се и разни други интересни неща....но не са за пред широката аудитория,то и за пред мен си не са..".., така ми намирисва че някой колега е взел да ти се слага нЯщУууууу.... Whistling...

# 200
  • Мнения: 500
Бладодаря ви много за пожеланията,момичета!От вашите усти в божиите уши!И да ви се връщат!А сега да взема да почерпя,а?

# 201
  • Мнения: 119
 newsm59  ura newsm67 nbirthday  Party Time Tada newsm59
Мирката, Честит Рожден Ден! Бъди щастлива!
Страхотна маса си спретнала, много ми харесва, особено чашите за вино . Днес си купих подобни, съвсем различен е вкуса на червеното вино в такива голееееееееееееми чаши.
Да ви разкажа какво ми се случи вчера. След като взех малката от детска градина, по пътя за нас, на едно кръгово, дойде и ми блъсна колата един заспал индиец  travel. След като се уверих , че детето е добре, слязох от колата за "да се запознаем". В следващия момент взех да се тревожа за яденето във фурната, което бях сложила да се пече. Започнах да си представям как ще се забавим с полицията и как ще се запали къщата . Щеше да ми дойде твърде много за един ден. Реакцията на полицията беше светкавична и ни казаха да отидем в еди колко си часа еди къде си за да се оформи протокола. Нещастника дойде с 1 час закъснение, а работата беше за 5минути. Изпратиха го да плати нещо някъде си , а на мен ми дадоха документите за рент а кар фирмата, от които съм взела колата. Оказа се, че на виновника не му стигат парите да плати и ......аз извадих и му дадох...... казах му " ела да ме чукнеш пак, за да ти дам още пари "  fight звучи малко двусмислено на български  newsm47. Това ми беше реакцията, днес се замислих каква съм в очите на момчето - идиотка или ангел. Не е важно, защото аз със себе си съм ок, знам че така е трябвало да постъпя. А и ставаше въпрос за 4-5 евро. Как бихте постъпили вие на мое място, мили ми момичета?

# 202
  • Мнения: 39
Ехо...
Привет на вдички,

Мирката,
Макар със закъснение, приеми пожеланията ми за щастие, любов, здраве и много късмет...   bouquet

Винаги, аз също вярвам, че човек трябва да прави онова, което ще му донесе спокойствие и ще го накара да живее в мир със себе си... Сигурно "той" те е сметнал за ... Crazy ..., но нали ти си направила онова което си сметнала за добре, така че, какво значение има?.. Представям си как си се притеснила за детенце. Тя дали се е изплашила от случилото се? Мисля, че е добре да наблюдаваш дали ще спи спокойно и т.н. Важното е, че всичко вече е свършило. Но може би, по- важното е, че в такъв критичен за теб момент си успяла да направиш добро за някого.  Hug Сега спи спокойно и не го мисли!
Кати, аз само разбрах, че се е развихрил голям скандал с песента за Евровизия, но се опитвам да не гледам новини и други подобни негативни неща...
Иначе добре си спомням Красимир Аврамов преди да замине в чужбина... Смятам, че си беше много нестандартен и различен. Казвам беше, защото за новият му продукт не мога да кажа нищо. Гледах го няколко пъти, но...
http://www.youtube.com/watch?v=S83rIFzFN3Q
Колкото до хапването на сладки неща - това е една от моите страсти и порок...

На всички пожелавам лека и спокойна нощ!

# 203
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Добро утро , момичета.  Hug

Винаги , съжалявам , че ти се е случило това , но все пак който не кара , не прави грешки.  Hug
Добре , че не е имало последствия за теб и детенце , другото ламарина , ще се оправи.  Peace

Лек и хубав ден.  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 204
  • Мнения: 5 001
ВинагиHug Hug Hug Hug
Радвам се,че е било лекичко и сте се разминали само със стреса  Sad
Дано да сте добре вече и да сте се успокоили...
Между другото и аз бих постъпила като тебе  hahaha hahaha hahaha
Даже много често в различни ситуации в моя си живот аз точно така постъпвам и в повечето случай ме изкарват ,че съм Ама какво от това?! Аз нали съм в мир със себе си и занм,че съм направила добро...Как бяха казали старите хора...."Прави каквото трябва,пък да става каквото ще!"  Joy Joy Joy Joy Joy

# 205
# 206
  • Мнения: 119
Добър ден на всички!
Радвам се, че приемате за нормална постъпката ми. Предната вечер стоях до късно за да изгледам индийския филм , който обра Оскарите (препоръчвам ви го  Peace) и на следващия ден се "запознах" с това момче, което беше като герой от филма.
А ми се събра доста емоция, защото от една седмица бяхме задвижили процедура по закупуване на нова кола и нямах търпение вече да сменя тази под наем. Наистина я смених, но за друга подобна  smile3514 . И ...на следващия ден след инцидента(т.е снощи) ми се обадиха да отида да си взема чисто новата колаааааааааааааа  newsm01 . Та затова съм мнооооооого доволна newsm68 newsm44. А сега да почерпя за MITSUBISHI PAJERO-то, (модел 2008, фул екстри) с каквото предлага мини бара
party023  cook newsm38 beer beer3 beer2 cheers beer Drunk Wine Glass Popcorn  food010 Coffee cook cook
Пожелаваме си много хубави места да видим с тази кола и безаварийно да я ползваме!

# 207
  • Мнения: 119
Е, това е!!! Мастер, благодаря ти че спретна трапезата!

# 208
  • Мнения: 5 001
Ето потвърждението на предишният ми пост..."Прави каквото трябва,пък да става каквото ще!"  Joy Joy Joy Joy
Браво! Честита кола! Много хубави места да посетите и с много хубави хора да ви събере!!!

# 209
  • Мнения: 903
Добро утро, слънца!

Винаги, слава Богу че ударът не е бил силен...А детенце как реагира - изплаши ли се? Като изключим тая част, иначе доста колоритно си я разказала случката и не че нещо забавно се е случило, ама се посмях рано сутринта особено на това "на виновника не му стигат парите да плати и ......аз извадих и му дадох...... казах му " ела да ме чукнеш пак, за да ти дам още пари""... Joy Joy............... А що се отнася до благотворителната ти постъпка Mr. Green.., кво`да ти кажа - наистина няма значение какво си е помислил той, важното е че ти си постъпила така както си почувствала че е най-добре /и си ок със себе си/.., пък и представи си ако заради тия 4-5 евро ти бяха потрошили още 1-2часа в чакане той да си иде пък да се върне да доплати, пък чак тогаз да се приключи със случая.. #Crazy...  Хайде релакс вече - всичко е заминало и най-важното, без сериозни последици Hug ---------------------------------
Охоооо, докат пиша и ново включване, при това с каква новина....   
Ха честито чистак-ново возило, да си го юркате с кеф и безаварийно!  car003

Мастерче
, страхотна закуска, мило! Пък гофретите как ги моряяяяя- не е истина... eat
Жабке, и ти със тоя искрящ-блестящ поднос за "ДобрЮтрУ" как ни посрещаш....., обаче ако е чай ще се въздържа, щото така и не се научих да го пия това нещо... и общо взето само като съм болна прибягвам до консумацията му - т.е. като лекарство го третирам чая...

Павлинката
, кога пък мина избора на песен за Евровизия в БГ?! newsm78... лелеееее, аз съвсем не съм в час... Мерси за линка! - Сега за първи път го чувам/гледам това парче и клипа към него и бих казала че ми харесва определено.., но някак не ми се вързва като песен която да представи страната ни на Евровизията.. Rolling Eyes...- с тия рицари с доспехи и т.н., пък и в самото звучене на песента - нищо характерно българско не намирам...

Хайде чао засега че дългът ме зове...
Слънчев ден /навън и вътре у вас/ ви пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт