Ще полудея!Помогнете ми!

  • 11 099
  • 124
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 646
И аз очаквам новинки. Praynig

# 76
  • Мнения: 702
Моми4етаааа още мърдам Simple Smile  Hug
Сега да ви кажа, че най-вероятно е било спонтанен аборт! Sad
Засега съм по-добре. Не ми тече вече. Признаците ми за бременност изчезнаха, тесотове не съм правила, но вече не се чувствам бременна. Преди се чувствах...някак си...ох, малко налудничаво звучи, но предполагам, че ме разбирате Simple Smile Rolling Eyes Confused Crazy
Още чакам резултатите от ЧХГ-то/второто/. Ходих при една лекарка, много добра и тя се притесни, че може да е извънматочна, но ми каза, че нищо не се вижда, нито уголемяване, нито разни други неща и беше много озадачена защо пък, като всичко си ми е ок, ще да е извънматочна. И ме успокои, че ако недай си Боже има нещо, като излязат резултатите, ще ме прати в София да ми влеят метотраксат, за да не ме режат.Все пак е по-добре...И сега чакаме, да видим резултатите Sick
Иначе, аз вече не съм на черешата, успокоих се малко Simple SmileТолкова исках бебе  Cry Tired, но явно не е било писано...
Ще пиша пак Simple Smile
Благодаря ви за съветите!И подкрепата:) Hug Hug

# 77
  • Мнения: 1 949
vagabond, много съжалявам, ако е било аборт Sad Следващият път всичко ще е наред  Praynig Стискам палци Simple Smile

# 78
  • Мнения: 702
Благодаря ти миличка Hug
И аз съжалявам, защото наистина много го исках Heart Eyes
Остава ми само болката в дясно, която си мисля, че не е свързана с този проблем, а може да е някакво срастване от едно време, когато ме оперираха за апендицит, но тогава бях много малка, а тази болка понякога се е появявала.
Една моя приятелка даже ми каза, че понеже много искам беб4е, може и да е било мнима бременност, ама чак пък толкова не съм се психясала още, д еда знам, то си е човешко, и все пак...

# 79
  • Мнения: 646
Вагабонд - радвам се ,че си добре- много те мислех тези дни и като не се показа вече реших ,че си в болница. Ще видиш второто ЧХГ и ще се изясни всичко.
Каквото и да е било, важжното е ,че сега си добре.
А бебе ще имаш.  bouquet

# 80
  • Мнения: 702
Здравейте гърли сладки Simple Smile
Сегааа, вторият резултат от ЧХГ е 2153, малко е увеличен от предния път. Звъннах на докторката ми и тя ми каза, че не е страшно и най вероятно няма нищо, а е остатъчно ниво на хормона след падането на извънматочната.
Дали е така, само мога да гадая...Днес ще ходя при нея пак да ме види на видеозон и ехограф. То голямо ровене падна Mr. Green Laughingтози месец LaughingСякаш злото търсят в п****та ми Mr. Green
Това е засега. Дали пак да си направя, за да видя резултатите?

# 81
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Здравейте гърли сладки Simple Smile
Сегааа, вторият резултат от ЧХГ е 2153, малко е увеличен от предния път. Звъннах на докторката ми и тя ми каза, че не е страшно и най вероятно няма нищо, а е остатъчно ниво на хормона след падането на извънматочната.

Как така след "падането на извънмааточната"???
Като човек преживял извънматочна ще ти кажа, да потърсиш наистина компетентен лекар.

# 82
  • Мнения: 1 715
Здравейте гърли сладки Simple Smile
Сегааа, вторият резултат от ЧХГ е 2153, малко е увеличен от предния път. Звъннах на докторката ми и тя ми каза, че не е страшно и най вероятно няма нищо, а е остатъчно ниво на хормона след падането на извънматочната.
Дали е така, само мога да гадая...Днес ще ходя при нея пак да ме види на видеозон и ехограф. То голямо ровене падна Mr. Green Laughingтози месец LaughingСякаш злото търсят в п****та ми Mr. Green
Това е засега. Дали пак да си направя, за да видя резултатите?

Много висок резултат!? На мен не ми прили4а на извънмато4на Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 702
Значи по мои изчисления би трябвало да съм в 6г.с. и може би не се вижда още беб4о. Обаче от друга страна с тези стойности, които се увеличават толкова бавно..не знам дали не е извънматочна.Ще видим какво ще се види днес и утре. И днес пак ще си пусн аизлседвание на ЧХГ!

# 84
  • Мнения: 65
vagabond, наистна потърси още едно мнение. Можеш да направиш още един кръвен след поне 3-5 дена, за да видиш на къде върви стойността. Знам, че не е хубаво да се прави проверка ден след ден, защото не е много актуална.
На мен бременност в матката се видя чрез ултразвук на 36 ден от първи ден на последна менструация. Успех!

# 85
  • Мнения: 203
Сякаш злото търсят в п****та ми


Направо нямам думи за изразите ти!

# 86
  • Мнения: 702
Исках да кажа ЗЛАТО!
А относно п***ата, сори, обаче и тебе да те пребъркват през два дена с всякакви неща, ще ти дойде нанагорно и ще се изнервиш, сигурна съм, особено ако никой ни6то не вижда!
Така, че айде ако обичаш да не се изказваш неподгорвена, относно начина ми на изразяване!И ако не ти харесва, недей да четеш!Досега не съм обидила никого тук, както и не мога да се оплача, че не съм получила подкрепа и добри съвети!
Затова недей да ми оспамваш темата, а върви се заяждай с някой друг!
 Naughty Peace Stop

# 87
  • Мнения: 1 334
vagabond,най-разумното,което можеш да направиш в тази ситуация е да чуеш второ мнение.Изказванията на твоята лекарка са доста странни Thinking Това ЧХГ съвсем не е ниско.А относно ровенето-колкото е нужно,толкова ще се рови.В крайна сметка говорим за твоето здраве.
Желая ти скоро да се разбере какво всъщност се случва.

# 88
  • Мнения: 203
Това не е заяждане бе мила!Казват му елементарна култура!!!Освен това почти всяка дама във форума е минала по твоя път така,че...не съм прочела до сега такова изявление!Както и да е успех ти желая Peace

# 89
  • Мнения: 2 382
Вагабонд, с тези съмнителни резултати трябва да си постоянно под наблюдение.Пусни задължително пак ЧХГ.Стискам палци всичко да се размине.
А относно езика- моля те, въздържай се от подобни изрази.Това не е Клюкарника.

Общи условия

Активация на акаунт