Втори срок на 5ти клас. Успех, мили ученици...

  • 17 314
  • 307
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 11 824
Момичета,сърдечно благодаря! HugДа Ви се връщат всички пожелания,многократно!
Да Ви споделя нещо.Купувам му свещи /цифри/ за торта.Слагам ги една до друга и се ужасих от числото.След това ги обърнах и дълго ги гледах и си припомних младостта.

Колкото до среща аз съм за!Ние се познаваме,но само виртуално.Идеята на Мими е много добра.Ако си спомянте преди време имаше идея да се съберем с децата.Е на първо време може и без тях.
Само да кажа,че аз не знаех,но в началото на март има 4 почивни дни.28.02,1,2,3.03 и след това 14.03 е работен ден.
Обаче на 14.03 има и олимпиада по математика  Thinking,доколкото съм информирана.
Али Сън и аз изглеждам амбициозна в очите на познати с по-малкки деца,които все още не са на училище.
Преди време ми беше казано;"Нямам амбиции детето ми да ходи по олимпиади".Аз също нямам моето дете само решава на коя да отиде и аз бивам информирана.Ако се запъне като магаре на мост никой не е в състояние да го разубеди.
Та тъй от мен....

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Аз също нямам моето дете само решава на коя да отиде и аз бивам информирана.Ако се запъне като магаре на мост никой не е в състояние да го разубеди.
Ха, точно за това говоря. То детето само си е амбициозно и обича да показва това ,което знае. Даже онзи ден ,като каза за олимпиадата по география ,първо казах не /имаме неотложно пътуване в провицията/. Той беше толкова разочарован, та се наложи да търсим резервни варианти, които открихме. Когато се обадих да му кажа ,че все пак ще отиде, няма да ви казвам какъв вик чух в телефона Laughing. Все пак от 5 паралелки ще ходят само 3 деца.
 Ali&Meli , моите познати са с големи деца, като нашите.

# 62
  • София
  • Мнения: 11 824
E-e-e-х добре,че сте Вие...имам питане относно олимпиадата по БЕЛ в неделя.
В колко часа викат децата и знаете ли дали трябва да се носят листи или дават подпечатани?Моичкия го викат в 7.45 и на мен ми се струва много рано.
Има ли изискване за обема на преразказа?

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
При нас олимпиадата започва в 8.00, искат ги 7.35 в училище.

# 64
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
При нас олимпиадата започва в 8.00, искат ги 7.35 в училище.

 Shocked
Аз знам за 9:00ч., като ги искат в 8:30ч.

# 65
  • Мнения: 7 263
Шани - проучи за всеки случай, защото принципно би трябвало да започват по едно и също време олимпиядите. И имам спомен, че обичайно началния час е около 8,00 - 8,30.

Видях и че си питала нещо в Шилерската тема, но понеже не ми се пише вече там -предполагам че знаеш отговора и въпроса ти е само риторичен  Wink Wink Wink

# 66
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ох, хвърлихте ме сега в размисъл...  Rolling Eyes
Няма ли някъде в нет-а обявен час за начало на тази прояви? На кого да звъня да питам, като и преди малко се чух с щерката (губели 3 уч. часа и тя ми се обади да се поФали  Twisted Evil) и настойчиво я попитах за начален час в неделята и пак ми каза същото - в 9 започват, а ги искат в 8:30ч.

риторичен е Лени, да... Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 11 824
Шани аз още вчера като ми съобщи синковеца,търсих начален час,но не открих.Може би не съм търсила,както трябва.Затова и веднага последва сверка с Вас.
И аз си мисля,че в рамките на един и същи град,такова мероприятие трябва да има един и същи начален час.А сега де  Rolling Eyes.

# 68
  • Мнения: 186
Момичета,
влизам да пожелая на дечицата успех на олимпиадата! Да са спокойни и да се представят отлично!  bouquet

А на вас - хубав празник утре (кой каквото празнува Wink)!

За срещичката съм "за" с двете ръце и двата крака - само да се позатопли. Heart Eyes

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
За часа още не съм уведомена. Надявам се по-късно да науча  Crazy.
За листовете  - знам, не трябва да се носят. Всички са от училището , с печати и т.н. Само химикалки и това е. За обема питах моя синковец.Каза поне 1 стр. /предполагам голям формат ще са листовете/. За часа ще споделя ,но определено би трябвало да са в един и същи час за София.

# 70
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мдам.
В 7:30ч. ги искат.
10Х на форума и на Вас, мили дами   bouquet

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Да , и ние сме в 7.30, има малка промяна обаче ,относно листовете. Казали са за всеки случай да си носят от вкъщи, защото не е ясно ще ли има за чернова.
 Желая ви вълнуваща и изненадваща 14-то февруарска сутрин   bouquet.

# 72
Здравейте! Някой може ли да каже в какво се състои олимпиадата по литература за 5-ти клас? Дъщеря ми казва, че е преразказ на непознат текст. Няма ли и някакъв тест?

# 73
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дъщеря ми казва, че е преразказ на непознат текст.

и моята казва същото.

# 74
До сега мислех, че е само преразказ, но вчера учителката споменала за някакви 12 въпроса. Искахме да направим малка тренировка.

Общи условия

Активация на акаунт