по-бърз растеж на косата????

  • 386 549
  • 743
  •   1
Отговори
# 255
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Това е вещество, съдържащо сяра. Може да се приема като хранителна добавка, под формата на прах или таблетки.

аз го имам заедно с глюкозамин (за ставите), но не знаех, че действа и за косата  Peace

сярата е важна за здравината на косъма, за бързия растеж не зная  newsm78

# 256
  • София
  • Мнения: 3 913
Определено растат по-бързо, и космите по тялото също (за съжаление), както и ноктите. Но трябва да се започне с малка доза (до 1000 мг) дневно, и да се приема с много вода и витамин С. Ако го предозирам, получавам пъпки по лицето.

# 257
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
ти за какво го пиеш?  newsm78

сигурна ли си, че причината не е хормонална  newsm78

# 258
  • София
  • Мнения: 3 913
Не, за жалост при много хора се получава този ефект. Аз го пиех за коса, кожа и нокти.

# 259
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
аз съм го пила по-рядко и не в такива дози - обичайно посягам при по-интензивни и/или двуразови тренировки ..... като превенция за ставите  newsm78

Благодаря, че сподели  Peace

# 260
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
аз имам следният въпрос.... и не съм сигурна дали тук му е мястото, но все пак... възможно ли е, ако ножиците на фризьорът не са добри(захабени), да предизвиква цъфтене на косата?  newsm78

# 261
  • София
  • Мнения: 1 594
аз имам следният въпрос.... и не съм сигурна дали тук му е мястото, но все пак... възможно ли е, ако ножиците на фризьорът не са добри(захабени), да предизвиква цъфтене на косата?  newsm78

Да! Също и при недобра техника на подстригване може да се стигне до подобен ефект. Моята коса никога не е цъфтяла, но след намесата на една фризьорка за няма и две седмици беше станала като китеник в краищата  ooooh! Отидох при друга за да вземе цъфналите връхчета и повече нямах проблеми

# 262
  • cloud number 9
  • Мнения: 92
аз имам следният въпрос.... и не съм сигурна дали тук му е мястото, но все пак... възможно ли е, ако ножиците на фризьорът не са добри(захабени), да предизвиква цъфтене на косата?  newsm78

Да! Също и при недобра техника на подстригване може да се стигне до подобен ефект. Моята коса никога не е цъфтяла, но след намесата на една фризьорка за няма и две седмици беше станала като китеник в краищата  ooooh! Отидох при друга за да вземе цъфналите връхчета и повече нямах проблеми
мерси... и аз имам такива опасения... никога не ми е цъфтяла така... не се боядисвам, не я тормозя с преси и т.н, на месец и нещо я подстригвам.. обаче цъфти ли цъфти, а мацката която ме подстригва напусна работа и сега сме на домашни посещения  Laughing и ме съмнява колко и е добра ножицата. А от тогава наблюдавам тази промяна в косата си...

# 263
  • Мнения: 2 407
Себорал,страшно съм доволна-против косопад и косата расте страшно бързо!

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 16
Себорал,страшно съм доволна-против косопад и косата расте страшно бързо!
става и при пьрхут

# 265
  • Мнения: 75
Момичета, търсих Себорал из аптеките, но навсякъде ми казват, че няма. Да не би да е спрян?

# 266
  • Мнения: 147
^ Себорал Форте си закупих наскоро от Марешки.

# 267
  • Мнения: 0
http://www.iherb.com/Now-Foods-Biotin-5-000-mcg-60-Vcaps/447?at=0

Това е биотина,който пия.Поръчвам го от сайта.Има и доставка до Бг за заинтересованите.
За да има ефект,трябва да се приема минимум 2000 мг биотин.
Ако вземате 300 мг,то по-добре въобще не го пийте.Няма да има никакъв резултат.

[/quote]
 Здравейте, аз съм нова,но и моя проблем е като на останалите тук-коса,коса,коса... Та искам да попитам дамата, която поръчва биотин-а от този чуждестранния сайт : Как точно извършвате поръчката, колко дена е доставката, начин на плащане и колко лв. е общо цената + доставката. Извинете за невежеството  Embarassed, но съм доста не на"ти" с тези поръчки. Благодаря и успех на всички  Hug

# 268
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
последната си поръчка направих на 4 януари и пристигна миналата седмица, но е различно, по Коледа имаше големи забавяния, каквото се бави се бави тук в България - при нормални условия идват за 10 дни  Peace (ако са големи поръчки и се освобождават на митница - 3 седмици  Peace )

за доставка се плаща 4$, а ако ти е първа поръчка с код имаш и 5$ отстъпка, ако поръчаш само този биотин => $5,51 (за биотина) + $4 (транспорт)=$9,51 -$5 (отстъпка с код) = $4,51

Ако стойността на пратката е до 30 лв се получава в пощата, ако е над - на митница и се плаща ДДс, пощенска такса и т.н.

# 269
  • Мнения: 0
Благодаря Ви, плащането с кредитна карта предполагам се извършва? И още 1 нещо.. някакво стр. ефекти от тази огромна доза Биотин има ли при Вас? Лека вечер!!
ПС.: Не е ли опасно ако е  така с карта ??

Общи условия

Активация на акаунт