по-бърз растеж на косата????

  • 386 246
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 416
zdraveite iskam da kaja na vsichki,koito iskat da imat gasta i zdrava i barzo rastqshta kosa nqkolko saveta:tazi maska koqto shte vi napisha e na 100% garantiram ot neq che zapochva da raste chisto nova kosa ot korenite tq e za skalpa(garantiram,zashtoto dqdo mi se maza dva tri meseca i na glavata zapochnaha da rastat novi kosmi i kosata mu stana mn gasta az sashto se maja postoqnno i razlikata e ogromna)- 1s.l-mastika; 1s.l-urina;1s.l.-zehtin;2s.l.-ALOE-po aptekite-stoite nai malko2 chasa apak ako imate vazmojnost prespivate.
Shte vi kaja i shampoan za barz rastej na kosata-DUCRAY-anaphase  struva 20lv-150ml, no imam tri priqtelki koito go izpolzvat promqnata e ogromna     tova e ot men   shte se radvam ako sam vi bila polezna

Не отричам, че може и да действа маската, аз не съм я пробвала, но според мен, логически като мисля полезните съставки в маската са най-вече алоето и зехтина Peace Алоето е известно от древни времена с многобройните си полезни  качества - полезно е за целия организъм, вкл. разбира се за кожата и за косата, така че това е едно от най-полезните растения на земята. Зехтина също както знаем също е страшно полезен. Но мастиката и въобще всякакъв алкохол изсушава косата и никой не може да ме убеди, че е полезно да си слагаш алкохол по косата или кожата! Да не говорим пък за урината - нещо, което Господ е предвидил да се изхвърля от тялото, следователно е ненужен продукт и намирам за голяма глупост да се ползва урина за мазане или за пиене Sick Така че според мен полезността на маската идва от алоето най-вече и от зехтина.

# 61
  • Сoфия
  • Мнения: 295
От опит съм твърдо за Хининовата вода Peace
Много съм доволна и лично при ме ни ма ефект

# 62
  • Мнения: 37
Аз също подкрепям хининовата вода и Себорала !

# 63
  • Мнения: 2 280
Хининовата вода изтънява много косъма. Може и да ви порасне косата, но със сигурност ще е по-тънка. На скоро си взех (по препоръка на приятелка) един серум на Шварцкоф за разтеж и против косопад, серията е BC серума . и шампоана

Ето и сайта http://www.bgsalon.com/index.php?option=com_virtuemart&page= … =48&Itemid=82

# 64
ot kude moga da namerq taq maska s 4esun na Kristiqn of Roma?

# 65
zdraveite i az imah sashtiq problem s frizyora , no ve4e e fakt , vaprosa e da gledat epo-optimisti4no na neshtata, zashtoto tova e kosa i 6te porasne , a sy6to taka i da se ambicirate da q zazdravite i uskorite razteja i:
eto edna 4udesna maska, za domashni usloviq, koqto naistina pomaga:
qjce, kiselo mlqko, ricinovo maslo, med i zehtin , moje i huma(ako epomazna kosata), zatoplq se smesta, dobavq se nqkakyv alkohol i se zaviva s nailon i topla havliena kyrpa , stoi 1 chas sled koeto se izmiva Simple Smile
opitaite , 6te vidite razlikata:) Wink

# 66
  • София
  • Мнения: 158
zdraveite iskam da kaja na vsichki,koito iskat da imat gasta i zdrava i barzo rastqshta kosa nqkolko saveta:tazi maska koqto shte vi napisha e na 100% garantiram ot neq che zapochva da raste chisto nova kosa ot korenite tq e za skalpa(garantiram,zashtoto dqdo mi se maza dva tri meseca i na glavata zapochnaha da rastat novi kosmi i kosata mu stana mn gasta az sashto se maja postoqnno i razlikata e ogromna)- 1s.l-mastika; 1s.l-urina;1s.l.-zehtin;2s.l.-ALOE-po aptekite-stoite nai malko2 chasa apak ako imate vazmojnost prespivate.
Shte vi kaja i shampoan za barz rastej na kosata-DUCRAY-anaphase  struva 20lv-150ml, no imam tri priqtelki koito go izpolzvat promqnata e ogromna     tova e ot men   shte se radvam ako sam vi bila polezna

Не отричам, че може и да действа маската, аз не съм я пробвала, но според мен, логически като мисля полезните съставки в маската са най-вече алоето и зехтина Peace Алоето е известно от древни времена с многобройните си полезни  качества - полезно е за целия организъм, вкл. разбира се за кожата и за косата, така че това е едно от най-полезните растения на земята. Зехтина също както знаем също е страшно полезен. Но мастиката и въобще всякакъв алкохол изсушава косата и никой не може да ме убеди, че е полезно да си слагаш алкохол по косата или кожата! Да не говорим пък за урината - нещо, което Господ е предвидил да се изхвърля от тялото, следователно е ненужен продукт и намирам за голяма глупост да се ползва урина за мазане или за пиене Sick Така че според мен полезността на маската идва от алоето най-вече и от зехтина.

Урината също помага,само това смастиката незнам за сефте чувам newsm78

# 67
  • Мнения: 2 229
Ако ще двойна да ми стане косата, с урина няма да си мажа главата! Joy

В момента се мажа с бадемово масло за половин-един час преди баня - в корените и краищата. Правя го главно за да я подхраня и да не цъфти, но бадемовото масло го хвалят, че подпомага по-бързия растеж на косата, няма да се сърдя, ако има такъв ефект. Thinking

Мислех си и други неща да добавям, но само веднъж пробвах някаква маска с белтък или жълтък, не помня, и зехтин и не можах да понеса миризмата. Sick Та затова само маслото слагам..

# 68
След прилагането на тази маска за околко 3 месеца, косата ти ще порасне с 10 сантиметра!
Ето я рецептата:

2 суп. лъж. тривитаминол
1суп. лъж. хининова вода
1суп. лъж. водка


Мажеш цялата коса с получената смес, преспиваш една нощ и на другия ден я измиваш. Това средство е толкова мощно, че не трябва да се ползва често.(Дженифър Анистън се къпе с конски шампоан. Тривитаминолът се прилага на кучета и по-специално на кокерите за по-лъскава, гъста, и дълга козина, а и при овцете също за по-гъсто руно) Прави се веднъж на 3 месеца. Тривитаминолът е напълно безвреден, може да се прилага и върху хора и е ужасно богат на витамини.

От каде да си го закупя?
Тривитаминолът-Ветелинарен центъе
Хининова вода-В всяка Аптека
Водка-Хранителен Магазик smile3521  аз отивам да си я прая  smile3508 newsm10

# 69
  • Мнения: 2 280
След прилагането на тази маска за околко 3 месеца, косата ти ще порасне с 10 сантиметра!
Ето я рецептата:

2 суп. лъж. тривитаминол
1суп. лъж. хининова вода
1суп. лъж. водка


Мажеш цялата коса с получената смес, преспиваш една нощ и на другия ден я измиваш. Това средство е толкова мощно, че не трябва да се ползва често.(Дженифър Анистън се къпе с конски шампоан. Тривитаминолът се прилага на кучета и по-специално на кокерите за по-лъскава, гъста, и дълга козина, а и при овцете също за по-гъсто руно) Прави се веднъж на 3 месеца. Тривитаминолът е напълно безвреден, може да се прилага и върху хора и е ужасно богат на витамини.

От каде да си го закупя?
Тривитаминолът-Ветелинарен центъе
Хининова вода-В всяка Аптека
Водка-Хранителен Магазик smile3521  аз отивам да си я прая  smile3508 newsm10


 hahaha

# 70
  • Мнения: 8
моята коса расте адски бързо,но имам доста приятелки на който грам не им расте все къса си стой,вярно си е до ген

# 71
  • Мнения: 0
GaRRaBG не можах да разбера тази маска веднъж на 3 месеца ли се прави или в продължение на 3 месеца?  Simple Smile Simple Smile

# 72
Здравейте. Да ви кажа за растежа на косата на мен страшно добре ми се отразяват Ревалид дражетата в комбинация с маска за коса Миосотис (червена кутия, с костен мозък и плацента, сигурна съм, че повечето я знаете). Е тая коса моята взе да расте доста, незнам от кое точно е, но от някое от тия двете ще да е Grinning. Познавам, че расте по-бързо по това, че корените ми израстват по-бързо (боядисвам се). Mr. Green Сега пък май ще се налага да се боядисвам по-често, поне в корените Thinking

# 73
Здравйте не съм чела другите коментари затова може и да повторя някой,аз си правя маска с тривитаминол косата ми за 2 месеца и половина порасна с около 9см ,2 суп.лъж.тривитаминол и две суп.лъж бадемово масло мажа се и седя по 2,3 часа много добър ефект има тази маска пробвала съм какво ли не само тя имаше  добър и бърз резултат  Peace

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравйте не съм чела другите коментари затова може и да повторя някой,аз си правя маска с тривитаминол косата ми за 2 месеца и половина порасна с около 9см ,2 суп.лъж.тривитаминол и две суп.лъж бадемово масло мажа се и седя по 2,3 часа много добър ефект има тази маска пробвала съм какво ли не само тя имаше  добър и бърз резултат  Peace

Да бе за 2 месеца 9 см. Shocked Е,до сега не бях срещала такова чудо. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт