по-бърз растеж на косата????

  • 386 260
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 805
Жалко, отиват в коша - повече от половин бутилка  Tired

# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
И на мене ми се е случвало добавки да ми стават на такива малки кафяви петънца.Предполагам,че може да се получава от въздуха.

# 692
  • Мнения: 41
Моите Макси хеър никога не са ставали на петна,и не бих ги пила в този вид Confused
anonimnite,слеид всяко миене ли го ползваш тонера? Аз имах малка опаковка,и не бях много редовна Blush,но пък пия добавки,слагам и ампули и така не разбрах действа ли ми тонера или не Wink
Слагам го 3 пъти в седмицата, сега чакам още 2 опаковки.  Laughing

# 693
# 694
  • Мнения: 0
Здравейте на всички  Party  За да удължите косата си ви препоръчвам преди къпане да правите масажи по скалпа на главата 3 минути . До , като се къпите също ! След изкупване докато косата ви е мокра , но подсушена с кърпа намокрете косата си с Хининова вода ! Tака правете 1 месец предполагам , че ще има резултат Simple Smile)    newsm78  Peace   Peace  Peace

# 695
  • Мнения: 2 110
Не забравяйте ,че на повечето опаковки дали ще са хранителни добавки или козметика има освен дата със срок на годност от производителя има и още една която най-често е 6,9 или 12 месеца от отварянето. Изглежда така.
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRTICfzGOTXrvjIl8ZMtEHEt … mmgrPz3ZQA1sQKBj_
Възможно е този срок да е минал или температурата и условията при които са били съхранявани да  е нарушена.

# 696
  • Мнения: 0
Някой пробвал ли е да прави маска с обикновена горчица? newsm03

# 697
  • Мнения: 213
Не аз и не в тази тема, но скоро една съфорумка беше направила тази грешка...Каза , че едвам е измила цапаницата и е все пак още е имало миризма+ никакъв ефект от загряването на скалпа, който се предполагало , че трябва да има. Общо взето написа, че няма да повтори пак  ooooh!, ако намеря поста ще ти го "линкна".

# 698
  • Мнения: 108
Ох, наистина искам да я пробвам маската с горчицата, но в моя град май няма да намеря ooooh!

# 699
  • Мнения: 2 110
В оригинал рецептата с горчицата е описано като горчица на прах,т.е. за мен това е синапено брашно ,нали горчицата се прави от синапено семе.Предполагам ,че лютото на горчицата стимулира луковицата на косъма . За мен същият ефект ще има пасирана люта чушка/сок /. Важно е да се подразнят рецепторите на космените луковиците.

П.С. Аз преди време се бях запалила по тази маска , но се страхувах да я направя,за  да не ми пламне главата и затова използвах синапено масло. От маслото съм страшно доволна . Намира се изключително трудно обаче.

# 700
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
в масоваат горчица са основно аромати, есенции, оцветители  ooooh! ooooh! ooooh!

аз си спомням, като дете - майка ни правеше компрес на гърлото с хардал - това как пари - нямате си на идея  ooooh! ooooh! ooooh!

но беше много хард - хардал, ракия, черен пипер  ooooh! ooooh! ooooh! ужас, било е практика, на на малкия - не бих му сложила такова нещо  Shocked и на главата си не бих сложила горчица  Peace

# 701
  • Мнения: 2 110
Алена като написа това и започнах да си връщам спомените,че съм срещала и маска за растеж на коса с черен пипер и затоплено вино ,много ми заприлича на едно питие за сгряване. ....И като се замисля май наистина това е идеята на тези маски да стимулират по някакъв начин притока на кръв към главата...значи същия ефект би трябвало да се получава и като се добавя алкохол/чесъна ,лук / към маската но в по-слаба степен.
Аз обаче за себе си стигнах до извода ,че алкохола много ми изсушава косата и не го ползвам. А лучените производни много миришат и не ми се рискува.

Алена хардал не е ли черен синап ? Тогава маската ти наистина е била много хард . Защото синап,черен пипер и ракия ...направо звучи много огнено !

Последна редакция: вт, 22 яну 2013, 15:48 от Си♥си

# 702
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
да, това е и се счукваше в хаванче  ooooh! ooooh! ooooh!

аз не бих си затопляла скалпа така, по-скоро масаж  Peace

ползвала съм затоплящи ампули на РФ с етерични масла, много ги обичам  Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 0
Най-простият и ефикасен начин за по-бърз растеж е честото миене!!!Както ноктите растат по-бързо от водата,така и косата. Само внимавайте да не я пресушавате със шампоани

ot 4estoto miene kosata se omaznqva po-byrzo,a noktite stavat po-meki. Dano ne obidq nikoi s tozi komentar no ne sym syglasna s kazanoto po-gore!

# 704
  • Мнения: 0
От "Пантогар" усещам косата да ми расте много по-бързо. Peace
[/quokte]




kakvo e tova? 6ampoan ili maska?

Общи условия

Активация на акаунт