Нашите бани-7 тема

  • 72 476
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 201
Миа, плочките са испански, superceramika, серия Luxor и са на страхотна цена. Бургас – магазина на АСМ (Ясен-Ангел Янев

Благодаря, sofiq-ns! 

# 301
  • Мнения: 1 666
Заповядайте в  НОВАТА ТЕМА

# 302
  • Мнения: 178
Кива, ако не ти харесват прагчетата има вариант с едни уплътнители, не знам как точно се казват, но ги продават в Мартинели. Поставят се върху плочките и отгоре се поставя паравана. Можеш да попиташ. Другият начин е лентов сифон, който се поставя при направата на ВиК, т.е. вкопава се.

Не, че не ми харесват прагчетата, но се замислих че би трябвало да става и без праг. Може би се уплътнява със силикон при монтажа.  Thinking Както при монтажа на прозорците. Но знам ли.  Blush А и другия вариант наистина е преди да са сложени плочките да се монтира паравана и след това да се редят плочките. Хем няма да има много висок праг да се прескача, "да не си счупи пръстите"  някой разсеян потребител.  Mr. Green
Кива, да, става без праг. Това е една подова лайсна, която се лепи върху плочките. Мисля, че се продава на метър. Виждала съм поставена, но не съм се интересувала за цената. Знам със сигурност, че е от Мартинели. Възможно е и другаде да ги продават.

# 303
# 304
  • Мнения: 400
Най -после майсторите приключиха с мокрите помещения, сега остана да ги накичим с аксесоари, които все още не съм купила. Доста гледах, но нищо неможе да ми спре погледа. Ето малко снимки от тоалетната и пералното помещени, тези дни ще снимам и банята и ще пусна още снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=358232&pid=11293734

Общи условия

Активация на акаунт