Бебешкото креватче

  • 15 290
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 289
Нашето креватче също е с люлеещ се механизъм,има две нива както е споменато вече в темата.Малкия е на две годинки и сега сам се люлее и му е весело така.Страшно доволна съм от леглото.Също сме с ограничено място,но размера е 140/70.
Ето едно фото на нашето легло-да вметна,че не е гтово,а мъжа ми си го прави.
http://media.snimka.bg/0060/006374459-big.jpg

# 16
  • Мнения: 1 763
Ние сме със сгъваема кошара на две нива 120/60. Много съм доволна. Има плот за повиване към кошарата. Отделно шкафче за повиване според мен ще е по-удобно, но ние нямаме достатъчно място, а и излишни пари. Горното ниво на кошарата се люлееше и синът ми само така заспиваше. Най-хубавото е, че долното ниво е много ниско и няма опасност да се преметне на пода.

Лично на мен вариантът на преобразуващо се легло не ми допада. Така или иначе все някога трябва да се купи и голямо легло. Дали на 3 или на 10 години за мен няма значение.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 191
Лично аз не съм виждала достатъчно качествени легла, които се преобразуват, така че малко се съмнявам дали биха издържали следващите 7-8 години.
А и все пак трябва да има разнообразие.

# 18
  • България
  • Мнения: 457
Нашето е това с люлката и шкафа от страни на Бертони.Много съм доволна от него PeaceИ люлката ми беше много удобна,е,вече не я ползваме Laughing

# 19
  • Мнения: 553
Нашето креватче е с люлеещ се механизъм и скрин за повиване. Безкрайно съм доволна от него  Hug
Малкия все още спи в кошарката, махнахме само 3 пръчки от решетката а чак след година най-вероятно ще го трансформираме в голямо си легло  Peace

# 20
  • Мнения: 1 322
Нашето е 60/120, но аз бих те посъветвала да вземеш 70/140.

# 21
  • Мнения: 1 155
Дъщеря ми спи в детска кошарка 60/120. Беше ми много удобна защото се пренася лесно и когато пътуваме винаги си я носим с нас и детето си спи в неговото си легло.Така избегнахме спането при нас. Плота за повиване никога не съм го използвала. От две седмици вече има друго легло с размери 70/140.

# 22
  • Мнения: 212
http://www.bertoni-bg.com/2_3.php

ние сме с такова и съм мн. доволна

# 23
  • Мнения: 263
Лично аз не съм виждала достатъчно качествени легла, които се преобразуват, така че малко се съмнявам дали биха издържали следващите 7-8 години.
А и все пак трябва да има разнообразие.

 Peace
Ние сме с такова" преобразуващо"  - точно едно преместване и до там беше. Още веднъж ако се наложи да го разглобяваме и няма да можем да го сглобим. Ужасно е тежко и неудобно. Повивалника го ползвах до 3-тия месец. Постоянно се удряще в ръбовете а и му стана къс. Освен това е плитко и моя младеж онази вечер се наведе през решетката и...го хванах във въздуха...иде ми да я нацепя за подлаки #Cussing out
За второто - живот и здраве ще си купя сгъваема кошара от плат и горещо я препоръчвам на всичките си приятелки И имам и такава, но е при майка ми за да има къде да спи малкия)
1. Защото можеш да си я носиш навсякъде - на почивка на гости и т. н. и няма да стресираш детето с новото легло
2.Лесно се почиства
3.И тя има повивалник, който е еднакво непортебен като на дървената
4.По дълбока е - няма опасност детето да падне
5. Можеш да си я носиш из цялата къща.
Ако имаше кой да ми каже тези неща когато ходих да избирам Tired
Сигурно има и още... обаче нямам време..а и така съм му набрала на тоз' кютук (кошарата) че... #2gunfire

# 24
  • Мнения: 149
Преди да родя много се чудих каква да си купим, но сега не съжалявам за избора си - имам сгъваема.
Лека, преносима, практична, с повивалник(вече е станал склад за играчките), но всеки си избира.
Аз лично предпочитам да купя преносима кошара за спане и игра , и после детско легло. Вярно, че излиза малко по-скъпо, но за детето трябва да има разнообразие.

# 25
  • Мнения: 1 763
[3.И тя има повивалник, който е еднакво непортебен като на дървената

Аз още ползвам повивалника на нашата сгъваема кошара, въпреки че отдавна му стърчат краката от него. Малко е като леген и леко се затруднява да се обърне по корем и да избяга. С много фантазия успявам да го накарам да лежи, докато го преоблека. Ако го преобувам на спалнята, винаги избягва и го гоня из целия апартамент. Сори за отклонението.

# 26
  • Мнения: 1 740
Какво мислите за легълцата които се преобразуват и стават за по-голямо детенце?Шкафът за повиване става ракличка.Тъка ще можем да го ползваме до 5-6 може би и 7 годинки,ако разбира се е здраво до тогава. Аз съм се ориентирала точно към такова.
http://mebeli-ivo-bg.com/images/detsko-leglo4.jpg
И  ние избрахме точно този модел.

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 17:40 от mariana_peeva

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
Бебо спи в сгъваема кошара - креватче - люлка. Много се радвах на люлковата част като беше малък - никога не съм го разнасяла или приспивала по някакъв начин, но съм го люшкала, като имаше колики... все още спи там (от "късите" е, ама е по- скоро квадратно, та е съвсем нестандартно май като размер). Повивалникът е върху него, все още го ползвам. Като стана голям за люлка просто сгънах люлковото нещо. Не се е изправял преди да се научи сам да си сяда обратно - и съответно не ме е будил, понеже е станал, пък не може да седне - ами, просто не е имало напречни греди, за които да се захване, за да се изправи преди да му е време. Лятото на морето носихме въпросното креватче - сгъва се като неголям сак.

# 28
  • Мнения: 9 814
За мен 70/140 за мен е най-подходящият размер.
Независимо колко е мястото у вас, рано или късно ще ви се наложи да купите на детето по-голямо легло.

# 29
  • Мнения: 68
Златни сте!  Hug
Извинявайте за тъпия въпрос, но под повивалник се разбира тази плоскост с извитите краища, нали, която е облицована с дунапрен и отгоре с мушама?  newsm78 Изглеждаше ми адски неудобна, но явно само така изглежда, като чета колко доволни мами има!  Peace
Ние между другото, мислехме задължително да купим сгъваема кошарка, в която да бебчо да спи, когато пътуваме някъде например, или дори когато сме в другата стая и искаме да е при нас, или пък като е при някоя от бабите. Наистина ли смятате обаче, че тя може изцяло да замени леглото? Това не е ли като комбинираната количка с кош за кола и отделно кошът за кола, който е много повече за предпочитане от анатомична гледна точка? Вероятно най-вече въпрос на личен избор, но все пак...

Общи условия

Активация на акаунт