Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 4

  • 20 211
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 40
да, за съжаление, и ние имаме всички останали играчки. На косъм сме за уолкъра, дано да снигне до нас, че вече съм в чуденка кои играчки да избера!

# 16
  • София
  • Мнения: 124
да, за съжаление, и ние имаме всички останали играчки. На косъм сме за уолкъра, дано да снигне до нас, че вече съм в чуденка кои играчки да избера!
То понеже 3 играчки не може да се вземат остава само жираф и пате и с другите 4 мечета гориш. Освен ако не измислят възможност да дадеш още 2 мечета и да вземеш жираф и вибриращо животинче  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 19:10 от djreni

# 17
  • Мнения: 1 107
Здравейте мами!Аз днес изпратих писмото за жирафа.Разбрах,че идвали с куриерска фирма,но не разбрах заплаща ли се нещо при доставката?

# 18
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Здравейте мами!Аз днес изпратих писмото за жирафа.Разбрах,че идвали с куриерска фирма,но не разбрах заплаща ли се нещо при доставката?
НЕ БЕЗПЛАТНО Е

# 19
  • Мнения: 1 107
Здравейте мами!Аз днес изпратих писмото за жирафа.Разбрах,че идвали с куриерска фирма,но не разбрах заплаща ли се нещо при доставката?
НЕ БЕЗПЛАТНО Е
Благодаря! Grinning

# 20
  • Мнения: 13
И не мога да се начудя на нещо-в Плевен пуснаха карти едва миналата седмица, картите от ПГ още не са дошли-е, как да успеем да си вземем проходилка? Малко недообмислено.
До момента за Плевен са заминали 6 проходилки и един жираф.
Писмата са получени в периода 20-23 и след това 27-28 януари. Пуснати са поне 3 дни преди това. Тоест в Плевен е имало карти още на 15-16 Януари....в кои магазини обаче, не знам...не се занимаваме ние с това.

# 21
  • Мнения: 5 026
Тоест в Плевен е имало карти още на 15-16 Януари....в кои магазини обаче, не знам...не се занимаваме ние с това.

Веднага казвам как са се сдобили - менки с мами от Бургас, София-карта за мечета...   Wink  Но е без значение това  Grinning

# 22
  • Мнения: 40
И ИЗПРАЩАНИЯ ОТ ДОБРИ МАМИ ОТ ДРУГИ ГРАДОВЕ!!!

# 23
  • Мнения: 2 447
Запис!
Ninny,а какво ще става по-нантатък с карти изпратени за уолкър!До края ли ще се процедира така с обаждането по тел да си изберат играчка???Има мами които не влизат във форума примерно и няма как да разберат че уолкъра е свършил!
Офф ама и аз го написах дано ме разбра!

# 24
  • София
  • Мнения: 124
Тоест в Плевен е имало карти още на 15-16 Януари....в кои магазини обаче, не знам...не се занимаваме ние с това.

Веднага казвам как са се сдобили - менки с мами от Бургас, София-карта за мечета...   Wink  Но е без значение това  Grinning
Peace  Peace  Peace
Имам приятелка в Плевен, която всеки ден проверяваше за карти на всички възможни места в града.  Получи карта именно от мама, която й я прати от друг град. Но както казваш вече е без значение.

# 25
  • Мнения: 220
Да ,аз съм от Плевен и вече имаме проходилка-пратих я на 23 януари ,с карта дадена ми от друга мама, а днес си получих и писмото с картата по пощата.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 023
И ние ще имаме играчка вече,но който го няма в къщи ще ходи утре сам да си я взима от куриерската фирма.Не знам каква е още(пратих за уокър).Утре ще пиша.

# 27
  • Мнения: 697
интересно, само аз ли не съм получила карта по пощата  newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 1 020
интересно, само аз ли не съм получила карта по пощата  newsm78
И аз  Peace.

# 29
  • Мнения: 1 986
Aз получих карта тази вечер. Имах мечета за проходилка, но разбирам, че са свършили. Много съм разочарована. Малко повече от миналата година, когато не получих едно пате, което изчезна някъде по пътя.

Общи условия

Активация на акаунт