Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 4

  • 20 305
  • 297
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 40
Ninny, в никакъв случай не съм искала да те карам да проверяваш през нощта цифри. Изразих съмнение, което още не е разсеяно, за съжаление!
По време на играта миналата година също имаше вътрешен човек във форума, който разясняваше разни неща, не помня дали това беше Ninny.
Така или иначе явно догодина няма да участвам, но се надявам поне организацията да е по-добра! Успех на всички, дано да си харесате играчките, защото моите ще отидат в Продавалника!
Ще взема да драсна някоя черта, че трябва да изкарвам пари за уолкър!

# 211
  • Мнения: 79
Благодаря ви момичета! Ще събирам за жираф.Дано не свършат, докато ги събера тези мечета.

# 212
  • Мнения: 681
Извинявам се за въпроса,но от скоро следя темата  Embarassed За колко време горе-долу се получават играчките,след изпращане на писмото  Rolling Eyes И до в къщи ли ги доставят или до офиса на Ситиекспрес  Rolling Eyes
Извинявам се ако съм подразнила някой с въпроса си и благодаря за вниманието   bouquet

# 213
  • Мнения: 516
Получават се най-малко след 2 седмици, в къщи. Нини беше казал до месец(според правилата на промоцията).

# 214
  • Мнения: 681
Получават се най-малко след 2 седмици, в къщи. Нини беше казал до месец(според правилата на промоцията).
Много ти благодаря  Hug

# 215
  • Мнения: 409
Може ли още да се поръчват карти?Не поучавам втората карта в София и т'ва е  #Cussing out #2gunfire.Може ли да си поръчам все още ?

# 216
  • Мнения: 681
Може  Peace Аз днес си поръчах втора  Hug

# 217
 АЗ се обаждах още първия ден, в който можеше да се поръча карта и изобщо не я получих. Обадих се втори и трети път и сега имам 2 карти- едната "замина" с 90 т. за които няма да има уолкър.....
 Вижте- опасявам се, че някой съсед си харесва пликовете със карти от Pampers, а не че не ни ги изпращат. Ние имаме пощенска кутия, но от пощата масово оставят писмата в една ниша, която изобщо не е за тази цел и сигурно и първия път е станало така.

# 218
  • Мнения: 0
Ако някой има нужда от карта и мечета , на стойност 9 точки, нека  ми напише на лични адрес, за да му ги пратя!

# 219
  • Мнения: 498
Ninny благодаря   bouquet! Ще си чакаме играчките.

# 220
  • Мнения: 0
Ако някой има нужда от карта и мечета , на стойност 9 точки, нека  ми напише на лични адрес, за да му ги пратя!
Момичета, обещах и картата и мечетата! Успех на всички с играта и дано получите желаните играчки!

# 221
  • У дома !
  • Мнения: 700
Да се похваля,че най-после събрах 60т. и днес пуснах препоръчано писмото с обратна разписка за по-голяма сигурност!
Играя за жирафа,така че сега ми остава само да чакам да ми го донесат Praynig
Като го получа веднага ще ви докладвам Wink

# 222
  • Мнения: 46
А на мен така и не ми стана ясно,как се отчитат и класират писмата с карти,които пристигат в офиса им.По дата на изпращане(на пощенското клеймо)или по дата на получаване при тях.Един път се обадих и мъж ми каза,че по дата на пощенско клеймо,после звънях и жена ми каза,че по дата на пристигане #Crazy newsm78
аз съм пратила за уолкър на 3ти февр. писмото ми било пристигнало на 5ти и понеже било пристигнало на 5ти.............гореща супа!!!от началото на март щели да започнат да звънят на изпратилите за уолкър с цел избор на компенсираща комбинация от играчки.....дъра-бъра ooooh!

# 223
  • Мнения: 18
И при мен е същата ситуация! Изпратих 2 писма на 02.02 (1 мое и 1 на моя роднина също с бебче). Моето пристигнало на 4-ти, а нейното на 5-ти - Как стават тези работи не зная! И двете чакаме обаждане за комбинацията от другите играчки, които аз ще пусна в Продавалника (тук може някоя мама да ме оплюе), но го правя, за да мога да закупя от същото място Уолкъра! Дори вече съм се разбрала с една приятна  мама (на която й благодаря) да ми го запази.
Едно голямо МЕРСИ и на contessa  Heart Eyes , че ми прати карта, за да мога все пак да взема някоя от играчките без да се налага да я продавам...!
 Peace

# 224
  • Мнения: 349
Искам да споделя с Вас, че ако знаех, че ще има такава игра, щях да си събирам мечетата от както се роди Денис, а като се замисля, колко мечета съм изхвърлилааа  ooooh!

Преди 2 г. сестра ми е играла за жираф, но така и не са и доставили играчката и затова няма доверие на такива игри. Това е и причината, че  не ми е казала, че е възможно да има такава игра. Но здраве да е !

И аз искам да благодаря на Ninny   bouquet  , за отделеното време и отговорите които непрекъснато  ни дава. Благодарение на инфото което има в темата и изчерпаните уолкъри реших, че няма смисъл да изпращам 90 т. за него и изпратих писмото- препоръчано за жирафа на  17.02.
Сега ще си чакаме играчката с нетърпение.  Веднага щом я получиме, ще споделя с вас  Peace

Общи условия

Активация на акаунт